Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żenujące reklamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie co mnie jeszcze wkurza, to jak w wątku "utrwalcie te chwile..." fotografowie i kamerzyści nie pozwalają swobodnie się wypowiedzieć... owszem fajnie jest z nimi podyskutować, ale czasem przesadzają pojeżdżając po innych firmach że trzeba uważać, że ci co są tani to amatorzy.. ok... każdy ma swoje zdanie... ale sami niech się nie uważaja za takich profesjonalistówwykrzyknikwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
a wiecie co mnie jeszcze wkurza, to jak w wątku "utrwalcie te chwile..." fotografowie i kamerzyści nie pozwalają swobodnie się wypowiedzieć... owszem fajnie jest z nimi podyskutować, ale czasem przesadzają pojeżdżając po innych firmach że trzeba uważać, że ci co są tani to amatorzy.. ok... każdy ma swoje zdanie... ale sami niech się nie uważaja za takich profesjonalistówwykrzyknikwykrzyknik


I właśnie to mnie zainspirowało.. Napisałam, że uznałam film ze ślubu za zbędny - mam masę nagrań z dzieciństwa i nikt do nich nie wraca.. Ze zdjęciami jest przeciwnie, sama uwielbiam wieczorem usiąść i przejrzeć zdjęcia.. I co się stało? Okazało się, że wszystkie filmy, które widziałam były spartaczone, naskoczono na mnie, że gdybym znalazła dobrego kamerzystę to bym oglądała całymi dniami ten film, do tego nie znam się, jestem gówniarą, która nie docenia wspomnień, bo oni to cały czas oglądają filmiki z rodzinami.. Plus przechwałki, jakie to świetne filmiki oni nakręcają. A na czele całej tej grupki stoi moderator, który nie dość, że tak się mnie uczepił, że dostałam od niego ostrzeżenia na forum, na pw i nawet na maila, to jeszcze zarzuca mi robienie zamieszania (gdzie sam zboczył z tematu krytykując moją opinię o niezbędności filmów). Czekałam na wypowiedź kogoś postronnego, ale widzę, że tam już normalni użytkownicy forum nie zaglądają ;([/code]

atina napisał:
To jest reklama... i uwierzcie, pary szukające np. kamerzysty skorzystają z tej opcji, jeżeli nie maja bladego pojęcia kogo wziąć. Oczywiście jeżeli oferta będzie atrakcyjna. I jak juz ktoś napisał, niekoniecznie dana firma, reklamująca się w ten sposób, jest zła... Każdy kombinuje jak może żeby złapać klienta... to sa prawa rynku uśmiech wystarczy się rozejrzeć dookoła, ile mamy opcji do wyboru...


Bardziej ufam stronie internetowej, na której mogę zobaczyć prace, opiniom (przeważnie znajomych, ale znajdując w internecie nie widząc samych przechwalających opinii też można znaleźć przydatne informacje..) i rzetelnej reklamie.. Rozumiem, że to kosztuje, ale to zwyczajne kłamstwo, więc bałabym się o uczciwość takiej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz przykład mojej dyskusji na "utrwalcie te chwile"
JA

dziewczyny jak czytam jakie forumowiczki maja problemy z kamerzystami czy fotografami ( ze np. kamerzysta spieprzyl za przeproszeniem film weselny albo fotki sa zamazane) to naprawde i tak w efekcie liczy sie nasze zadowolenie z efektów zatrudnionych przez nas osób do realizacji zdjec czy filmu z wesela...... a ile jest zdjęc z wesela czy jaka wybrac czołówke do filmu to naprawde pikus.. grunt aby nie bylo nic zepsute... ale nigdy nie ma gwarancji.................
______________________________________________________
WIDEOFILM:
lidka1986 bo widzisz: szuka się po cenie a nie po ofercie. Korzysta się z firm typu ,,kombajn'', gdzie do pracy przychodzi podstawiony człowiek- czasami nowicjusz. A przecież można temu zapobiec. I można mieć gwarancję dobrze wykonanej pracy.
_____________________________________________________
JA
Nie jestem pewna do końca czy to zależy od ceny....... moim zdaniem też dużo zależy od umiejętności, pasji i serca jakie fotograf wkłada w rzetelne wykonanie zadania....... niekoniecznie tańszy znaczy gorszy a droższy znaczy lepszy... czasem facet za 1600 zł zrobi gorsze foty niż ten pseudo-amator za 600 zł...... Wiem o tym ,że niektórzy posiadając dobry aparat uważają się już za profesjonalnych foto, ja mam dobry aparat i lubię fotografować i obrabiać foty ale nie podjełabym się amatorsko zrobienia zdjęć z czyjejś uroczystości, trzeba mieć odwagę aby bez doświadczenia robić tego typu zdjęcia.......aha i tak myślę,że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........

