Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żenujące reklamy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 24 Mar 2011, 19:10    Temat postu: Żenujące reklamy Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak was, ale mnie drażnią reklamy pseudo zadowolonych klientów. Jak dla mnie firma, która kłamie, żeby darmowo się zareklamować nie jest w ogóle rzetelna.. Jak liczyć na uczciwość ludzi, którzy kłamią w wiadomościach? O warunkach nie wspominając - jak uwierzyć fotografowi, czy zespołowi (którym płacimy przecież po kilka tysięcy za kilka godzinną usługę!), którzy nie mogą sobie pozwolić na normalną reklamę.. Zarejestrowałam się na trzech forach ślubnych, dziś (a jest to kolejny raz!) spotkałam się z taką reklamą.. Dostałam tą samą wiadomość na dwóch portalach. Tekst ten sam. Nawet nie chcę wiedzieć do ilu osób trafiła ta reklama, skoro ja ją dostałam 2 razy! Myślę, że warto założyć wątek wyśmiewający takie reklamy oraz ostrzegający osoby przed fałszywą reklamą. Ktoś może się skusić nie będąc świadomy, że to tylko kłamstwa napisane przez firmę (czy zdarzyło wam się wysyłać do wszystkich wiadomości na kilku forach, żeby poinformować o zadowoleniu z usługi?).

Na początek firma, która zainspirowała mnie do tego wątku - www.foto-marwex.cdx.pl


"Cześć !

Piszę bo warto mieć kogoś sprawdzonego na swoim ślubie, by się nie rozczarować.
Jeśli szukasz sprawdzonej 2 osobowej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci wraz z moim mężem polecić firmę, która nam w maju robiła zdjęcia i film z całego ślubu. Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie, a film jest fachowo zrealizowany ( wzruszający, dynamiczny, czasem śmieszny)- często z mężem z sentymentem do niego wracamy.

AHA fotki z mojego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii. Chyba nawet zamieścili też na stronie filmiki weselne.

tu: www.foto-marwex.cdx.pl

Mam nadzieję, że pomogłam-firma przetestowana na moim weselu 

Pozdrawiam Marta i Marek (ślub – maj 2010)"


Jak dla mnie przy wyborze takich kwestii ważne są opinie. Ale widząc, że ktoś sam musi sobie robić reklamę pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl jest to, że nie mają ani jednego zadowolonego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 24 Mar 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko dałaś idealny przykład. Foto-marwex znani jest między innymi z tego, że sami siebie reklamują w żałosny sposób i oszukują klientów. W Internecie można znaleźć tylko dwa typy komentarzy na ich temat: opinie wirtualnych klientów oraz wpisy "odradzam foto-marwex".
Raz na forum gazety zapomnieli się wylogować i zamieścili opinię zadowolonych klientów, a autorem był... foto-marwex.
Widziałam też identyczne wpisy zachwalające ich, ale podpisane różnymi imionami.
Czytałam kilka opinii, że portfolio na stronie, a efekty ich pracy to niebo a ziemia.
Nie mogę sobie wybaczyć, że sama prawie wpadłam w ich sidła zauroczona pięknymi zdjęciami i filmikami smutny. Ale gdy wpisałam ich nazwę do wyszukiwarki od razu skreśliłam ich z mojej listy potencjalnych usługodawców.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 24 Mar 2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Ewelinko dałaś idealny przykład. Foto-marwex znani jest między innymi z tego, że sami siebie reklamują w żałosny sposób i oszukują klientów. W Internecie można znaleźć tylko dwa typy komentarzy na ich temat: opinie wirtualnych klientów oraz wpisy "odradzam foto-marwex".
Raz na forum gazety zapomnieli się wylogować i zamieścili opinię zadowolonych klientów, a autorem był... foto-marwex.
Widziałam też identyczne wpisy zachwalające ich, ale podpisane różnymi imionami.
Czytałam kilka opinii, że portfolio na stronie, a efekty ich pracy to niebo a ziemia.
Nie mogę sobie wybaczyć, że sama prawie wpadłam w ich sidła zauroczona pięknymi zdjęciami i filmikami smutny. Ale gdy wpisałam ich nazwę do wyszukiwarki od razu skreśliłam ich z mojej listy potencjalnych usługodawców.


