Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - Warto uwiecznić ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostaszewska_com
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my mamy piękny filmik z tego dnia uśmiech totalny przypadek uśmiech Piotr (już móoj mąż) włączył aparat na (kamera) i położył na stoliku sfilmowały sie nasze dłonie - które sie bawiły - i nasze głosy
uwielbiam ten filmik!!

polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
adorable
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 10

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo - każdemu podoba się co innego. My nie czuliśmy potrzeby uwieczniania tej chwili, ponieważ była ona dość spontaniczna (chociaż zaplanowana przez mojego Narzeczonego, jednak ja nic nie wiedziałam) i ważne, że zostanie w naszej pamięci. Uwiecznimy ślub i wesele, to wystarczy oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zeszyt3
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2013
Posty: 28

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale takie uwiecznienie musiało by być z zaskoczenia Very Happy
_________________
Czy puściłabyś swojego narzeczonego na striptease w wieczór kawalerski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pijey90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Śrem

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy super zdjęcia z zaręczyn, i każdemu polecam uwiecznienie takiej chwili, byliśmy akurat na wakacjach i tak nie pozornie ustawiliśmy się do zwykłego zdjęcia a tu nagle niespodzianka hehe Very Happy nikt niczego się nie spodziewał tym bardziej zdjęcia wyszły super
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 7 Sie 2013, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli te zdjęcia lub filmik miałyby być tylko do wglądu pary a nie do chwalenia się nimi na prawo i lewo, to czemu nie.
Nasze zaręczyny miały miejsce w domu, ja byłam w piżamie, z mokrymi włosami i nie wyobrażam sobie, żeby P. wyskoczył w tym momencie z aparatem. Były później głosy, że powinniśmy odtworzyć tę scenę i porobić zdjęcia, żeby rodzina mogła obejrzeć jak to wyglądało, ale uważam, że to była nasza chwila i wystarczy, że my wiemy jak było.
Koleżanka kilka godzin po swoich zaręczynach (w restauracji) pojechała z narzeczonym do domu i tam jej mama robiła im zdjęcia "z zaręczyn": jak przed nią klęka, nakłada jej pierścionek na palec. Zdjęcia wyszły strasznie sztucznie, bo zamiast na siebie oboje parzą w aparat. Fotografie wylądowały potem na znanym portalu społecznościowym. Takim zdjęciom mówię zdecydowane NIE.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta BK
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 20
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 19 Sie 2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaręczyny to bardzo prywatne chwile, powinny zostać tylko między Młodymi. U mnie były bardzo spontaniczne i pamiętam każdy szczegół, wszystkie emocje uśmiech Jeżeli Narzeczony włączy kamerę i z ukrycia nagra moment oświadczyn, to będzie fajna pamiątka uśmiech ale nic na siłę. zdjęć przecież sam nie zrobi, więc jedyna opcja to "ukryta kamera". my tego nie mamy, ale pamiętamy uśmiech

po zaręczynach można pomyśleć po prostu o sesji zdjęciowej narzeczeńskiej. umówić się z fotografem/filmowcem, porozmawiać o fotografii/filmie, wzajemnie się poznać. I z pewnością będzie to też miła pamiątka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 3 Gru 2013, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam kilka zdjęć (tutaj ukłony i podziękowania dla mojej kochanej świadkowej) uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 9 Sie 2014, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samego momentu zaręczyn nie mamy nic. I dobrze, dla mnie to było takie osobiste do zapamiętania tylko dla nas, że zdjęcia ani kamera nie była mi potrzebna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diana szulc
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, czytam wasze komentarze i zastanawiam się, czy ze mną jest wszystko w porządku. Bo ja nie uważam, żeby sesja narzeczeńska była złym pomysłem. Na pewno jest to temat, który będzie jeszcze długo dzielił nas. Przecież oświadczyny, to równie ważne wydarzenie w życiu pary, co i sam ślub. A już z uwiecznianiem na zdjęciach ślubu nie mamy problemu uśmiech Mamy wspaniały materiał z tego niezwykłego dnia. Mój mąż o wszystkim pomyślał. Nie żałuję!

A, no i polecam naszego superanckiego fotografa http://mmfotografia.pl/
_________________
Świeca pada ofiarą własnego płomienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diana Szulc w tym temacie nie chodzi o sesję narzeczeńską, a o zdjęcia z samego momentu zaręczyn. Sesja narzeczeńska może być bardzo fajna i super zdjęcia mogą później zostać na pamiątkę. Co do samej chwili oświadczyn - nie chciałabym żeby nagle zaczęły strzelać mi flesze w oczy. To jest jeden z tych momentów, kiedy nic innego się nie liczy. Kiedy czas się zatrzymuje w miejscu. Kiedy jest tylko on i ona wpatrzeni w siebie nawzajem uśmiech mmm....rozmarzyłam się na samo wspomnienie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group