Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Salony ślubne na Śląsku ze stylistą, jakieś jeszcze?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marg4ret
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 22:22    Temat postu: Salony ślubne na Śląsku ze stylistą, jakieś jeszcze? Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim chciałam sie przywitać, ale jestem na tym forum bo mam pare pytanek do dziewczyn które albo szukają dopiero sukienek ślubnych albo już wybrały.

Ja dopiero zaczełam swoją przygodę z przymierzaniem, oczywiście jak każda dziewczyna z Katowic byłam w Madonnie (choć może mnie nie stać kupić tam nowej sukni to na allegro można dostać te suknie z 3ciej ręki dośc tanio już) Byłam w salonach przy dworcu (choć suknie przyznam dość ciekawe, ale czasem zbyt odważne) a potem trafiłam na ogłoszenie salonu ślubnego z Sosnowca. Salon o nazwie dość enigmatycznej "Oto Ona" Na zdjęciach jak to zwykle bywa wszystko wyglądało super, ceny tez atrakcyjne ale chciałam to zobaczyć na żywo.
Suknie bardzo fajne dość zróżnicowane, ale co mi sie najbardziej podobało to pomoc stylistki która pracuje w tym salonie.
W salonach wcześniejszych albo ktoś namawiał mnie na jak najdroższą suknie, mówił że we wszystkim mi ładnie, każda super, ale ta najdroższa najlepsza:P Albo w drugą strone stała kobieta i ani me ani be, a taką trudną decyzje jednak samemu dość ciężko podjąć.

W salonie w sosnowcu Pani bardzo fajnie potrafiła powiedzieć coś o każdej sukience, z jakiego materiału, jak sie prasuje, a przede wszystkim potrafiła doradzić fason. Niektóre suknie które wybrałam wręcz odradzała ze pogrubiają, ale i tak przymierzałam:P no ale o to chodzi ze miała racje, a w tych które wybrałam fajne mówiła jakie można wprowadzać zmiany i dlaczego suknia dobrze się prezentuje.

Co prawda wybrałam już sobie jedną najładniejszą w całym salonie suknięuśmiech ale chciałabym jeszcze zobaczyć co można zobaczyć w innych salonach, tylko wolałabym zeby bya tam ktoś kto zna sie na rzeczy a nie tylko wciska suknie jak w spożywczaku ziemniaki:P

Chciałabym zrobić listę takich salonów w których można się odprężyć i na spokojnie poprzymierzać suknie. Bo już wystarczająco dużo jest wątków o złych salonach itd

Pozdrawiam
Margaret

wpisujcie poniżej kolejne salony
_________________
wiem i mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda, ja już zakończyłam przygodę z sukniami, bo znalazłam tę, którą włożę na ślub, ale temat b. fajny uśmiech

-Karolina na Długiej w Krakowie, zresztą absolutnie każdy salon (może poza jedną pracownią krawiecką, gdzie pani może nie nachalnie, ale jednak- nieco wpychała starsze modele) na Długiej oferował fajną obsługę. Czasu zawsze dostałam tyle, ile trzeba było plus SZCZERE opinie. Naprawdę słyszałam komentarze od "niezbyt dobry fason dla pani" do "fatalnie!"
-Margarett na Floriańskiej- tam zmierzyłam pierwsze suknie ślubne i kobieta wyrobiła we mnie opinie na ich temat, powiedziała jakiego fasonu powinnam szukać, jakich materiałów, czego powinnam unikać. Rewelacja. Mimo, że sukni ostatecznie tam nie wybrałam, bo były średnie. Ale już Margarett w Katowicach odradzam. Kobieta wciskała mi katalogi i bardzo niegrzecznie zwróciła uwagę mojej siostrze, że ma nie dotykać kiecek. A byłyśmy chwilę po wyjściu od Doroty Wormunth w Katowicach , gdzie suknie kosztują w okolicach 5 tysięcy, a każda suknia wisi, można dotknąć itd. Obsługa również fajna- czas i porada.
-Salony na Andrzeja w Katowicach- wszędzie były fajne, dobre kobiety, które doradzały i "skakały" wokół mnie.

Generalnie nigdzie nie spotkałam się z niemiłą obsługą, bądź też z paniami, które wciskałyby stare modele na siłę i przekonywały, że dobrze wyglądam w czymś, co niezbyt mi leży.
Oprócz właśnie Margarett w Katowicach i dwóch Madonn w Krakowie. Zresztą Madonna leży na całej linii u mnie- nie dość, że kiecki na żywo w porażającej większości były uszyte niechlujnie, to obsługa również średnia. Nie można dotknąć, trzeba się umawiać, mam oglądać katalog ALE sugerować się tym, co wisi. I za to zapłacić kilka tys?!

Ok, myślę że w miarę na temat uśmiech[/u][/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piegowata
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Zaczynam szukac sukienki najlepiej w Tychach i okolicach tak co bym nie miała za daleko na przymiarki w razie czego uśmiech Poprzedniczka pisała o salonie Doroty Wormuth ale kwota 5 tyś mnie przeraziła więc nie ma sensu iśc i się napalac oczko znacie jakieś fajne salony jeszcze? Dobrze gdyby był tam ktoś kto pomoże tak fachowo tylko bez wciskania kitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula85
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 17:36    Temat postu: Re: Salony ślubne na Śląsku ze stylistą, jakieś jeszcze? Odpowiedz z cytatem

Droga Margaret.
Postanowiłam odezwać się bo mam pytanie uśmiech
Właśnie dzisiaj byłam w salonie OTO ONA w Sosnowcu gdzie znalazłam "tą jedyną" suknię uśmiech Obsługa naprawdę fajna i można liczyć na fachową pomoc.
Możesz napisać czy zdecydowałaś się na zakup sukienki w tym salonie i czy do końca wszystko było tak jak powinno?? Szukam opini o tym salonie ale nic nie znalazłam.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam powiedzieć, że piegowata i asik2011to jedna osoba.


A marg4ret ma na forum 7 kont, przy czym na większości reklamuje (w podpisach tą oto stronę - http://www.suknie.it/). Także polecam, tematu nie zamykam. Rozważania co do uczciwości salonu pozostawiam wam oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula85
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 21 Paź 2011, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za odpowiedz i liczę na dalszą pomoc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że laski urządzają tu wątek reklamowy, bo to mógłby być bardzo dobry temat dla wszystkim PM, które kupno sukni mają jeszcze przed sobą.
Ale fakt, to chyba zbyt duża pokusa dla różnych usługodawców Evil or Very Mad

ewelinka dzięki, że nam powiedziałaś o tym uśmiech
Wiemy, jakich użytkowniczek i salonu się wystrzegać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Chciałam powiedzieć, że piegowata i asik2011to jedna osoba.
może chciała się anonimowo o coś zapytać ...ewentualnie zapomniała hasła ..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
może chciała się anonimowo o coś zapytać ...ewentualnie zapomniała hasła ..



7 razy pytajnik ha ha
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
(=KaLinka=) napisał:
może chciała się anonimowo o coś zapytać ...ewentualnie zapomniała hasła ..



7 razy pytajnik ha ha

chodziło mi o asik2011 bądź piegowatą a nie tą 2
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group