Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

panna młoda w okularach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła nad soczewkami. To duże ułatwienie i ogromny komfort. Pomyśl o zakupie takich jednodniowych soczewek, tu znajdziesz ogromny wybór: https://optiland.pl/soczewki-jednodniowe. Możesz też przejść się do stacjonarnego salonu, tam Ci wszystko wytłumaczą na temat noszenia soczewek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odrazuwiem
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom moja żona też soczewki zakładała. Ja nie wiem po co skoro na codzień chodzi w okularach.

--
płyty uszczelkarskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barabara
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc nie mam żadnych problemów z okularami na weselu i zapewne pójdę w nich do ślubu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 15 Gru 2016, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym dniu można zrobić wyjątek i założyć soczewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja111
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 18
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niedużą wadę ale i tak założyłam soczewki. Jakoś nie komponowały mi się okulary z całą uroczystością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej w soczewkach. Te bryle przytłocza całą delikatność. Moja kolezanka poszła w pinglach i dosć kiepsko to wygladało. Do zdjęć zdjęła i wygladała o niebo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od stylu, w jakim się zamierzasz zaprezentowac. Jak sukienke masz prostą, niemal futurystyczną, to okulary pasują. Jesli sukienka jest romantyczna, a do tego włosy w lokach albo coś takiego, to bedzie to wyglądalo źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście też preferuję soczewki, choć przez bardzo długi czas chodziłam w okularach. Na dzień dzisiejszy stwierdzić muszę, że jest to raczej kwestia przyzwyczajenia. Jednym osobom jest wygodniej w okularach, a inne preferują soczewki. W przypadku mojego ślubu, też postawiłam na soczewki i nie żałuję. Te które ja kupuję (zazwyczaj któreś z tych http://soczewki24.pl/13-soczewki-kontaktowe-jednodniowe) są bardzo wygodne w stosowaniu i nie sprawiają mi większych problemów. Wyraźnie w nich widzę, więc póki co jakichkolwiek zmian dokonywać nie muszę. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okluary nie pasują w ogole do sukni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawior
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 14

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego okulary nie pasują do sukni ? Jestem okularnicą, tak wyglądam codziennie dlaczego na ślubie mam udawać kogoś kim nie jestem. U mnie sprawa wyglądała jeszcze inaczej. Należę do prezbiopów, z racji tego że nie jestem już taką całkiem panną młodą. Na ślubie musiałabym mieć dwie pary okularów do chodzenia i czytania. Tego sobie nie wyobrażam ! Uratowały mnie szkła progresywne, które pełnią funkcję dwa w jednym. Jeżeli jesteście ciekawi czym jest prezbiopia zachęcam do przeczytania tego artykułu https://czasnawzrok.pl/czym-jest-prezbiopia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group