Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
u nas na wiosnę przesiadamy się na rowerek z pedałami. Jedynym problemem będzie pedałowanie język
My mieliśmy najpierw czterokołowy jak Docia miała 1 rok i super się sprawdził, jak miała 2,5 dostała dwukołowy, najpierw jeździła nieporadnie a teraz jeździ na nim jak szalona zwłaszcza jak z górki zjeżdża Twisted Evil


Ja nie miałam z kolei żadnych 4 czy 3 kołowców. Miał półtora roku to dostał biegowy, na chrzciny (2l) dostał rower, ale był do niego jeszcze za mały - i 3,5 (jako, że wiosna przyszła i śniegi stopniały) wsiadł na niego i sruuu 2 dni nauki pedałowania i śmigał. Także Docia na pewno ogarnie temat raz dwa - dziewczynki są bardziej ogarnięte uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba tu będzie dobre miejsce

kojarzycie może coś takiego jak klocki z ziemniaka czy też kukurydzy

o takie



miała któraś w Was coś takiego i czy to fajne jest??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

Mnie to przeraża - już widzę jak te klocki są zjadane Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klocki z ziemniaka?
Pieczątki z ziemniaka znam, ale klocków nie uśmiech

O co w tym chodzi Nimfa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 6 Lut 2015, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś nowoczesna plastelina? Very Happy jaki to ma termin przydatności do użycia? Raczej chyba krótki?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliet86
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto 1 Gru 2015, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam swojej małej taki rowerek biegowy - http://atalan.com.pl/zabawki-dla-dzieci/225-rowerek-biegowy-chicco-pink-arrow.html. Teraz po prostu nie może się od niego oderwać oczko Jeszcze trochę i pewnie będziemy uczyć się jeździć na normalnym rowerku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Pon 28 Gru 2015, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania,ze powinno zwracac się uwagę na to gdzie jest wyprodukowana dana zabawka.Nasz rynek jest wprost zalany chińszczyzną, która nie zawsze jest bezpieczna dla malucha. Swojej córce na przykład nie kupuję zabawek , tkóre nie mają atestow oraz nie są wykonane w Polsce albo w innym kraju unii europejskiej.
Świetnym prezentem dla mniejszego dziecka są takie poduszki tulisie:
http://www.tulimi.pl/27-poduszki-tulisie

Moja córka ma takie dwie poduszki w sypialni.Jej ulubioną jest ten słonik:
Powrót do góry
Hania_P
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią 29 Sty 2016, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kraj produkcji jest ważny jednak dodatkowo trzeba ocenić zabawkę własnym okiem, niestety nawet europejscy producenci popełniają błędy i ich produkty trafiają na listę niebezpiecznych. Warto wspierać polskie firmy - świetne zabawki z drewna robi firma Bajo http://www.hoplik.pl/firm-zul-1410522087-Bajo.html znana w wielu krajach. Zawsze bezkompromisowa jakość i wzornictwo - nawet mały samochodzik robi wrażenie uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2016, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córeczka ma już 5 lat i często prezenty dla niej są przeznaczone do ozdabiania pokoju. Ostatnio zaczęłyśmy rozważać zakup takiej fototapety http://decoart24.pl/Fototapety-Dla-Dzieci , a z uwagi na fakt, że moje dziecko jest wręcz zakochane w motylkach Blue Morpho, pewnie niedługo u niej w pokoju pojawi się taka oto ozdoba:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka fototapeta jest jeszcze dobrym rozwiązaniem, ponieważ ma bardzo spokojną kolorystykę. A jakie zabawki do kąpieli kupujecie Waszym dzieciakom? Mi się spodobały glibbi na urwis.pl i zastanawiam się nad ich zamówieniem. To taki proszek, który wsypuje się do wanny i woda zamienia się w galaretkę. To musi sprawiać wielką frajdę maluchom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 31 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group