Wideofilm:
cytat: aha i tak myślę że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........
To jest zrobić najłatwiej: zaniżyć cenę ile się da, ale to nie tędy droga.
Dobry fotograf wchodzi na rynek z odpowiednimi cenami i trzyma fason.
Nie robi z siebie dziada.

Potem inny mój post:
każdy ma swoje zasady odnośnie ceny i wykonywania swojej pracy ale młodej parze jest cieżko dokonac wyboru i trzeba to zrozumiec..... nie wiadomo czym do konca trzeba sie kierowac... niektorzy patrza na cene... inni na efekty pracy fotografa..... my patrzelismy na zarówno na cene jak i na prace fotografa , ale nie wchodzily w gre kolosalne sumy ,a podczas spotkania liczyły sie efekty pracy jakie zaprezentował fotograf i sposób rozmowy jaką z nami prowadzil..... rynek usług fotograficznych jest ogromny i każdy fotograf próbuje zachęcic do korzystania z jego usług- jednak jest jeszcze jedna kwestia o ktorej zapomnieliśmy, a mianowicie: Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzyste na jakiego ich stac pod względem finansowym......
WIDEOFILM
cytat:Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzystę na jakiego ich stać pod względem finansowym......
Oczywiście, krawiec tak kraje ile materiału staje. Ale chyba zgodzisz się też z tym,że czasami wydajemy pieniądze na rzeczy zbyteczne , a na takie coś jak dobre zdjęcia i film żałujemy.


NO KU....WA jak tu się nie zdenerwowaćpytajnik az odechciewa się pisac i wyrażać własna opinie na "Utrwalcie te chwile"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że fajnym pomysłem na tym forum jest ten dział poszukiwania, w którym osoba poszukująca zakłada nowy wątek z datą, miejscem i usługą, której się szuka. Jest to uczciwa forma polecenia swoich usług, ja w ten sposób znalazłam kamerzystę, spotkaliśmy się z nim, pokazał nam swoje prace (kilka filmów) i wybraliśmy go. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. Jak nie to bez obaw - płacimy po odebraniu filmu, jak będzie do niczego, to go po prostu nie weźmiemy, dużo ważniejsze są dla nas zdjęcia (mamy super sprawdzonego fotografa).
Kompletnie jestem przeciwna oczywiście bezsensownemu podszywaniu się pod niby zadowolonych klientów, to jest żałosne i głupie, firmy/osoby same sobie robią czarny pr...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 ale najczęściej podają linka do stronki... Nie wiadomo czy nie mają jeszcze innej formy reklamy. Wiem tylko tyle, że czy to jest dobry, czy zły np kamerzysta, dążą do celu, choćby korzystając z forum dla przyszłych PM. Uczyłam się co nie co o reklamie na studiach i wiem że dobra reklama i dużo reklam przyniesie oczekiwane skutki ... Jest XXI wiek, każdy walczy o klienta, w każdy możliwy sposób i musimy się z tym liczyć podczas wyboru... Niestety takie jest życie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
a teraz przykład mojej dyskusji na "utrwalcie te chwile"
JA

