Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żenujące reklamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samego Lublina jest na forum kilkadziesiąt osób (które mają podane to miasto), a przecież są też osoby z okolicy, oraz te, które nie podały skąd pochodzą.

Nie każdy też wchodząc na forum rejestruje się.. Przeglądam wiele for tematycznych, na niektórych - które mniej mi się spodobały - przeglądałam tylko opinie, więc nie jest tak do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna młoda:A czy może prawdy nie napisałem? Nie mówię o wszystkich. Widzisz, z tymi sprawami masz chyba do czynienia pierwszy raz. Widzisz, jak rynek usług w zakresie foto czy wideo jest rozchwiany.Nie wiem jak to u Ciebie w Poznaniu tam wygląda, ale podejrzewam,że problemy są podobne jak u nas. Ja tylko chciałem po prostu przestrzec przed takimi ofertami odnośnie tych firm typu kombajn, bo jednak w większości te usługi się nie sprawdziły na rynku. I nie piję tutaj do kolegów z branży, jest sporo dobrych firm, które swoją profesję traktują poważnie.
Co do wydatków weselnych: ja tylko piszę na podstawie własnych doświadczeń z klientami, ja widzę,,że do ślubu jadą najdroższym wypożyczonym samochodem, wydają na zbytki itd a jak przychodzi do rozmowy z fotografem czy kamerzystą to się dopiero zaczyna targ. Więc ja czegoś tu nie pojmuję. Jak trzymasz fason , to trzymaj go do końca.
Nie wiem, jak to wygląda w Poznaniu, ale a tego co mi wiadomo, to raczej należycie do ludzi dobrze się gospodarującymi. Tak było od lat wg historii Wielkopolski.
Trochę niektóre TWOJE SŁOWA są nie na miejscu.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pią 1 Kwi 2011, 14:03, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety mamy swoje zdanie na ten temat. teraz Pan zmienił ton, a przedtem było się bezczelnym. Prosze się nie tłumaczyć. dowidzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
panna młoda:A czy może prawdy nie napisałem? Nie mówię o wszystkich. Widzisz, z tymi sprawami masz chyba doczynienia pierwszy raz. Widzisz, jak rynek usług w zakresie foto czy wideo jest rozchwiany.Nie wiem jak to u Ciebie w Poznaniu tam wygląda, ale podejżewam,że problemy są podobne jak u nas. Ja tylko chciałem poprostu przestrzec przed takimi ofertami odnośnie tych firm typu kombajn, bo jednak w większości te usługi się nie sprawdziły na rynku. I nie piję tutaj do kolegów z branży, jest sporo dobrych firm, które swoją profesję traktują poważnie.
Co do wydatków weselnych: ja tylko piszę na podstawie własnych doświadczeń z klientami, ja widzę,,że do ślubu jadą najdroższym wypożyczonym samochodem, wydają na zbytki itd a jak przychodzi do rozmowy z fotografem czy kamerzystą to się dopiero zaczyna targ. Więc ja czegoś tu nie pojmuję. Jak trzymasz fason , to trzymaj go do końca.
Nie wiem, jak to wygląda w Poznaniu, ale a tego co mi wiadomo, to raczej należycie do ludzi dobrze się gospodarującymi. Tak było od lat wg historii Wielkopolski.
Trochę niektóre TWOJE SŁOWA sa nie na miejscu.



WIDEOFILM:
Proszę o poprawę pisowni oczko Pan często to innym użytkownikom wypomina, więc i ja zwrócę Panu uwagę. Smile

Co do kwestii płatności za konkretne usługi to jest to kwestia indywidualnych priorytetów danej pary i bez sensu jest twierdzenie, że coś jest ważniejsze, a coś mniej ważne. Każdy ustala sobie przedział pieniędzy jakie chce wydać za każdą usługę/rzecz i stara się znaleźć najlepszy dostępny "produkt" w tym przedziale. I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj znowu dostałam reklame na priv:)uśmiech ale od razu skasowałam:) mam już swojego kamerzyste i fotografa wybranego i nie interesuja mnie inne firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to śmieszne gdy to nie klienci szukają firm tylko firmy piszą do klientów. Trochę taktu też trzeba mieć.........
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz mi na pw od kogo.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group