Te dwie wiadomości dostałam od innych nicków (jedna od Marty, druga od Karoliny). Ale podpisanie się swoim nickiem w reklamie pisanej jako klient to mistrzostwo. Widziałam już takie przykłady - np. fryzjera.. Na kilku forach widziałam reklamy, a potem pod tym samym nickiem wypowiedzi zadowolonego klienta:D Ale to już naprawdę bije wszystko.. Czyli moje przypuszczenia co do firm reklamującej się w ten sposób nie były bezzasadne. Mam nadzieję, że to pomoże innym w 'wyborze', a także lista poszerzy się o nierzetelne firmy, bo to ostatnio częsta praktyka - jak ktoś czujny to wyłapie. Ktoś rzadko korzystający z internetu złapie się na taką 'reklamę'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja otrzymałam taką
Kod:
Oryginalne pomysły, niespotykane techniki fotograficzne !
Jeżeli marzysz o pięknych zdjęciach, które będą zachwycały wszystkich przez długie lata oraz filmie video w jakości full HD - to świetnie trafiłeś !
- pytam się ... to ja dobrze trafiła czy oni ;/ masakra jakaś
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio "porad" co do wyboru firmy dostalam na prv chyba z 5. Sa absolutnie zenujace i juz nawet ich nie czytam tylko od razu kasuje. Szkoda mojego czasu Confused

Tak sie zastanawiam czy takie firmy maja nas za jakies zaslepione wizja slubu idiotki, ktore zlapia sie takie formy "reklamy"? Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też dostaję bardzo dużo - kilka minut po napisaniu tego wątku nawet jedna się trafiła. Ale z wczorajszych ta była najlepsza. Najpierw olałam - pomyślałam, że może wypowiedziałam się w jakimś wątku o kamerzyście i ktoś z forum chciał doradzić. (choć to nieco dziwny sposób, bo gdybym była zadowolona z usług napisałabym to na forum, nie pw..) Ale kiedy dostałam tą wiadomość na innym forum już wiedziałam o co chodzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszą niemieć klientów skoro tak ich szukają ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 31 Mar 2011, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi co sądzicie o reklamach na tym portalu.. Gdzie nie spojrzę to widzę reklamy kamerzystów, fotografów etc.. Żeby jeszcze jakieś pojedyncze, ale nieraz wchodzi się i widzi w nieprzeczytanych kilkanaście wątków z tą samą reklamą.. Jak któraś napisze o ofercie jaką wybrała zaraz pokazują się wypowiedzi 'a my za tyle proponujemy to, to i tamto';/ Podoba wam się to? Rozumiem, polecić ofertę, z której jest się zadowolonym, lub przedstawić propozycję swojej firmy w miejscu dozwolonym.. Szkoda, że administracja/moderacja nie robi z tym porządku i takie osoby zadomowiły się tu na stałe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 31 Mar 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dostałam wiadomość o tej treści- nie doczytałam, bo już mamy fotografa.

Ogólnie reklamy tutaj mnie drażnią- najlepiej wrzucać je do jednego wątku, bo może ktoś z nich skorzysta- przecież nie wszyscy ogłaszający się tutaj to naciągacze. Przy zdublowanych próbach reklamy sugeruję usuwać je i banować wrzucających je użytkowników.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest reklama... i uwierzcie, pary szukające np. kamerzysty skorzystają z tej opcji, jeżeli nie maja bladego pojęcia kogo wziąć. Oczywiście jeżeli oferta będzie atrakcyjna. I jak juz ktoś napisał, niekoniecznie dana firma, reklamująca się w ten sposób, jest zła... Każdy kombinuje jak może żeby złapać klienta... to sa prawa rynku uśmiech wystarczy się rozejrzeć dookoła, ile mamy opcji do wyboru...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group