Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a co dla 2,5 letniej dziewczynki, która ma już chyba wszystko? Pierwsze dziecko w rodzinie, więc rozpieszczane przez wszystkich, zabawek ma multum - całą kolekcję fisher price można uzbierać.. Ubrania w szafie się nie mieszczą;/ Już z mężem nie mamy pomysłów, a kupować milionową zabawkę, czy 50 sukienkę też bez sensu. Jakiś pomysł na coś praktycznego co przyda się na dłużej..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z P. mamy starsze dzieci - 10-letni chrześniak i 8-letnia chrześnica, no ale też mają wszystko co się da, bo jedno najmłodsze, a drugie jedynaczka. W tym roku kupiłam kupon na gruponie na kalendarz ścienny ze zdjęciami, mają fajne projekty dla dzieci. Do tego dorzucimy jakieś słodycze.

Tylko 2,5 letni szkrab jest chyba jeszcze za mały...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakąś pięknie wydaną książkę z bajkami/baśniami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła dziecku co ma wszystko albo jakąś piękną książkę z baśniami, albo ewentualnie jakąś prostą drewnianą edukacyjną zabawkę, bo one w swej prostocie jak obserwuję zachwycają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajek ma bardzo dużo - babcia i prababcia z wykształceniem pedagogicznym, więc dużo małej czytają, kupują jakiś książeczek. Ostatnio nawet od cioci dostała taką wielką encyklopedię dla dzieci. Zabawek ma wiele - i tych elektronicznych i drewnianych;/ Już nawet powielają się jeśli chodzi o rzeczy, które trzeba robić (np. wkładać kształtami, układanki jakieś etc.). Ostatnio kupiliśmy jej konika na biegunach i tablicę magnetyczną - taką dwustronną jedną do pisaków, drugą do kredy. No i lista pomysłów się wyczerpała. Lalek ma kilka - gadające, pijące.. Wózki, jakieś pierdoły do tych lalek też. Kurcze łatwiej jest z dzieckiem, które prawie nic nie ma ;(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka mam podobny problem z moim chrześniakiem..

I myślałam żeby zamiast prezentu wpłacic mu na książeczkę,którą założyła mu babcia, jakąś sumkę a oprócz tego zabrać go na cały dzień do parku zabaw ( u nas takie coś nazywa się Family Park może też macie) albo w jakieś inne ciekawe dla 3latka miejsce i oprócz tego dać mu trochę słodkości..
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Ewelinka mam podobny problem z moim chrześniakiem..

I myślałam żeby zamiast prezentu wpłacic mu na książeczkę,którą założyła mu babcia, jakąś sumkę a oprócz tego zabrać go na cały dzień do parku zabaw ( u nas takie coś nazywa się Family Park może też macie) albo w jakieś inne ciekawe dla 3latka miejsce i oprócz tego dać mu trochę słodkości..



No właśnie mąż też mówi, że może lepiej odkładać jej pieniądze, a zamiast kolejnej zabawki jakiś drobiazg tylko. Ale z drugiej strony zastanawiam się, czy za ileś lat te pieniądze będą mieć jakąś realną wartość i co z nimi potem. Z zabraniem gdzieś to od dłuższego czasu marudzimy - chcieliśmy ją do zoo wziąć, czy właśnie w jakieś tego typu miejsce, ale nigdy czasowo nie ma okazji (mieszkamy w innym mieście).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka w ramach prezentu możecie małą zabrać gdzieś na cały dzień , na basen , albo do kina na jakąś bajkę małej może się spodobać a i wy się rozerwiecie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 20 Lis 2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...skoro książki ma, zabawki też to może np. jakaś fajna bajkowa kolorowa pościel? Zestaw kosmetyków, zabawek do kąpieli? Jakieś płyny w kształcie postaci z bajek itp? widziałam ostatnio takie w Rossmannie uśmiech to się zużyje i pewnie się nie zmarnuje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 21 Lis 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co można kupić 14 letniej dziewczynie ja nie mam totalnie pomysłu
. Możecie mi pomóc troszkę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 3 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group