Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki dobrej jakości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiamanicure
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 30 Sty 2021, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleci ktoś dobrego jubilera we Wrocławiu?
_________________
Mobilny manicure i pedicure we Wrocławiu - Profesjonalna stylizacja paznokci z dojazdem do Twojego domu. Manicure i pedicure hybrydowy, żelowy oraz japoński.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
escalar
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 15:58    Temat postu: Własnoręcznie wykonana obrączka z wysokostopowej stali duplex Odpowiedz z cytatem

ja zrobiłem dla nas obrączki z wypolerowanej stali duplex. U jubilera dołożyłem tylko kamienie... Narzeczona zadowolona. Zakup tu . Oryginalnie, unikalnie, po prostu nie typowo i niekonwencjonalnie Smile
Pozostje jeszcze stworzyć jakąś listę przebojów na imprezę ale z tym nie powinno już być dużych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kira100
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro 26 Maj 2021, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karo napisał:
Może to kwestia użytkowania, że tak się stało ? Ja mam też biżuterię z białego złota ( w tym z Apartu ) i nic się z nią nie dzieje. Od jakiegoś czasu używam też środków do czyszczenia biżuterii - kupuje właśnie w Aparcie , to pewnie ma wpływ na jej wygląd .


Myślimy nad Apartem czy będą odpowiednie niekoniecznie białe złoto. I oczywiście cena będzie grała dużą rolę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidia11
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Cze 2021, 9:36    Temat postu: Obrączki Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno sama poszukiwałam obrączek ślubnych i wybór był naprawdę nie lada wyzwaniem. Jednak w końcu znaleźliśmy te idealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Pon 30 Maj 2022, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeżeli chcecie skutecznie i bezpiecznie inwestować to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli znaleźć zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki o różnej wadze oraz najlepszych cenach. Jednocześnie staramy się klientom zapewnić terminowe realizacje w ciagu 24h, względem konkurencji u których często trzeba poczekać nawet kilka tygodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękne obrączki ślubne można kupić w sklepie internetowym jubilera Karkosik https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne . Ich sklep kryje w sobie starannie wyselekcjonowane „perełki” – wysokiej jakości obrączki ślubne wykonane ze specjalnych materiałów. Posiadają eleganckie złote obrączki ślubne klasyczne – złoto żółte, a także niebywale stylowe obrączki w tonacji białej i czerwonej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pią 13 Sty 2023, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy obrączki od jubilera https://savicki.pl/ i bardzo polecam, są pięknie wykonane i do tego kupiliśmy je w przystępnej cenie. Akurat zamawialiśmy je online i nie żałujemy, ale można trafić do nich także do lokalnych sklepów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilkinson.sage
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Mar 2023, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecicie jubilera z Warszawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina2023
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2023
Posty: 34

PostWysłany: Czw 20 Kwi 2023, 13:36    Temat postu: Obrączki dobrej jakości Odpowiedz z cytatem

Atrakcyjne oferty odnośnie obrączek znajdziesz w jednym miejscu tutaj: https://www.gdziewesele.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaking90
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2023
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Sty 2024, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór obrączek ślubnych to bardzo indywidualna sprawa. Każda para ma swoje preferencje i oczekiwania. Myślę, że najważniejsze jest, aby obrączki były wygodne, trwałe i pasowały do waszego stylu. Nie ma sensu kupować drogich i błyszczących obrączek, jeśli nie będą się wam podobały lub będą przeszkadzały w codziennym życiu. Jest taki sklep I do ślubu (https://www.idoslubu.pl/), który ma duży wybór obrączek w różnych cenach i wzorach. Można tam też zamówić obrączki na miarę lub z grawerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group