Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

panna młoda w okularach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja siebie w okularach nie znoszę i albo wystąpię w soczewkach jednodniowych a jeśli nie to całkiem je ściągnę i tyle. Jeden dzień nic mi się nie stanie to raz dwa ja mam się dobrze czuć a trzy w okularach na ciul mi makijaż skoro mam głęboko osadzone oczy więc nawet go widać nie będzie. Więc okulary out.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam duuuże oczy i zawsze są schowane za okularami. Chcę z nich zrobić atut w końcu, ale wolałabym się do soczewek przyzwyczaić, bo bez okularów kiepściutko widzę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sob 11 Lip 2015, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka o ile wada Ci nie przeszkodzi to przyzwyczaisz się uśmiech Ja kupiłam jednodniowe także pół paczki leży w szafie i czeka na kolejną okazję język Też nie miałam idealnie dobranych bo powinnam mieć z cylindrami (cokolwiek to znaczy bo się nie znam Rolling Eyes ) i babka powiedziała że nie będę widzieć z daleka idealnie ale na takie musiałabym czekać 2 tyg a na to nie miałam już czasu. Więc wzięłam zwykłe, dostępne od ręki a i tak było ok uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 11 Lip 2015, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam dużej wady ale mam zalecenie żeby nosić w okularach się nie lubię, próbowałam soczewek ale nie umiem ich założyć uśmiech
Tak więc radzę wcześniej poćwiczyć i przyzwyczaić się
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że dość długo zajęło mi nauczenie zakładania soczewek, na początku trwało to nawet po pół godziny, obecnie po prawie 10 latach noszenia soczewek nie wyobrażam sobie przestawienia się na okulary. Mam takie awaryjne, wrazie coś, ale leżą cały czas w szufladzie Very Happy

Jeśli odpowiednio wcześniej pójdziecie do okuliśmy i zaczniecie temat soczewek to myślę, że do ślubu można się nauczyć i przyzwyczaić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest u mnie pewien problem, bo to są soczewki na spory astygmatyzm i one są większe niż normalnie.
Ja je cały czas czuję na oczach. Mój optometrysta powiedział, że będziemy próbować inne jak się nie przyzwyczaję, ale mam lekkie problemy:
-oczy wysuszają mi się bardzo mocno i wtedy czuję je jeszcze bardziej, zaczynam wtedy mocno mrużyć oczami, robi się mgła i muszę je ściągnąć. Przez trzy godziny jest ok. Może kwestia przyzwyczajenia
-z nakładaniem i ściąganiem nie mam problemów, bo mam duże oczy i łatwo idzie

Mi naprawdę nie przeszkadza, że momentami widzę gorzej, ale tylko momentami. Drażni mnie to suche oko i ciągłe czucie soczewek.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efkalinka mój mąż ma toryczne soczewki, fakt, że na początku miał dobrane złe (darmowe próbne) i go uwierały, ciągle je czul, miał wrażenie zniekształconego obrazu, jednak zaryzykowaliśmy i zamówiliśmy te właściwe wypisane przez okulistę i było lepiej, a na suchość oczu co raz używa kropli (do kupienia również te specjalne dla osób z soczewkami).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
Efkalinka mój mąż ma toryczne soczewki, fakt, że na początku miał dobrane złe (darmowe próbne) i go uwierały, ciągle je czul, miał wrażenie zniekształconego obrazu, jednak zaryzykowaliśmy i zamówiliśmy te właściwe wypisane przez okulistę i było lepiej, a na suchość oczu co raz używa kropli (do kupienia również te specjalne dla osób z soczewkami).

Używam tych kropli, ale pomagają na chwilkę. Mam dużo czasu, musze to jakoś rozwiązać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
malenka00 napisał:
Efkalinka mój mąż ma toryczne soczewki, fakt, że na początku miał dobrane złe (darmowe próbne) i go uwierały, ciągle je czul, miał wrażenie zniekształconego obrazu, jednak zaryzykowaliśmy i zamówiliśmy te właściwe wypisane przez okulistę i było lepiej, a na suchość oczu co raz używa kropli (do kupienia również te specjalne dla osób z soczewkami).

Używam tych kropli, ale pomagają na chwilkę. Mam dużo czasu, musze to jakoś rozwiązać.


Dokładnie, na spokojnie, porozmawiaj z okulistą i na pewno coś dobierzecie, chociaż na ten jeden dzień, żebyś nie musiała być w okularach, ale też dokładnie widziała swojego wybranka Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
efkalinka napisał:
malenka00 napisał:
Efkalinka mój mąż ma toryczne soczewki, fakt, że na początku miał dobrane złe (darmowe próbne) i go uwierały, ciągle je czul, miał wrażenie zniekształconego obrazu, jednak zaryzykowaliśmy i zamówiliśmy te właściwe wypisane przez okulistę i było lepiej, a na suchość oczu co raz używa kropli (do kupienia również te specjalne dla osób z soczewkami).

Używam tych kropli, ale pomagają na chwilkę. Mam dużo czasu, musze to jakoś rozwiązać.


Dokładnie, na spokojnie, porozmawiaj z okulistą i na pewno coś dobierzecie, chociaż na ten jeden dzień, żebyś nie musiała być w okularach, ale też dokładnie widziała swojego wybranka Very Happy

Dla mnie ważne, żebym nie cierpiała. Mogę widzieć gorzej, ale po prostu chcę widzieć.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group