Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki dobrej jakości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sansa
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sob 4 Cze 2011, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktośtam wspomniał obrączki z białego złota są bardzo fajne naprawde polecam takie
---
Ogłoszenia darmowe ogłoszenia drobne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 23 Cze 2011, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mimo wszystko będę upierał się przy tradycyjnych,ale to tylko moje zdanie i jak wiadomo każdy gust jest inny. Warto pamiętać też o odpowiedniej pielęgnacji swoich obrączek,to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikusia_wa
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Lip 2011, 22:44    Temat postu: Zniekształcone obrączki Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeszcze mamy sporo czasu do wyboru obrączek, ale czy to prawda, że złoto z próby 585 może się przy uderzeniu odkształcać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AK-Biżuteria
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 24

PostWysłany: Sob 2 Lip 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co dokładnie masz na myśli pisząc, że mogą się odkształcać przy uderzeniu?
Jeśli chodzi o np. przypadkowe uderzenie o stolik, to oczywiście nic im nie będzie. Jeśli włożysz palec z obrączką między drzwi a futrynę i trzaśniesz drzwiami to rzeczywiście obrączka może się zdeformować. Jednak jest to oczywiście przykład ekstremalny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia 03.09.11
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 5:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia odbarwienia sie pierścionka jest bardzo prosta(z moim zaręczynowym stało sie to samo,i też był z Apartu więc poszliśmy na gwarancje z nimA). Jeżeli pierścionek nie jest z białego złota a jest nim tylko"rodowany " to w wyniku reakcji z róznymi środkami chemicznymi(ja załatwiłam swój myjąc garnek cifem) powłoka sie odbarwia. Róznica między rodowanym a wykonanym w całości z białego zlota to przedewszystkim cena. jakieś 1000 zł. drożej wychodzi ten drugi.Mój partner nie zastanowił się przed zakupem w czym tkwi tajemnica rodoawnia i ot cały problem, a że pierścionek miał tylko jeden fragment pokkryty białym złotem to i tak wielkiej róznikcy nie widaćuśmiech
_________________
Kasia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikusia_waw12
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 11:32    Temat postu: Obrączki Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale musiałam nowe konto założyć bo do tego co założyłam dwa dni temu nie mogę się zalogować :/ Chodzi mi o to, że mój brat nawet nie wie kiedy, ale jego obrączka odkształciła się kilka dni po ślubie. Nie uderzył w nic, a jednak ma nieforemną obrączkę teraz. Próbę ma 585 i słyszałam, że próba próbą, ale sieciowi jubilerzy pakują co popadnie do obrączek. Czy to prawda? Nie znam się na tym dlatego chciałabym się poradzić przed wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AK-Biżuteria
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 24

PostWysłany: Nie 3 Lip 2011, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś kompletna bzdura z tym "pakowaniem co popadnie". Jeśli obrączka jest próby 585, to nie można dać do niej czegokolwiek. Jeśli się odkształciła, to przecież nie bez powodu. Musiał coś zrobić aby ją zgnieść. Obrączki potrafią się w ten sposób odkształcić np przy przenoszeniu bardzo ciężkich przedmiotów. I bardziej na podatność na odkształcenia ma grubość obrączki niż jej próba.
Jeśli zaś chodzi o opinie o sieciowych jubilerach: Zarówno jubilerów stacjonarnych jak i sieciowych obowiązują te same normy prawne. Jedni i drudzy sprzedają właściwie te same obrączki. Ważne jest skorzystanie z usług sprawdzonego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sro 6 Lip 2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Ja tam Apartu już nikomu nie polecę po tym jak mój pierścionek zaręczynowy z białego złota się starł i jest w chili obecnej żółty a nie "srebrny" ;/


ojjj, a nie da sie tego jakos naprawić? wyczyścić...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie ten pierścionek z białego złota się starł? Napisz więcej szczegółów bo to ciekawa sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze będę jednak zdania , że to co się dzieje z naszą biżuterią to kwestia niewłaściwego użytkowania. Chyba każdy jubiler powinien informować klientki jak się obchodzić ze złotem, srebrem itp
mam na myśli chociażby takie informacje jak te
http://www.apart.pl/pl/ekspert,Jak-dbac-o-bizuterie
_________________
Mama Emilki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group