Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak usadzić gości przy stole?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta86-16
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon 21 Maj 2007, 6:21    Temat postu: Jak usadzić gości przy stole? Odpowiedz z cytatem

Hej tak właśnie sie zastanawiam, czy koniecznie muszą przy mnie siedieć rodzice, czy mogą przyjaciele,rodzeństwo i kuzynostwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niecha25
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 0

PostWysłany: Pią 24 Sie 2007, 19:11    Temat postu: Goscie Odpowiedz z cytatem

Witam! Rok temu byłam na weselu u mojej kuzynki, gdzie przy Parze Młodej siedzieli sami młodzi ludzie, niekoniecznie rodzina. Natomiast starsi byli podzieleni na dwie strony - rodzina i znajomi Pana Młodego, po drugiej Panny Młodej. I to był doskonały wybór. U mnie też tak będzie w przyszłym roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pią 22 Lut 2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w zeszłym roku byłam na weselu, gdzie przy stole prezydialnym siedziala tylko para młoda z rodzicami a reszta gosci podzielona byla na trzy grupy: młodziez, średniaki i najstarsi. bardzo trafne rozstawienie, u nas bedzie podobnie tylko zamiast rodzicow usiada obok nas najprawdopodobniej swiadkowie Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dagi
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na naszym weselu my jako para młoda oczywiscie, bedziemy siedziec ze swiadkami i ich osobami towarzyszacymi, potem rodzenstwo, znajomi a na koncu straszyzna oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 15:59    Temat postu: Przygotowania do ślubu Odpowiedz z cytatem

Przy naszym stole (Pary Młodej) będą siedzieć tylko świadkowie ze swoimi partnerami, ewentualnie małymi dziećmi. Po jednej stronie sali będzie rodzina moja, po drugiej partnera. Co do znajomych bedziemy się starali, aby usiedli jak najbliżej nas. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieliśmy stoły ułożone w kształcie podkowy. My w środkowej części na podwyższeniu. Z nami siedzieli świadkowie z osobami towarzyszącymi i rodzeństwo z osobami. taki młody stolik:)
Po lewej stronie goście Pana Młodego, po prawej Młodej- czyli mnie:) na stołach były winietki z nazwiskami.
W miarę zabawy towarzystwo się mieszało i wymieniałouśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również jestem za tym aby przy Parze Młodej siedzieli kuzyni, rodzeństwo i przyjaciele.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita85
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 9
Skąd: Żory, Rybnik

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie obok Młodych będą siedzieć rodzice, dalej świadkowie. Nie będę robić winietek bo to nie potrzebnie wprowadza zamęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 20 Mar 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak dotąd byłam tylko na jednym weselu gdzie były karteczki z nazwiskami gości. szczerze mówiąc to nie bardzo mi się podoba ten pomysł. niektórzy nie trafili tam gdzie by chcieli. no cóż, ja jeszcze przegadam ten temat z narzeczonym i rodzicami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam kiedys na weselu u kuzynki...Pomagałam jej trochę i na sale weselną trafiłam jako jedna z ostatnich i zdarzyło sie tak , że siedziałam, koło jakis starszych znajomych ze strony Pana Młodego. Kiepsko sie bawiłam. Usadawiając naszych gości, kierowalismy się, tym żeby młodzie byłi koło siebie i w miarę się znali. Nikt nie był zawiedziony
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group