Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 9 Lis 2013, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone napisał:
agattt napisał:


Mogę za to polecić wcieranie olejku arganowego. Ja wcieram w przesuszone koncówki na grzywce i włosy o wiele lepiej wyglądają.

Dzięki, ostatnio zastanawiałam się nad nim i teraz to już go na pewno kupię uśmiech

Też polecam. Dostaliśmy taki z Maroka i z braku laku zaczęłam wcierać w końcówki - efekt świetny. Podobno też dobrze działa na problemy ze skórą, ale jakoś bałam się spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sob 9 Lis 2013, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda uśmiech Ja na włosy też używam olejku arganowego uśmiech Zrobiły się bardziej błyszczące i przestały się puszyć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 9 Lis 2013, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z puszeniem nie mam problemów oczko gorzej właśnie z cienkimi i wypadającymi włosami..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naturis
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 24
Skąd: Gostyń

PostWysłany: Pią 29 Lis 2013, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pije codziennie drożdże...może są niedobre, to mało powiedziane niedobre Very Happy ale efekty są uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 20 Lut 2016, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja męczę się od lat z przetłuszczającymi się włosami. Muszę myć co drugi dzień, żeby w miarę dobrze wyglądały. Od jakiegoś czasu kupuję szampon Joanny z czarną rzepą (nie z odżywką). Mam wrażenie , że włosy pozostają dłużej czyste i ładnie się świecą. No a jeszcze wiadomo, że czarna rzepa wzmacnia cebulki włosów. Szampon jakoś źle nie pachnie, już się przyzwyczaiłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka sposobów na moje włosy zaczerpnęłam z http://www.sposobnik.pl/uroda/4-sposoby-na-zdrowe-i-lsniace-wlosy/. Zdecydowanie ich kondycja się poprawiła, teraz wyglądają na zdrowsze i są bardziej lśniące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kilka sposobów na moje włosy zaczerpnęłam z http://www.sposobnik.pl/uroda/4-sposoby-na-zdrowe-i-lsniace-wlosy/. Zdecydowanie ich kondycja się poprawiła, teraz wyglądają na zdrowsze i są bardziej lśniące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 29 Mar 2016, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam z natury słabe i delikatne włosy. Przetestowałam już bardzo dużo różych kosmetyków i najlepsze są moim zdaniem z olejkami. Olejowania oczywiśćie równiez próbowałam ale obciąza to trochę włosy ( i jest z tym dużo bawienia się).

Jęsli będziecie gdizes na dniach w Biedronce to zwróćcie uwage na promocję Perfect Me. Można tam kupic sobie w promocji ( po 10 zł) szampony i maski do wlosów z olejkami. Oferta moim zdaniem bardzo fajna bo kupowałam do tej pory maski w saszetkach po 1,50. Teraz są w wiekszym , wygodnieszym opakowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 31 Mar 2016, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka uśmiech. Niedawno znalazłam ciekawy blog jak dbać o przede wszystkim cienkie włosy, które sama posiadam. Dużo zmieniłam w swojej pielęgnacji włosów, więc może wypunktuje:
1) myję szamponem bez SLS i silikonów (ok. raz na 2 tygodnie myję szamponem z SLS bez silikonów żeby zmyć wszystkie składniki, ale po tym obowiązkowo maska na włosy również bez silikonów - silikon chroni nasze włosy, ale również nie pozwala wchłonąć się dobrym składnikom z takiej maski więc szampon musi być bez silikonów)
2) po umyciu stosuję odżywkę w sprayu lub serum na końcówki z silikonami zmywalnymi łagodnymi szamponami
3) czeszę włosy szczotką z włosiem z dzika
4) po umyciu polewam włosy chłodną wodą, aby zamknąć łuski
5) nie czeszę mokrych włosów
6) na noc czeszę warkocza lub robię koka - ślimaczka
7) nie myję całych włosów tylko skalp - wystarczy piana spływająca po długości
Cool ograniczyłam maksymalnie prostownicę i suszarkę
9) podcinam włosy regularnie co 3 miesiące
10) używam wcierki jantar
11) piję drożdże - mega efekty nie tylko na włosach,ale również na cerze, wręcz uratowały mi życie uśmiech
12) piję herbatę z pokrzywy i skrzypu
13) staram się związywać włosy, nie chodzić w rozpuszczonych
Także trochę tego jest, ale zmiany wprowadzałam powoli, zresztą nie było to ciężkie uśmiech i już widzę efekty, a zaczęłam świadomą pielęgnację od końca stycznia. Najważniejsza wg mnie jest zdrowa dieta i systematyczność.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 31 Mar 2016, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka uśmiech. Niedawno znalazłam ciekawy blog jak dbać o przede wszystkim cienkie włosy, które sama posiadam. Dużo zmieniłam w swojej pielęgnacji włosów, więc może wypunktuje:
1) myję szamponem bez SLS i silikonów (ok. raz na 2 tygodnie myję szamponem z SLS bez silikonów żeby zmyć wszystkie składniki, ale po tym obowiązkowo maska na włosy również bez silikonów - silikon chroni nasze włosy, ale również nie pozwala wchłonąć się dobrym składnikom z takiej maski więc szampon musi być bez silikonów)
2) po umyciu stosuję odżywkę w sprayu lub serum na końcówki z silikonami zmywalnymi łagodnymi szamponami
3) czeszę włosy szczotką z włosiem z dzika
4) po umyciu polewam włosy chłodną wodą, aby zamknąć łuski
5) nie czeszę mokrych włosów
6) na noc czeszę warkocza lub robię koka - ślimaczka
7) nie myję całych włosów tylko skalp - wystarczy piana spływająca po długości
Cool ograniczyłam maksymalnie prostownicę i suszarkę
9) podcinam włosy regularnie co 3 miesiące
10) używam wcierki jantar
11) piję drożdże - mega efekty nie tylko na włosach,ale również na cerze, wręcz uratowały mi życie uśmiech
12) piję herbatę z pokrzywy i skrzypu
13) staram się związywać włosy, nie chodzić w rozpuszczonych
Także trochę tego jest, ale zmiany wprowadzałam powoli, zresztą nie było to ciężkie uśmiech i już widzę efekty, a zaczęłam świadomą pielęgnację od końca stycznia. Najważniejsza wg mnie jest zdrowa dieta i systematyczność.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 27 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group