Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez myłam włosy codziennie, teraz co 2-3 dni
włosy mi się przetłuszczały bo były za suche i zastosowałam maseczkę z awokado (w rossmanie można kupić ale nie wiem jaka to firma) i pomogło włosy mam znacznie mieksze i nie tłuszczą się tak bardzo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, ja przez pewien czas nosiłam półkrótkie włosy, po pierwsze dla wygody, po drugie dla tego, że musiałam często ścinać rozdwajające się końcówki (skutek m.in. używania suszarki). Później znów chciałam zapuścić włosy choćby do ramion, bo ponoć znajomi mnie nie poznawali w krótkich (przez całą podstawówkę i trochę w liceum miałam włosy b.długie), a też dlatego, by nie układać ich co rano, co było zmorą dla mnie.

O dziwo, włosy bardzo szybko mi rosną i są mocne- nie muszę ich farbować, bo mam fajny odcień średniego blondu (z letnimi słonecznymi pasemkami)- także po dwóch latach, przy minimalnym ścinaniu końcówek sięgały ramion, dziś sięgają poniżej zapięcia stanika na plecach.
Przyzwyczaiłam się do mycia ich codziennie, dzięki czemu często przed umyciem mogę wyszczotkować je bez ryzyka, że stracą lekkość- przy tym są bardziej lśniące i gładkie.

Na suche końcówki warto nakładać maseczki z oliwy z oliwek, jajek itp.- sama tego nie robiłam, wolę skorzystać z majonezu- choć to głupio brzmi- ale przecież z czego on się składa jeśli nie z oliwy i jaj (plus kilka innych składników).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ciekawe z tym majonezem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, że nawet włosy po nim nie są tłuste czy lepkie- tak myślałam nakładając go pierwszy raz na włosy- bałam się, że będę musiała je myć kilka razy zanim ten tłuszcz się zmyje, a jeden raz spokojnie wystarczył i byłam b.zadowolona po tym zabiegu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm może i ja pomyśle o tej majonezowej kuracji?pytajnik Cool co mi szkodzi spróbować uśmiech
Ja włosy mam średniej długości...mniej więcej za łopatki ale końcówki wypadałoby już ściąć bo brzydko wyglądają takie suche i "szczotowate".

Idę do fryzjera 13 maja na próbne uczesanie, pani pewnie ciachnie końcówki.
Ja niestety farbuje włosy tzn robię baleyage( hmm chyba dobrze napisałam). Rolling Eyes średnio co 3 miesiące... teraz nie miałam farbowanych od lutego, przez brak czasu. Zdecyduje się dopiero w czerwcu przed ślubem...najbardziej to chciałabym dobrać farbę do mojego naturalnego koloru...złoty blond o lekko rudawym odcieniu. W ten sposób nie byłoby widać odrostów i nie musiałabym już dalej ich farbować ale nie wiem czy tak się da Crying or Very sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaKicia87 pewnie że się da uśmiech ja planuje to samo i też 13 idę do mojej fryzjerki właśnie na kolor Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...tylko czy ona będzie potrafiła odpowiednio dobrać mi kolor żeby tych odrostów nie było widać w miarę jak będą rosły. Są już wystarczająco słabe i suche nie chciałabym ich już farbować.
Ale skoro mówisz ze tak się da Gosiu to chyba zaryzykuję Wink powrót do odcienia rudości. Choć po tylu latach baleyag'u pewnie będzie mi się ciężko przyzwyczaić Very Happy a co dopiero mojemu S Very Happy Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra fryzjerka da radę uśmiech też mam balejaż i chcę wrócić do swojego koloru na ślub a że teraz trafiła się komunia po drodze to wypróbuję jakis jaśniejszy odcień blondu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm tylko czy moja jest dobrą fryzjerką? Shocked Przede wszystkim kusi mnie u niej cena bo jest o połowę niższa niż w innych salonach w moim mieście...a ja bez pracy to liczę każdą złotówkę ( z natury skąpa jestem- nie lubię przepłacać) Very Happy
Powiem jej 13 maja że zamiast baleyag'u robimy jeden kolor, mój naturalny mam nadzieje, że dobierze coś odpowiedniego. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno dobierze uśmiech byłaś już u niej? ja mam moja sprawdzoną fryzjerkę i ona tez będzie mnie czesała do ślubu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 4 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group