dziewczyny jak czytam jakie forumowiczki maja problemy z kamerzystami czy fotografami ( ze np. kamerzysta spieprzyl za przeproszeniem film weselny albo fotki sa zamazane) to naprawde i tak w efekcie liczy sie nasze zadowolenie z efektów zatrudnionych przez nas osób do realizacji zdjec czy filmu z wesela...... a ile jest zdjęc z wesela czy jaka wybrac czołówke do filmu to naprawde pikus.. grunt aby nie bylo nic zepsute... ale nigdy nie ma gwarancji.................
______________________________________________________
WIDEOFILM:
lidka1986 bo widzisz: szuka się po cenie a nie po ofercie. Korzysta się z firm typu ,,kombajn'', gdzie do pracy przychodzi podstawiony człowiek- czasami nowicjusz. A przecież można temu zapobiec. I można mieć gwarancję dobrze wykonanej pracy.
_____________________________________________________
JA
Nie jestem pewna do końca czy to zależy od ceny....... moim zdaniem też dużo zależy od umiejętności, pasji i serca jakie fotograf wkłada w rzetelne wykonanie zadania....... niekoniecznie tańszy znaczy gorszy a droższy znaczy lepszy... czasem facet za 1600 zł zrobi gorsze foty niż ten pseudo-amator za 600 zł...... Wiem o tym ,że niektórzy posiadając dobry aparat uważają się już za profesjonalnych foto, ja mam dobry aparat i lubię fotografować i obrabiać foty ale nie podjełabym się amatorsko zrobienia zdjęć z czyjejś uroczystości, trzeba mieć odwagę aby bez doświadczenia robić tego typu zdjęcia.......aha i tak myślę,że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........

Wideofilm:
cytat: aha i tak myślę że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........
To jest zrobić najłatwiej: zaniżyć cenę ile się da, ale to nie tędy droga.
Dobry fotograf wchodzi na rynek z odpowiednimi cenami i trzyma fason.
Nie robi z siebie dziada.

Potem inny mój post:
każdy ma swoje zasady odnośnie ceny i wykonywania swojej pracy ale młodej parze jest cieżko dokonac wyboru i trzeba to zrozumiec..... nie wiadomo czym do konca trzeba sie kierowac... niektorzy patrza na cene... inni na efekty pracy fotografa..... my patrzelismy na zarówno na cene jak i na prace fotografa , ale nie wchodzily w gre kolosalne sumy ,a podczas spotkania liczyły sie efekty pracy jakie zaprezentował fotograf i sposób rozmowy jaką z nami prowadzil..... rynek usług fotograficznych jest ogromny i każdy fotograf próbuje zachęcic do korzystania z jego usług- jednak jest jeszcze jedna kwestia o ktorej zapomnieliśmy, a mianowicie: Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzyste na jakiego ich stac pod względem finansowym......
WIDEOFILM
cytat:Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzystę na jakiego ich stać pod względem finansowym......
Oczywiście, krawiec tak kraje ile materiału staje. Ale chyba zgodzisz się też z tym,że czasami wydajemy pieniądze na rzeczy zbyteczne , a na takie coś jak dobre zdjęcia i film żałujemy.


NO KU....WA jak tu się nie zdenerwowaćpytajnik az odechciewa się pisac i wyrażać własna opinie na "Utrwalcie te chwile"


faktycznie przesadzone!!co to za kamerzysta , który uważa że powinno szukać się po cenie a nie po jakości?? I co? Ustawi wysoką cene, a jakość będzie taka sobie ponieważ pomysli że klienci polecą na cenę.
Masz rację droższy-nie znaczy lepszy!!
Na priv dostałam jak narazie 2 reklamy i na każdą odpowiedziałam że nie jestem zainteresowana, mamy już swojego kamerzystę i fotografa:)ale takie reklamy powinny być zabronione na forum, aby w przypadku zainteresowania samemu napisać na priv do kamerzysty czy fotografa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle nie odpisuje, od razu kasuje uśmiech Jak coś będę szukała, to sama znajdę. Nie lubię jak cos mi się pod nos podstawia, na siłę. Chociaż, uważam, że jesteśmy wzrokowcami i jak zobaczymy coś kilka razy, że jest tego pełno to zwrócimy na to uwagę uśmiech
A co do reklamy jeszcze, ona zawsze kłamie uśmiech Czy uważacie że batonik knopers smakuje najlepiej o 9.30 rano w Polsce?? hehe możemy wymieniać dalej... a poprzez forum, wydaje się to bardziej realistyczne uśmiech moim zdaniem oczywiście uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez atina dnia Pią 1 Kwi 2011, 8:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lidka1986 napisał:
a teraz przykład mojej dyskusji na "utrwalcie te chwile"
JA

