Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

panna młoda w okularach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się te stylizacje zupełnie nie podobają - ale pewnie dlatego, że nie znoszę okularów i noszę soczewki Wink
dlatego ja na ślubie będę mieć zapewne soczewki, zwłaszcza, że można nimi fajnie "podkręcić" kolor oczu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się nie podobają panny młode z okularami. Ale jeżeli ktoś nie czuje się w soczewkach albo ma jakiś dyskomfort to ok. Nie ma wyjścia oczko Ja na szczęście nie noszę okularów oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale nie każdy może nosić soczewki, ja mam np astygmatyzm (i to nie byle jaki a skośny), na każdym oku inny, więc musiałabym sobie zafundować 2 opakowania soczewek ( każde ok 90 zł) z innym cylindrem i do tego nie byłoby pewności że będę dobrze w nich widzieć i że nie miałabym na nie uczulenia (bez przerwy mam alergiczne zapalenie spojówek)... nie wiem zatem czy warto ryzykować? Jeżeli ktoś ma możliwość iść w soczewkach to zawsze to lepiej wygląda:) ja się pocieszam, że z okularów mogę zrobić fajny charakterystyczny dodatek:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie iris oczko Czasami trzeba to zaakceptować oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej czasem poszukać jasnej strony uśmiech a poza tym to jest powód do poszukania nowych opraweczek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na ślub na pewno nie założę okularów, bo noszę je rzadko, praktycznie tylko do komputera i gdy oglądałam telewizję.. nienawidzę ich! Co do soczewek to wkurza mnie gdy wcześnie rano muszę z nimi walczyć bo moje oczy są jeszcze zaspane i efekt jest taki, że raz je zakładam a raz nie.. na slubie chyba soczewek nie bede miala bo boje sie, ze po tylu godzinach beda mnie bolaly oczy albo bede taka zmeczona ze w nich zasne:) na szczescie moja wada nie jest az taka powazna uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za bardzo nie wyobrażam sobie siebie bez okularów... oczko chyba miałabym poczucie że na ten dzień nie jestem sobą a jestem przebrana oczko ale też bym zrezygnowała gdybym nosiła je czasami, do niektórych zajęć i miała mikrowadę, ale jeśli ma się -4,5 i -4,75 to jest to już dosyć uciążliwe chodzić bez szkieł Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam na ślubie mojej bardzo bliskiej znajomej, która nosi okularki. W sumie sama też ją widziałam niewiele razy bez i to tylko na chwilkę. Na ślubie również miała i wyglądała normalnie, jak zwykle. uśmiech Przed ślubem zmieniła sobie tylko oprawki na bardziej delikatne i wyglądała ok. uśmiech W sumie dziwne byłoby, gdyby raptem ich nie miała. uśmiech
U mnie na szczęście obejdzie się bez okularów, bo noszę je tylko, gdy pracuję przy komputerze, więc zawsze, gdy siedzę na forum:P, ewentualnie czytam coś lub piszę...zatem zazwyczaj wieczorami. Mam niestety plusiki i zaczęło się po roku studiówmruga)Filologia;)))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsandra nie strasz mnie język z oczkiem Ja już trochę się z tą filo. męczę, ale, odpukać, wzrok jeszcze dobry oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group