Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na jakie zabiegi kosmetyczne pójść?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 8:08    Temat postu: Na jakie zabiegi kosmetyczne pójść? Odpowiedz z cytatem

Na jakie zabiegi kosmetyczne waszym zdaniem warto pójść na tydzień przed ślubem?
Coś nieinwazyjnego i bez ryzyka, że coś dziwnego stanie się z twarzą uśmiech
Tutaj https://www.esteti-med.pl/ czytałam o różnych takich zabiegach.
Może podpowiecie co sprawdza się u was?
Koleżanka doradza mi kawitację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może taki zabieg poprawiania wyglądu rzes poprzez doklejenie kępek? To zawsze dobre wyjście zwłaszcza jeżeli używa się czegoś takiego jak www.amazinglashes.com. Dla mnie to rozwiązanie pierwszej klasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 1 Lis 2018, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na przykład na laminacji i botoxie rzęs w Katowicach w Instytucie Kosmetyki i medycyny estetycznej. Nie chciałam mieć doczepianych kępek a dzięki temu zabiegowi naprawdę super podkreśliłam oczy. Rzęsy są wzmocnione, pogrubione a oko się dzięki temu optycznie powiększa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sob 24 Lis 2018, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, tydzień przed weselem to trochę mało. Ja zrobiłam tak że pojechałam na konsultację do Kliniki Miracki sporo przed weselem i tam ustaliliśmy jakie zabiegi i kiedy uśmiech bardzo ładnie buzia po tym wygląda https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ ale to wiadomo nie jest kwestia 1 zabiegu i gotowe, tylko serii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto wybrać się na lifting rzęs mokotów . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Taka czasem poprawa wyglądu to fajny relaks i inwestycja w siebie. Czasem szukamy takich okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rewo13
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed swoim ślubem zdecydowałam się na lifting twarzy kraków i byłam bardzo zadowolona, moja skóra była lśniąca i gładka, genialne uczucie. Gdy do tego dodałam przedłużanie rzęs kraków to efekt był powalający. Jeśli chcecie to mogę z czystym sumieniem polecić wam https://bellissimakrakow.pl/ . Dla mnie rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sob 13 Kwi 2019, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tydzień przed ślubem czy weselem to nie radziłabym kombinować z jakimi kolwiek zabiegami, robiłam sobie botoks na czoło i zmarszczki wokół oczu w Klinice Strzałkowski ale to trzy tygodnie przed tym ważnym dniem. Dzięki temu skóra wyglądała pięknie i zdrowo, nie była podrażniona ani nic uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie można wykonywać nic inwazyjnego, bo efekt może być nie taki jak oczekujesz. Ja korzystam z usług gabinetu JoKo w Starogardzie Gdańskim - http://kosmetyczkastarogardjoko.pl/. Mają duży wybór zabiegów upiększających, oczyszczających, masaży. Na pewno po obejrzeniu cię i rozmowie będą w stanie doradzić ci najlepsze zabiegi, tak byś w dniu ślubu czuła się piękna. Salon ma miłą i profesjonalną obsługę, cenowo też ich zabiegi są bardzo przystępnie. Jest od paru miesięcy ich stałą klientka i co miesiąc pozwalam sobie na relaks właśnie tam. Pod koniec września mam tam już umówione zabiegi SPA:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadowxx9
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to byłam zaskoczona jak fajnie sprawiła się u mnie infuzja tlenowa z oczyszczaniem wodorowym! Wiem, brzmi skomplikowanie, ale efekt jest świetny. Pory mi się odblokowały, blizny po trądziku zjaśniały i jakaś taka twarz jędrniejsza. Polecam, ja robiłam zabieg w La'Koshi we Wrocławiu - profesjonalna obsługa i bardzo ładne wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Czw 8 Paź 2020, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od tego, jakie efekty chcecie osiągnąć. Jeśli ujędrnienie skóry to polecam lifting bezoperacyjny HIFU. Takie zabiegi można zrobić w Vici Clinic w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group