dziewczyny jak czytam jakie forumowiczki maja problemy z kamerzystami czy fotografami ( ze np. kamerzysta spieprzyl za przeproszeniem film weselny albo fotki sa zamazane) to naprawde i tak w efekcie liczy sie nasze zadowolenie z efektów zatrudnionych przez nas osób do realizacji zdjec czy filmu z wesela...... a ile jest zdjęc z wesela czy jaka wybrac czołówke do filmu to naprawde pikus.. grunt aby nie bylo nic zepsute... ale nigdy nie ma gwarancji.................
______________________________________________________
WIDEOFILM:
lidka1986 bo widzisz: szuka się po cenie a nie po ofercie. Korzysta się z firm typu ,,kombajn'', gdzie do pracy przychodzi podstawiony człowiek- czasami nowicjusz. A przecież można temu zapobiec. I można mieć gwarancję dobrze wykonanej pracy.
_____________________________________________________
JA
Nie jestem pewna do końca czy to zależy od ceny....... moim zdaniem też dużo zależy od umiejętności, pasji i serca jakie fotograf wkłada w rzetelne wykonanie zadania....... niekoniecznie tańszy znaczy gorszy a droższy znaczy lepszy... czasem facet za 1600 zł zrobi gorsze foty niż ten pseudo-amator za 600 zł...... Wiem o tym ,że niektórzy posiadając dobry aparat uważają się już za profesjonalnych foto, ja mam dobry aparat i lubię fotografować i obrabiać foty ale nie podjełabym się amatorsko zrobienia zdjęć z czyjejś uroczystości, trzeba mieć odwagę aby bez doświadczenia robić tego typu zdjęcia.......aha i tak myślę,że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........

Wideofilm:
cytat: aha i tak myślę że czasem fotograf niską ceną może chce się przebić na rynek........
To jest zrobić najłatwiej: zaniżyć cenę ile się da, ale to nie tędy droga.
Dobry fotograf wchodzi na rynek z odpowiednimi cenami i trzyma fason.
Nie robi z siebie dziada.

Potem inny mój post:
każdy ma swoje zasady odnośnie ceny i wykonywania swojej pracy ale młodej parze jest cieżko dokonac wyboru i trzeba to zrozumiec..... nie wiadomo czym do konca trzeba sie kierowac... niektorzy patrza na cene... inni na efekty pracy fotografa..... my patrzelismy na zarówno na cene jak i na prace fotografa , ale nie wchodzily w gre kolosalne sumy ,a podczas spotkania liczyły sie efekty pracy jakie zaprezentował fotograf i sposób rozmowy jaką z nami prowadzil..... rynek usług fotograficznych jest ogromny i każdy fotograf próbuje zachęcic do korzystania z jego usług- jednak jest jeszcze jedna kwestia o ktorej zapomnieliśmy, a mianowicie: Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzyste na jakiego ich stac pod względem finansowym......
WIDEOFILM
cytat:Para Młoda wybiera takiego fotografa czy kamerzystę na jakiego ich stać pod względem finansowym......
Oczywiście, krawiec tak kraje ile materiału staje. Ale chyba zgodzisz się też z tym,że czasami wydajemy pieniądze na rzeczy zbyteczne , a na takie coś jak dobre zdjęcia i film żałujemy.


NO KU....WA jak tu się nie zdenerwowaćpytajnik az odechciewa się pisac i wyrażać własna opinie na "Utrwalcie te chwile"



Pan Wideofilm jest na tyle znerwicowany, że zmieniono regulamin forum, żeby mi na złość zrobićVery Happy Ciekawe, czy dostałyście informację o zmianie regulaminu (pkt 18;p). Ale przynajmniej widzę, że nie jestem jedyną osobą, której tak się uczepiono oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna młoda 2011
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 83
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurczęuśmiech a to ci dopiero:) zmienili regulamin ze względu na ciebie??smutny nie dostałam nowego regulaminu:) to jemu powinno się zrobić na złość i zakazać mu wypowiadania się na forum, chyba że utrwalcie te chwile...po drugiej stronie obiektywu:):)czyli tam gdzie nas nie ma:)uśmiech

Pan Wideofilm faktycznie musi byc znerwicowany, może nie ma klientów i mało zleceń i denerwuje się kiedy pisze się że wybieramy kogoś innego....
co nie zmienia faktu że ja na miejscu lidka1986 zbeształabym go, jak nie na forum to w priv:) że to on jest zakładem typu "kombajn" skoro liczy się cena a nie jakość filmu:)uśmiechuśmiechuśmiech
przecież on nie dał dziewczynie się wypowiedzieć swobodnie i każdą jej wypowiedź ostro akcentował, a forum jest od tego aby swobodnie się wypowiedziećuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj widzę że ostro się zrobiło w sprawie Pana WIDEOFILM:)uśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group