Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rozliczenie PIT
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 9:15    Temat postu: rozliczenie PIT Odpowiedz z cytatem

Prosze o radę uśmiech slub mieliśmy w maju 2010 roku- możemy rozliczyc się razem jako małżeństwo za 2010 rok ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 9:45    Temat postu: Re: rozliczenie PIT Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
Prosze o radę uśmiech slub mieliśmy w maju 2010 roku- możemy rozliczyc się razem jako małżeństwo za 2010 rok ?
Nie możecie. Dopiero za cały pełny rok kalendarzowy, w kórym byliście małżeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się chciałam rozliczyć z mężem wspólnie,ale niestety nie możemy,bo musimy być rok małżeństwem...no ale ta zasada obowiązuje tylko przy tym rozliczaniu,bo np w urzędzie pracy jeśli chcesz się zarejestrować jako bezrobotna,a mąż miałby np 1 hektar pól,którymi się nie zajmuje to wtedy nie masz prawa,bo jesteś bogata ;p i wtedy obowiązuje wspólnota małżeńska od pierwszej minuty po ślubie ;p
głupie polskie prawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chcieliśmy razem sie rozliczyć, a tu nic z tego :-/
A z tą ziemią to beznadzieja, moja kumpela tak miała i przez to nie mogła się zarejestrować,"przecież pani ma ziemię, jest pani rolnikiem " Smile Trochę jej ten skrawek ziemi, który mają tak naprawdę teoretycznie pokrzyżował plany.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślicznie dziękuje za informację uśmiech lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, szukam osoby, która zna się na księgowości! Zaczęłam prowadzić biuro firmy rodziców, bo księgowa się zwolniła i mam pytania dot. KPiR i parę innych. Czy któraś może mi pomóc ogarnąć temat na początku? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Sro 22 Sty 2014, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarejestruj się na forum http://forum.infor.pl/forum/5-ksiegowosc/ i podobnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatka14
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 22:18    Temat postu: .... Odpowiedz z cytatem

Wiem, że temat jest nieodpowiedni jednak mam prośbę.

Jeśli jeszcze ktoś z was się nie rozliczał z 1% to będę wdzięczna za przekazanie 1% (Dane podam osobom zainteresowanym na pw bądź e-mail)

Moja znajoma ma tatę który przeszedł udar niedokrwienny. Nie był na żadnej rehabilitacji gdyż stan zdrowia na to nie pozwala, sama od samego początku ćwiczyła z nim w domu i dzięki jej staraniom, uporze doprowadziła do tego, że powolutku może chodzić (oczywiście trzeba przy nim iść dla bezpieczeństwa) nie może za bardzo stosować zbyt dużego wysiłku gdyż ma PoChp.

Także jeśli ktoś z was będzie chciał pomóc będę wdzięczna....
_________________
Darmowy Katalog Firm
Zlecenia - Strony www **********
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Nie 4 Lut 2018, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pomoc i przekazanie 1% to wydaje mi się, że zawsze temat jest odpowiedni. Bardzo fajna jest ta możliwość przekazywania swojego procenta na jakiś szczytny cel, wiemy, że kwota ta się nie marnuje i możemy komuś pomóc. Dobrym pomysłem jest też wspomóc Fundację Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/, która pod swoją opieką ma dzieci z najuboższych rodzin. Współpracują ze świetlicami środowiskowymi, zapewniają dzieciakom możliwość nauki po lekcjach, ciepły posiłek, organizują wyjazdy. Można więc powiedzieć, że w ten sposób walczą z patologiom społeczną. Można skorzystać z ich darmowego i sprawdzonego programu PIT http://www.pit.fundacjapociecha.pl/. Myślę, że może się naprawdę przydać, a przy okazji pomożemy tym dzieciakom trochę odmienić ich los.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2018, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rozliczanie PIT to najlepiej skorzystać z jakiegoś programu, w internecie można znaleźć na przykład PIT Format, on jest przejrzyście napisany: https://www.pit-format.pl/instrukcja-pit-roczny. Tam znajdziesz wszystkie instrukcje związane z rozliczeniami i okaże się to prostsze niż Ci się wydawało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group