Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

spis menu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wiele zależy od naszych gości. Jeśli jest więcej "starszych" osób, z pokolenia rodziców i wyżej, to lepiej postawic na tradycyjne dania. Jeśli przewaga młodych, można pokombinowac trochę bardziej uśmiech Choc ja np. lubię rosół i jakoś osobiście nie podchodzą mi inne zupy na weselach oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes.Toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pią 17 Cze 2016, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy sprawdzoną i cudowna Panią Kucharkę. Menu ustalaliśmy indywidualnie, sporo u nas wegetarian więc musieliśmy trochę pokombinować. Karty menu drukowaliśmw w zaprzyjaźnionej ( naprawdę polecam) drukarni www.viperprint.pl. Przyjęcie na nieco ponad 60 osób, zjadacze mięsa, zjadacze roślin i dzieci:) myślę, że posmakują im dania, które zaserwujemy. Trzymajcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZuzaZap
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam wasze menu.
jeszcze nie mam swojego, a nie chcę mieć tak, jak na weselu na którym byłam ostatnio.
Był rosół, kotlety i ziemniaki. Na deser ciasto.
Problem w tym, że zaproszono sporo osób, menu zbyt ubogie, a z tego co podano, nie starczyło dla wszystkich. Zdążyła zjeść tylko rosół i trochę ziemniaków lol
i to przez całe wesele.
Nie źle, co oczko
U mnie tak być nie może!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszkkka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 22

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj wydaje mi sie, ze taki standard to dwa ciepłe dania plus przekaski zeby goscie najedli sie do syta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZuzaZap
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2016, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa dania, tak!
Chodziło mi o ilość jedzenia przewidziana na ilość osób lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes.Toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 29

PostWysłany: Wto 4 Paź 2016, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do skorzystania z www.viperprint.pl, drukarnia internetowa, która nie drukuje, tylko czaruje:) Wszystkie rzeczy: http://www.viperprint.pl/karty-menu czy http://www.viperprint.pl/produkt/ZP010, drukowaliśmy własnie tam. Musicie mieć swoje projekty, ale jeżeli chodzi druk uważam, że nie mają sobie równych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał_95
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto 4 Wrz 2018, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za urozmaiconym menu Smile i coś dla starszych tradycyjnych osób i coś dla młodych nowoczesnych. Fajnym pomysłem jest np. kuchnia molekularna Wink
_________________
'Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym." - Albert Einstein
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal.S7
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że menu dla gości tak dla informacji każdy powinien dostać, wtedy wie co może sobie wybrać a co mu nie będzie smakować
_________________
"Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie." – Robert Brault
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata1620
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie jest na weselu jedną z ważniejszych rzeczy. Moim zdaniem najlepiej połączyć klasykę z elementami urozmaicenia. Ważne, żeby przewidzieć w menu osoby które np. nie jedzą mięsa lub mają nietolerancje pokarmowe.

Nie bójmy się też odejść od mięsa w przynajmniej jednym daniu gorącym. I zastanówmy się czy ryba po grecku na stole jako przekąska jest na pewno dobrym pomysłem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre jedzenie musi się pojawić. Nie muszą być ogromne porcje, ale smaczne. Potem można dodać bufet, żeby każdy kto głodny sobie mógł podjeść jeszcze ile będzie chciał. To wg mnie idealne rozwiązanie i miałam tak właśnie w Zamku Biskupim na moim ślubie. Zaproponowali mi ciekawe menu plus bogaty bufet.
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Następny
Strona 67 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group