Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile wczesniej...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Okruszynka88
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:26    Temat postu: Ile wczesniej... Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny powiedzcie mi ile wczesniej wypada kupic obraczki...?
Moj narzeczony chcialby juz kupic ale jeszcze wpierony czasu Rolling Eyes

Widzialam na allegro ladne obraczki , bardzo mi sie podobaja... A pozatym sa polowe tansze niz w sklepach typu APART czy KRUK...
Co myslicie o obraczkach z allegro? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ślub za 4 miesiące i dalej nie mamy obrączek, ba nie mamy, w ogóle nie wiemy jakie będziemy mieć, bo się nie możemy dogadać. język

Więc myśle że jak wy macie jeszcze rok do ślubu to warto spokojnie poczekać, może będą później fajniejsze wzory, ceny i bedziecie żałować że kupiliście.

A co do allegro, ja bym akurat nie ufała obrączką z allegro, moja kuzynka kupiła rok temu, miłąy być z dobrego złota i miała mieć diamenciki 3 w obrączce, kupili, jak się później okazało załeły im czernieć po jkaimś czasie, poszli do jubilera a to w ogóle nie było złoto tylko jakaś dobra podróba i nie były to diamenty tylko cyrkonie. Więc się na cieli pożądnie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Okruszynka88
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zesz...
Dobrze ze powiedzialas :/
Zaplacic tyle pieniedzy i potem zalowac bo zaczna czerniec - chyba bedziemy musieli isc do jubilera ale jeszcze czas... oczko

Moj narzeczony chce kupic juz z tego wzgledu ze robi za granica i w Polsce bywa raz na poltora miesiaca :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz że obrączki w ciągu 2 tygodni są gotowe do odbioru z grawerem. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Okruszynka88
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:39    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Heh wiem wiem Very Happy
Ale moj facet jest w goracej wodzie kapany Very Happy

Jak mu sie nie chcialo nic zalatwiac to teraz juz by chcial miec wszystko za soba Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mu tak zalezy to kupujcie. język Niech się cieszy. uśmiech Mój tez jest strasznie dumny z siebie jak pozwole mu coś postanowić odnośnie ślubu i jak się zgadzam na jego. język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zamówiliśmy 3 tygodnie temu, miały być gotowe za 2 tyg a przeciągło się do 3 a nie ma jeszcze sezonu ślubnego. Wczoraj wreszcie odebraliśmy i są śliczne, mogłabym na nie patrzyć godzinami Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy prawie rok przed ślubem, bo ja koniecznie chciałam już je mieć. Very Happy
Decyzji nie żałujemy. Teraz nasze obrączki byłyby dużo droższe.
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy za niecałe 4 miesiące i w tym tygodniu chcemy podejść do jubilera.. Więc macie czasu a czasu.. Jeszcze wam się zdąży coś innego spodobać do ślubu;p

Co do allegro - w życiu bym nie zaryzykowała.. Taniej można kupić w wielu salonach jubilerskich, nie tych z sieciówek a przynajmniej możesz zobaczyć, dotknąć. Każdy może mieć też odrobinę inną rozmiarówkę a szkoda przerabiać obrączki jeszcze przed ślubem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 29 Mar 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśmy obrączki mieli już w domu na rok przed ślubem. wyboru nie żałujemy, bo kupiliśmy takie jak nam się zawsze podobały.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group