Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki dobrej jakości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

................

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczunia186
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 255

PostWysłany: Pon 15 Sie 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierścionek z białego złota ma trochę rys, małych, trzeba się dobrze przyjrzeć aby były widoczne, ale są. Ponoć białe złoto ma to do siebie, że się rysuje...Nie wiem na ile jest to prawda. A propos ściągania pierścionka np. podczas wykonywania prac domowych to raczej nie polecam. Na początku zdejmowałam swój w wielu sytuacjach, ale przestałam, gdy pewnego razu zorientowałam się, że pierścionka na palcu nie mam i byłam pewna, że go zgubiłam. Na szczęście okazało się, że miałam go w kieszeni. Także chyba coś za coś - albo "naturalne" zużycie pierścionka, albo ryzyko zgubienia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akne84
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zainwestowac zarówno w dobrą markę jak i w jakość, ale nie dotyczy to Apartu, chyba ze planujecie nosić te obrączkę dwa lata only, ale zakładam ze zazwyczaj chce sie na dłuzej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżaba
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 81
Skąd: okolice Wrocławia

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Co do mojego pierścionka :

po ok. 6 miesiącach zauważyłam że od wewnątrz dłoni (w miejscu wybicia próby) zrobił się w kolorze słomkowym (reszta wciąż jest "srebrna" ).

Po pytaniu w Aparcie o reklamację, powiedzieli że ich pierścionki są rodowane i każdy się zetrze, dopiero gdy ma się platynową kartę klienta to oni mogą go odnowić przez świeże rodowanie... Więc generalnie do du** z tą firmą - już tam nic więcej nie kupię!

Przy robieniu obrączek rozmawiałam z moim złotnikiem na ten temat - powiedział, że takie firmy odwalają taką robotę właśnie z większością produktów, ale... pierścionki zaręczynowe często są właśnie rodowane, bo prawdziwe białe złoto ma kolor słomkowy... rzadko kiedy trafia się pierścionek ze stopu w kolorze "srebrnym"... Mój M. stwierdził że pierścionek ma być ładny w dniu zaręczyn najwyraźniej uśmiech

Co do tego linku http://www.apart.pl/pl/ekspert,Jak-dbac-o-bizuterie

Nikt nas nie poinformował przy kupnie, że ta powłoka się zetrze i że pierścionek już nie będzie taki ładny uśmiech



Mój luby też zaopatrzył się w pierścionek w Aparcie uśmiech I stało się z nim dokładnie to samo co Tobie Sheryl... Chcieliśmy go reklamować, ale po tym co piszesz chyba sobie odpuścimy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 26 Sie 2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze to mnie nastraszyłyście dziewczyny Shocked
Ja też mam zaręczynowy z Apartu ale z żółtego złota, jest już trochę zatarty ma dookoła pełno małych rysek smutny
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
Kurcze to mnie nastraszyłyście dziewczyny Shocked
Ja też mam zaręczynowy z Apartu ale z żółtego złota, jest już trochę zatarty ma dookoła pełno małych rysek smutny



Nigdy więcej nic nie kupię w Aparcie, też mam bardzo negatywne doświadczenia, zarówno jeśli chodzi o poziom obsługi, a byłam w kilku sklepach tej sieci i wszędzie identycznie źle, jak i o jakość wyrobów. Kilka razy też nieźle się nabrałam na ich wyroby.Ja noszę pierścionek już ładnych parę miesięcy, na szczęście kupiony był w mniej "prestiżowym" sklepie, ale ma idealne parametry, jeśli chodzi o próbę złota i kamieni, i to widać - ani jednej ryski, mimo że noszę bez przerwy, bo chyba zawału bym dostała, jak bym pomyślała, że zgubiłam uśmiech. Po tym co napisałyście, tym bardziej odradzam tę firmę, bo ryski po kilku miesiącach noszenia złotej (!) biżuterii to nieporozumienie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie wkurzył apart- mieli przysłać jakąś kartę za to,że powyżej 500zł zakup robiliśmy. No czekam i czekam- przeszłam się do nich jeszcze raz. Już obiecali że tym razem na pewno. i czekam do dziś. 2 lata po kupnie zaręczynowego pierścionka karty nie ma nadal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że się nie doczekasz oczko. Firma ma inne sprawy, np. wydatki na olbrzymią kampanię reklamową, bo to chyba jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2011, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
mnie wkurzył apart- mieli przysłać jakąś kartę za to,że powyżej 500zł zakup robiliśmy. No czekam i czekam- przeszłam się do nich jeszcze raz. Już obiecali że tym razem na pewno. i czekam do dziś. 2 lata po kupnie zaręczynowego pierścionka karty nie ma nadal




Chyba im się zmienił próg klubowy. 500 zł w Aparcie wydasz na "głupią" bransoletkę, więc my nie jesteśmy dla nich ważnym klientem. Oni celują w takich, którzy za jednym zamachem wydali min. 2000 zł
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 11 Wrz 2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Co do mojego pierścionka :

po ok. 6 miesiącach zauważyłam że od wewnątrz dłoni (w miejscu wybicia próby) zrobił się w kolorze słomkowym (reszta wciąż jest "srebrna" ).

Nie używam detergentów - bo niestety mam uczulenie, więc nie mam kontaktu z żadnymi detergentami (dla ścisłości, przy kontakcie z kosmetykami pierścionek zdejmuję, nawet w nim nie śpię)

Po pytaniu w Aparcie o reklamację, powiedzieli że ich pierścionki są rodowane i każdy się zetrze, dopiero gdy ma się platynową kartę klienta to oni mogą go odnowić przez świeże rodowanie... Więc generalnie do du** z tą firmą - już tam nic więcej nie kupię!

Przy robieniu obrączek rozmawiałam z moim złotnikiem na ten temat - powiedział, że takie firmy odwalają taką robotę właśnie z większością produktów, ale... pierścionki zaręczynowe często są właśnie rodowane, bo prawdziwe białe złoto ma kolor słomkowy... rzadko kiedy trafia się pierścionek ze stopu w kolorze "srebrnym"... Mój M. stwierdził że pierścionek ma być ładny w dniu zaręczyn najwyraźniej uśmiech

Co do tego linku http://www.apart.pl/pl/ekspert,Jak-dbac-o-bizuterie

Nikt nas nie poinformował przy kupnie, że ta powłoka się zetrze i że pierścionek już nie będzie taki ładny uśmiech

A wracając do tematu, trochę mnie to dziwi że już po kilku dniach się odkształciła - ale... z tego co zauważyłam po swojej biżuterii, to ona po jakimś czasie dopasowuje się do palca, miałam kiedyś pierścionek który z jednej strony się spłaszczył, bo niestety palce nie są odpowiednikiem idealnego okręgu uśmiech



A wydawałoby się, że taka firma nie może sobie pozwolić na byle co.. Ja mam zaręczynowy z jakiegoś mniejszego saloniku (wiem tylko dzięki torebce i opakowaniu;p) i jedyny problem to to, że na początku dość się rysował. Ściągam wchodząc do domu, nosze tylko 'na zewnątrz' i mimo to na początku trochę się rysował. Jakiś jubiler stwierdził, że to przez rodowanie, ale po 3 latach noszenia kolor nie schodzi..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group