Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla dzieci
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galon
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 9:22    Temat postu: prezenty dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Otóż sprawa wygląda tak. Mój siostrzeniec ma 5-te urodzinki dokładnie 15 kwietnia. Nie mam zielonego pojęcia co mógłby od ulubionego wujka dostać. Myślałem o takim zestawie Lego http://www.jestemdzieckiem.pl/produkt,19365,zuraw-klocki-lego-city.html bo mały namiętnie siedzi i buduje różnego rodzaju domy, drogi itd. Jednak moja żona stwierdziła, że powinniśmy kupić coś bardziej edukacyjnego, żeby mały łatwiej poznawał świat, ale nic fajnego z zabawek edukacyjnych nie znalazłem. Więc proszę, nie błagam was o jakiś pomysł bo jestem w kropce i nie mam zielonego pojęcia co kupić, a czasu coraz mniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zestaw jest bardzo fajny , może spróbuj przekonać żonę do swojego pomysłu . Życzę powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zestaw również sie podoba, mój brat kupił identyczny na 4 uradzinki siostrzeńca, mały był w bardzo zadowolony, minoł prawie rok a on dalej się nim bawi i cieszy. Przekonaj żonę że edukacyjne zabawki kupują rodzice. uśmiech A wujkowie mają rozpieszczać. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie możesz kupić mu jakiegoś tira, ciężarówkę ale takiej wielkości aby on sam mógł na niej jeździć, czy jakiegoś dźwiga, koparkę.
Chłopcy też bardzo lubią takie zabawki, gdy mogą sami pojechać do piaskownicy i przywieź piasek mamie na środek kuchni i wysypać. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klocki są spoko, myślę, że to fajny prezent. A wbrew pozorom układnie klocków bardzo rozwija wyobraźnię uśmiech Niestety lego trochę kosztuje i nie zawsze rodziców na nie stać, więc jeśli dziecko dostanie taki prezent tym lepiej:)

Jeżeli zona się uprze na coś innego zajrzyj do sklepu z zabawkami teraz jest dużo zestawów typu: mały biolog, chemik, dentysta itd Ale dla 5latka chyba klocki lepsze uśmiech


Ps. przenoszę temat do działu - Plotki i porady doświadczonych mam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monixs
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz mu kupić jakiś fajny zestaw geomag , to są takie klocki magnetyczne . Zestawy są dostosowane do wieku dziecka .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babeczki, co kupujecie dzieciom pod choinkę/ mikołajki?? Zwłaszcza tym najmniejszym uśmiech Ale i mam starszaków posłucham tak na przyszłość Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do malutkich dzieci to nie pomogę. Ale jestem wprawiona w prezentach dla kilkuletnich dzieci oczko
Ja mojemu 4 letniemu chrześniakowi kupiłam ostatnio na urodziny maszynkę do wyciskania i formowania modeliny. Dostał dużo prezentów, ale ta maszynka spodobała mu się najbardziej uśmiech Więc szczerze polecam!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowerek biegowy i jakieś auto czy coś takiego:) w ubiegłym roku dostał klocki, bączka, maskotkę, grzechotkę i jakieś inne pierdółki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 29 Paź 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diana rok temu dostała trochę zabawek edukacyjnych czyli sorter klocków, żabę do zakładania kółek od największej do najmniejszej, książeczkę, gryzak, grzechotkę, kaczki do kąpieli.

Teraz my chcemy jej kupić magiczną matę, na której rysuje się pisakiem napełnionym wodą. Babcie też kupią coś bardziej rozwijającego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 1 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group