Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zwykłe wesele już nie wystarczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karaoke po kilku głębszych - już widzę tych wujków i te ciotki lol
To zupełnie nie mój styl zabawy, ale jak komuś się to podoba to czemu nie.
Nie jest to nic ekstrawaganckiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
filifionka napisał:
A co myślicie o karaoke na weselu (zamiast lub po zabawach w rzucanie welonu itp.)? Nasz DJ zaproponował nam taką opcję, musielibyśmy za nią dopłacić 200zł. W pierwszej chwili pomysł nam się spodobał, ale z czasem zaczęły nachodzić (szczególnie mnie) pewne wątpliwości. Po pierwsze, nasze wesele będzie nieduże, nie jestem pewna, czy znajdą się chętni do śpiewania albo czy po prostu całość nie wyjdzie trochę kiczowato. Shocked Czy ktoś może był na weselu, na którym atrakcją było karaoke? uśmiech


Nie byłam na takim weselu, ale mnie karaoke jakoś zupełnie nie bawi uśmiech
Gdybym trafiła na wesele z taką zabawą zapewne wyszła bym na ten czas z sali i wróciła dopiero po zakończeniu uśmiech Ale to moje zdanie, jestem pewna, że karoke jest bardzo popularne i na pewno cześć Twoich gości będzie się podobać.

Podzielam zdanie Noir, mnie osobiście karaoke jest obojętne, mieliśmy w cenie możliwość zrobienia karaoke, ale od razu wykreśliłam to z planu wesela.
Widziałam wesele na którym było karaoke i szczerze powiedziawszy nikogo poza "śpiewającymi" to nie bawiło. Starsi goście, ciotki, wujkowie itd. siedzieli przy stołach i chyba troszkę się nudzili, ale jeśli jest dużo rozśpiewanej młodzieży to może akurat rozkręcą resztę towarzystwa i wyjdzie to bardzo fajnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedzi. Najprawdopodobniej zrezygnujemy z pomysłu karaoke. oczko Właśnie tego od początku się obawiałam - że będą się bawić tylko osoby "śpiewające", dla reszty będzie to nuda.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 1:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rodzina i przyjaciele jest jako tako muzykalni to można zrobić karaoke, co do reszty nie ma się pewności i jest to na pewno fajne, ale przez chwilę. 3 piosenki i dziękuje. Jeśli chodzi o coś dla gości, a co jest zabawne, ale niestety coraz to bardziej popularne to Regulamin Wesela
Jeśli chcesz zrobić skecz to poszperaj po kawałach o małżeństwie oczko
Ja chciałam też zrobić małą scenkę, nawet ją wymyśliłam, ale W nie bardzo poszedł na ten pomysł. Cóż ja jestem bardziej zabawowa Razz
Może jeszcze go przekonam do tego. Tylko chyba będą musiała zastrzec i sprawdzić, czy nikt kto będzie u mnie na weselu nie zobaczy tego u Ciebie, bo wtedy ich nie zaskoczę język z oczkiem język z oczkiem zęby zęby zęby
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ze względu na zabawową rodzinę, ale zdecydowałabym się na karaoke. Od kiedy mam SingStara, stwierdzam, że każdy nie ważne od wieku lubi śpiewać. Fakt, wielu nie wychodzi to i brzmi fatalnie, ale wszyscy bawią się na prawdę dobrze. uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika34
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 20

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie absolutnie pomysł z karaoke by nie przeszedł. Bawimy się w to na wielu imprezach i powiem szczerze, że wszystkich za każdym razem to tak wciąga, że trwa to godzinami. Nie chciałabym aby moje wesele przemieniło się w konkurs talentówuśmiech większość pewnie i tak woli potańczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasmina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja opowiedziałam się za nowoczesnym weselem. Takie zwykle wesela już mi się przejadły, raz czy dwa fajnie było ale przeważnie wygląda to w taki sam sposób. Wyśmienite jedzenie, muzyka jak na wiejskiej potańcówce i nie śmieszne oczepiny (bo w końcu ile można śmiać się z tych samych żartów). Polecam także zainwestować w ciekawy i oryginalny wystrój.

http://www.anna-dekoracje.pl/

CO myślicie o takich firmach, które tworzą wystrój oryginalny, od podstaw i dopasowany do danego otoczenia? Moim zdaniem - wspaniała alternatywa Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasmina napisał:
CO myślicie o takich firmach, które tworzą wystrój oryginalny, od podstaw i dopasowany do danego otoczenia? Moim zdaniem - wspaniała alternatywa Very Happy

Pozdrawiam


Myslimy, ze siejesz spam i jestes nudna jak flaki z olejem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Nie 15 Gru 2013, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje będzie na pewno dwudniowe plus w poniedziałek wieczorem poprawiny dla najbliższych (tak jest w moich okolicach). Planujemy ok 150 gości. I żadnych atrakcji nie zamierzam mieć. Dobra weselna wódka, odpowiednie nastawienie i będzie dobra zabawa z orkiestrą oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samea
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią 6 Cze 2014, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Ślub to ślub, a nie cyrk

Jak oglądam te wszystkie zabawy weselne, włącznie z macaniem kolan itp., to myślę, że ślub to jednak cyrk.
_________________
Klub Flavon Max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group