Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pan Młody sam prowadzi samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camilos
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Milanówek

PostWysłany: Nie 24 Lis 2013, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem tak jest, że Pan Młody prowadzi. Poprzednicy mają rację, nie wiadomo, jak reaguje Pan Młody, gdy jest w stresie. Kierować może przecież świadek, jeżeli samochód jest czteroosobowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fovilim
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 14 Gru 2013, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

camilos napisał:
Czasem tak jest, że Pan Młody prowadzi. Poprzednicy mają rację, nie wiadomo, jak reaguje Pan Młody, gdy jest w stresie. Kierować może przecież świadek, jeżeli samochód jest czteroosobowy.



Nie ma stresu Very Happy W naszej ofercie jest Corvette http://www.fovilim.com/Corvette-1977.html , którą reklamujemy "Pojedź sam do ślubu" i są na to klienci uśmiech Często też przy wynajmie kabrioletów to Pan Młody prowadzi auto.
_________________
Auta do ślubu - Fovilim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel0406
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 9

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi zrobili w ten sposób, młodzi z tyłu, a świadek prowadził. Myślę, że bez względu na to jak duża suknie będziesz miała, spokojnie się z tyłu zmieścisz oczko
pracowałam swoje czasu w salonie sukien ślubnych, koła są bardzo elastyczne, więc spokonie się "złoży", słyszałam też dużo opini panien młodych i rónież taka opinie słyszałam, a poza tym świadkowa siedząc z przodu może na maksa przesunąc siedzenie żebyś miała więcej luzu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy jechać sami naszym samochodem i Ł miał kierować ale jak się ciotki itd dowiadywały to "jak to wygląda" i inne tego typu teksty zaczęły padać i chyba będę musiała się wcisnąć do tyłu..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Mieliśmy jechać sami naszym samochodem i Ł miał kierować ale jak się ciotki itd dowiadywały to "jak to wygląda" i inne tego typu teksty zaczęły padać i chyba będę musiała się wcisnąć do tyłu..

To jest Wasz dzień, a nie ciotek.
Nie przejmuj się ich zdaniem.
Przyjazd we dwoje jest wyjątkowo uroczy.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jakieś 5 minut drogi a samochód będzie tylko dlatego że nie wiadomo nigdy jaka pogoda będzie. Już sama nie wiem co zrobić
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę tak samo jak Alicjamedia, to Wasz dzień i nie ma co się przejmować ciotkami, tym bardziej jak macie tak krótką trasę. Fajnie to będzie wyglądać. Very Happy

My myśleliśmy nad taką opcją przy cabrio, ale chyba to autko nie dotrze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinka2
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon 19 Maj 2014, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak poprzednicy, nie przejmuj się innymi. To Wasz dzień!
_________________
produkcja filmowa
filmy reklamowe


Ostatnio zmieniony przez marinka2 dnia Pon 9 Cze 2014, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genus88
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 13
Skąd: S-no

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że nie tylko ja mam podobny problem. U nas też ostatnio wylazło, że jak to Pan młody będzie prowadził, że nie wypada... Ale ja się nie poddaje i walcze bo to Nasz dzień i ma być taki jak sobie wymarzyliśmy, więc nie przejmuj się opiniami innych, bo to ty masz czuć się dobrze, być szczęśliwa i ty musisz być zadowolona. Ja w ogóle nie rozumiem w czym tkwi problem a też zauważyłam, że takowy się pojawia. My jedziemy naszym Fiatem 125p, mój P. jest fanem, mechanikiem i hobbystą takich aut. Nie może być inaczej i wiem, że on nie wyobraża sobie oddać komuś po pierwsze swojego auta(oprócz mnie Very Happy) a po drugie dlaczego mam mu zabierać tę przyjemność w najważniejszym dniu naszego życia?!
Rob tak by tobie się podobało!uśmiech
_________________
Nig­dzie nie ku­pisz szczęścia, miłość da­je je gratis.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 17 Lip 2014, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w ogóle nie rozumiem tego że tak bardzo się przejmujecie opinią innych. Przecież to jest Twój dzień i Twoje święto, jeden jedyny taki dzień w życiu, dlaczego masz go układać pod kogoś i patrzeć na kogoś i na to co kto powie i co kto pomyśli?
Uważam, że rozwiązanie z prowadzeniem auta przez pana młodego to świetne rozwiązanie. Na pewno to coś nowego i interesującego, ja jestem za!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group