Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - Warto uwiecznić ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 13 Paź 2012, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zaręczyny odbywają się w cztery oczy nie byłoby nawet nikogo kto by takie foty strzelał, i dobrze. Natomiast w niektórych przypadkach może i by to fajnie wyglądało. W zależności co kto lubi, przy świadkach czy bez. W każdym razie my zrobiliśmy sobie fotki przed i po, ale to dlatego, że zawsze robimy dużo zdjęć (jesteśmy ich maniakami:P). I fajnie sobie na nie popatrzeć, na ostatnie zdjęcie jako zwykła para i zaraz potem na pierwsze jako para narzeczonych hihi, na którym jakoś tak inaczej wyglądamy Shocked .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katzarzyna
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 117

PostWysłany: Sob 13 Paź 2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, najfajniej by byłoby wziąć aparat i zrobić sobie zdjęcie "zaraz po", czyli już z pierścionkiem na palcu i uśmiechami na twarzach. Emocje na pewno nadal będzie widać, chwila uwieczniona, a nikt nie będzie się peszył i skupiał bardziej na zdjęciach, czy filmie, niż na samych zaręczynach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Nie 14 Paź 2012, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my bylismy w tym momencie calkiem sami, takze nie bylo nawet kogos kto by strzelil fotke, ale chetnie zatrzymam widok wreczajacego mi pierscionek P. tylko dla siebie Cool
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 4 Gru 2012, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zdj moich zaręczyn. Opowiadając swoją historię kilka pokażę Wink. Robiła je przyjaciółka mojego W.
Może nie wyszły profesjonalnie, bo było ciemno i zwykłym aparatem, ale wciąż mogę patrzeć na te chwile. Rozumiem,że to powinno być osobiste, prywatne i intymne, ale jest to pamiątka, która pozwala przeżyć realnie to jeszcze raz. A swoją drogą osoby, które je oglądają również mogą zobaczyć co widziałam i jak się czułam.
Wiem, że gdyby ich nie było miałabym odrobinę żalu za stratą tych obrazów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babas12
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 3

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie ze warto!! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ona1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Sty 2013, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwiecznienie- MOŻE i tak, ale jedynie tylko wtedy, jak kamera/aparat jest dobrze ukryta. Natomiast stanowcze NIE mówię osobom wrzucającym na różnorakie portale zdjęć zrobionych w trakcie (a nie po!) zaręczyn, oraz samych zdjęć pierścionka- żenada...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korna
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 15:21    Temat postu: jasne Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest taka opcja to jasne że tak, ale nie pozowane fotki, tylko od jakiegoś obserwatora - kolegi patrzącego na sytuację z boku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jollis29
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sobie zrobiliśmy kilka zdjęć chwilę po zaręczynach, jak jeszcze były emocje ale nie takie zeby popsuć ten moment:) ponieważ odbyły się na szczyscie góry, to byliśmy sami, ale później ktos wszedł, więc poprosiliśmy o zdjęcie jak ukochany trzyma mnie na rękach. fanie wyszło. ale np. kamery bym nie chciała mieć. jest to taka nasza chwila, intymne przeżycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pączek
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 53
Skąd: Wojkowice

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli byłby z nami ktoś znajomy i robił zdjęcia z "ukrycia"-to super sprawa-pamiątka, uwieczniona chwila, emocje oczko natomiast w ogóle nie podobają mi się pozowane zdjęcia, przybieranie różnych dziwnych pozycji itd. My akurat byliśmy sami, i zdjęcie zrobił Nam zaraz po miły Pan oczko i też jest to fajna pamiątka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 12 Mar 2013, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy dwa pojedyncze zdjęcia; nie było komu w parku zrobic nam podwójnego... ale zawsze mogę się uśmiechnąc do mamusi, lubi się bawic programami graficznymi i potrafi je połączyc...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group