Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 16 Lis 2016, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie stosuję maski i odżywki. Dzięki nim moja włosy są bardziej gładkie i odżywione, a także łatwiej rozczesuje mi się włosy, dzięki czemu nie wyrywam ich. Jeśli poszukujecie działających masek w dobrych cenach to koniecznie zajrzyjcie tutaj: https://ciao.pl/maski-i-odzywki. Jestem pewna, że coś wybierzecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila000
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sro 23 Lis 2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie nakładaj maskę nawilżającą, olejowanie olejami też pomaga, może jakaś suplementacja od wewnątrz.
_________________
Ciekawe wyposażenie wnętrz i pomysły na urządzenie domu tylko z http://www.abcwnetrza.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodzę do fryzjera. Mam stałego, dlatego on już wie czego potrzeba moim włosom. Polecam p. Vitalija z Salonu Gnatyshyn w Warszawie przy Pasażu Ursynowskim 9. To salon na wysokim poziomie, który zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę. Ze szczegółami można się zapoznać odwiedzając http://gnatyshyn.pl/pl/stylisci/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
menerka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 10 Sty 2017, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po każdym myciu stosuję odżywkę do włosów, no i przede wszystkim nie przesadzam z używaniem prostownicy... To strasznie niszczy włosy...
_________________
KMAX MIKROWŁÓKNA DO WŁOSÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drakhtul
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2016
Posty: 13

PostWysłany: Czw 12 Sty 2017, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaczalem olejowac wlosy olejkiem arganowym i na moje wlosy dziala cuda. Zawsze mialem strasznie suche a po uzycie tego olejku wydaja sie byc bardziej miekkie i latwiej mi sie je uklada.
_________________
nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiara
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 18 Sty 2017, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry szampon i odżywka to podstawa, do tego suplementy diety i regularna maska raz w tygodniu stan włosów powinien się polepszyć
_________________
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja111
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 18
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest podcięcie zniszczonych konców ii partii których już nie da się odratować. Dużo też daje keratynowe prostowanie, włosy są ładne lejące i się nie puszą jak ktoś ma z tym problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdalenkaka
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem byłam w http://bodycareclinic.pl/ na zabiegu wzmacniającym włosy, bo fryzury ślubne strasznie niszczą włosy, szczególnie jak trzeba w nich popylać 3 dni. Normalnie po takim maratonie niszczenia włosów miała bym pełną szczotę po jednycm czesaniu, a tak prawie w ogóle nie straciłam włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Sro 12 Kwi 2017, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba zadbać o to, żeby kosmetyki były wysokiej jakości. Tutaj widziałam fajny zestaw: http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/basil-element/348--zestaw-basil-element-33-taniej-.html - szampon, mleczko i odżywcza z naturalnymi składnikami ziołowymi. Trzeba pamiętać o regularnym stosowaniu odżywki, żeby nie doprowadzać do wysuszania włosów, nawet przez twardą wodę. Do tego warto na jakiś czas zrezygnować z prostownicy i suszarki do włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 5 Sie 2017, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiara napisał:
Dobry szampon i odżywka to podstawa, do tego suplementy diety i regularna maska raz w tygodniu stan włosów powinien się polepszyć


no dokladnie tak uśmiech ja jeszcze farbuje wlosy, wiec uwazam, ze trzeba tez zwracac uwage na to, co jest nam na wlosy nakladane. Moja mama mi ostatnio wspominala, ze koloryzacja bez amoniaku jest duzo lepsza. zastanawialam sie nad www.lorealprofessionnel.pl/koloryzacja-wlosow/koloryzacja-bez-amoniaku - stosowalyscie moze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 29 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group