Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki z własnego złota
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 26 Lis 2009, 18:21    Temat postu: Obrączki z własnego złota Odpowiedz z cytatem

Witam,
czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiegoś złotnika w Opolu bądź Częstochowie, który wykona mi obrączki? Interesuje mnie jeden konkretny wzór, którego nie zrobi mi żaden jubiler w moim mieście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 12 Gru 2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o jaki wzór konkretnie Ci chodzi?? Poszukaj w internecie,jest kilku jubilerów którzy oferują wyrób obrączek z własnego złota,wychodzi taniej niż przy kupnie gotowych obrączek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia 271
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2011, 23:50    Temat postu: złotnik potrzebny z Warszawy Odpowiedz z cytatem

Witam,
Szukam dobrego, taniego złotnika z Warszawy.
Mam własne rudawe obrączki które chciałabym przerobić na powiedzmy bardziej żółte złoto niż rudawe:)
Może ktoś mógłby mi polecić jakiegoś?

Z góry dziekuję
_________________
Gosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to w Warszawie jest kilku złotników,najlepiej powiedzą o tym mieszkańcy stolicy. Ze swojej strony mogę zaproponować swój zakład,więc w razie pytań służę pomocą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcemy wykonać obrączki i mamy trochę swojego złota. Jest ono różnej próby 585 i 583 (różnica w skupie to niecała złotówka, z tego co widzę). Przy opcji sprzedania złota i pomniejszenia o cenę ostatecznej kwoty za obrączki to nie mam wątpliwości jak to będzie rozwiązane. Ale jak to jest w przypadkach tych jubilerów, którzy biorą złoto "w zamian"? Chcemy obrączki próby 585 a mamy stare obrączki próby 583 plus pierścionek próby 585. Co się robi w takich przypadkach?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak było. W umowie mieliśmy, że bez względu na powierzone złoto dostajemy obrączki 585. Też mieliśmy dwa rodzaje i jedyne co, to że na rozliczeniu były podane osobno wagi. Nie wiem co z tym robią, nawet nie myślałam, że to co mamy może być różnych prób, po prostu na umowie mieliśmy zapisane co daliśmy im. Tyle, że u nas było podkreślone, że raczej nie będzie to samo złoto, które daliśmy. Zapytaj dokładniej, ale raczej nie powinno być problemu;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 17 Lis 2011, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też nie będzie to to samo złoto, które damy. Po prostu jak pytaliśmy to mówili, że jak przyniesiemy tyle gram złota ile mają obrączki to będziemy płacić tylko za robociznę wtedy.

No nic, pójdziemy i popytamy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy swoje złoto , ale nie zależy nam , żeby to było to samo , po prostu chcemy żeby było taniej .
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katorii
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Lis 2011, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy swoje złoto w lekko czerwonawym odcieniu a chcemy połączenie białego i żółtego złota. Pani powiedziała że nie bedzię żadnego problemu. Dajemy im co mamy o zbliżonej wadze (chyba 5-10% doliczają na straty związane z przeróbką) wybieramy wzór z katalogu Apartu i czekamy na obrączki uśmiech Będziemy je robić na Pradze w takim maciupeńkim zakładzie, który kiepsko wygląda ale istnieje od lat i nie słyszałam żeby ktoś był niezadowolony z ich wyrobów lub ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie dajcie znać jak obrączki będą już gotowe,liczymy na jakieś zdjęcie na forum uśmiech Jeżeli macie swoje złoto,to automatycznie musi być taniej,płacisz wtedy za samą robociznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group