Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zwykłe wesele już nie wystarczy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MoniSc
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 18:40    Temat postu: Zwykłe wesele już nie wystarczy Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, jak to u Was jest ? Czy jesteście za tradycyjnym weselem, czy może chcecie je uatrakcyjnić? Wiem, że coraz częściej młodzi decydują się na atrakcje typu: pokazy taneczne, teatr ognia, szczudlarze przed kościołem, samba na weselu, fajerwerkia nawet porwania panny młodej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 28 Mar 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my chcemy i będziemy mieć 2 dniowe wesele, zawsze o takim marzyłam i mój P też. Nie będzie na nim żadnych atrakcji typu szczudlarze czy gołąbki ( blee) będzie duże ( pewnie ok 130 osób) z orkiestrą, dobrym jedzeniem ( mam nadzieję) i przede wszystkim z masą przyjaciół i znajomych Very Happy
Jedyną atrakcją ( jeśli można ją tak nazwac) będzie barek z barmanem. Ja i moje przyjaciólki uwielbiamy dobre drinki i koktajle owocowe uśmiech Niech że se dziewczny też użyją język
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie będzie tego typu cyrków, jedynie przed wejściem na sale weselną puszą nam gołębie, ale tylko dlatego że restauracje zwie się Gołębnik i każdej parze to serwują.
Co do barmana, to ja się długo wahałam a teraz to już chyba za późno.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wesele 1 dniowe w remizie, na 200 osób, bez żadnych wymyślanych ceregieli.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie te wszystkie pokazy tańca, sztucznych ogni, gołąbki, szczudlarze i inne dziwolągi to porażka totalna. Kojarzy mi się z nowobogackimi, którzy za wszelką cenę chcą pokazać na co ich stać i jeszcze żeby ludzie przez pół roku mówili o ich weselu...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudzą mnie takie pokazy, przerost formy nad treścią. Wesele będziemy mieli normalne, jednonocne, wśród znajomych i rodziny. Bez barmanów, gołąbków i innych rzeczy. Można zrobić duże wesele (u nas trochę ponad 100 osób) i po prostu dobrze się bawić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy jednodniowe, bez żadnych 'atrakcji' typu pokaz taneczny, barman. Na około 80 osób. Rodzina i najbliżsi znajomi oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię takich udziwnień. Ślub to ślub, a nie cyrk, żeby pokazy akrobatów, czy inne dziwactwa pokazywać;p Jak ktoś ma na to ochotę na pewno pójdzie obejrzeć w odpowiednie miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, żeby ślub był taki, jakiego chcą przyszli małżonkowie, bo przecież to oni są najważniejsi i dla nich to wyjątkowy dzień w życiu. Jeśli chcą szczudlarzy, fajerwerki o północy to niech mają. Ja pogląd na własny ślub wyrobiłam sobie i ugruntowałam uczestnicząc w weselach koleżanek ze studiów. Tak się u nas złożyło, że zaraz po zakończeniu V roku odbyło się sporo ślubów i od tamtej pory wiem na pewno, że nie chcę hucznego wesela z mnóstwem gości. Oczywiście nie oznacza to, że nie pójdę do ślubu w swojej wymarzonej sukni, bo pójdę. Przyjęcie też robimy w dobrej restauracji, wszystko tak, jak chcieliśmy, po swojemu, intymnie, uroczyście i skromnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group