Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się nad tabletkami wzmacniającymi włosy, ale zwłaszcza teraz przed latem boję się efektu o którym pisała kiedyś jedna forumowiczka - taki lek nie wybiera miejsca porostu włosów i niestety na całym ciele się wzmacniają. Ech, po co ta sprawiedliwość tutaj? ściana
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owiraptorek napisał:
Inka83 napisał:
owiraptorek, a próbowałaś szamponu Selsun Blue? Pomógł mojej siostrze po bardzo negatywnym doświadczeniu z Nizoralem. A teraz używa szamponu z czarnej rzepy, chyba Joanny i jest dużo lepiej. Na sobie nie próbowałam, bo na szczęście omija mnie ten problem.


Próbowałam, niestety bez powodzenia smutny

Słyszałam jeszcze o skutecznej kuracji za pomocą płynu do mycia naczyń...Shocked Ale to chyba dla bardzo zdesperowanych....
straszna_dama napisał:
Zastanawiałam się nad tabletkami wzmacniającymi włosy, ale zwłaszcza teraz przed latem boję się efektu o którym pisała kiedyś jedna forumowiczka - taki lek nie wybiera miejsca porostu włosów i niestety na całym ciele się wzmacniają. Ech, po co ta sprawiedliwość tutaj? ściana

To mnie zaskoczyłaś i trochę przestraszyłaś, przyznaję. To chyba zależy od organizmu, albo od specyfiki tabletek? Ja swoje łykam już długo i nigdy mi się tak nie zdarzyło i mam nadzieję, że nie zdarzy. Włosy na głowie trzymają się świetnie, a na reszcie korpusu nie wykazują tendencji do wzmocnienia. I niech im tak zostanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agabia
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 180
Skąd: Woj. Mazowieckie

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja ostatnio dostała od siostry maseczkę do włosów HENNA Theatment Wax strasznie wypadały mi włosy a o tej maseczce stały się mocniejsze nie wypadają są gładkie i lśniące, na końcówki używam jedwab Biosilk. Oto link
http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlosow/beauty-formulas-wax-henna-gleboko-odzywiajacy-wosk-do-wlosow-500ml.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 18 Kwi 2011, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam akcję wypadania włosów rok temu (na skutek remontu) i brałam wiele rzeczy. Mnie akurat pomogła seria Seboradin Niger z czarną rzodkwią (szampon, odżywka, a przede wszystkim lotion). Niestety nie przekonamy sie co nam pomoże dopóki nie spróbujemy smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlankaB
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 167

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serum na suche końcówki z avonu, polecam uśmiech
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam ultradźwięki i strzyżenie gorącymi nożycami. Ultradźwięki za pomocą podczerwieni wtłaczają wcześniej nałożoną ampułkę lub maskę w głąb włosa naprawdę włosy są super takie delikatne i odżywione jeżeli chodzi o strzyżenie gorącymi nożycami to włos jest zamykany uszczelniany co chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska. Sama z tego korzystałam i jestem bardzo zadowolona super sprawa naprawdę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agabia napisał:
Dziewczyny ja ostatnio dostała od siostry maseczkę do włosów HENNA Theatment Wax strasznie wypadały mi włosy a o tej maseczce stały się mocniejsze nie wypadają są gładkie i lśniące, na końcówki używam jedwab Biosilk. Oto link
http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlosow/beauty-formulas-wax-henna-gleboko-odzywiajacy-wosk-do-wlosow-500ml.html


zgadzam sie ta odzywka do wlosow jest bardzo dobra, sama ja uzywam
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje włosy bardzo się przetłuszczają- mam lekkie skrzywienie z tym związane, bo gdy nie umyję włosów codziennie czuję jakbym miała same tłuste strąki na głowie- moi bliscy trochę się z tego śmieją, mówią, że włosy wyglądają świeżo, ale ja to widzę inaczej. Przez to nauczyłam się spłukiwać włosy zimną wodą i dość często używam suszarki.

Włosy myję codziennie- do tego jestem alergikiem- wypróbowałam mnóstwo szamponów- łagodne szampony dla dzieci nie odświeżały wystarczająco włosów, te przeznaczone do włosów przetłuszczających się powodowały reakcje alergiczne, zbytnie wysuszanie skóry głowy, łupież i matowienie włosów. W końcu trafiłam na Elseve Nutri Blask Light i głównie z tego korzystam naprzemiennie z jakimś dziecięcym szamponem.

Odżywiam włosy odżywką ze wspomnianej serii, czasem inną maseczką ze sklepu lub z majonezu (ponoć najlepszy jest Winiary) nakładaną na włosy od połowy długości (by nie przetłuścić skóry), robię też maskę ze startej czarnej rzepy (na całe włosy). Zaczęłam też brać skrzypovitę, ale nie widzę efektów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez myję włosy codziennie uśmiech już się do tego przyzwyczaiłam uśmiech
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 4 Maj 2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też niestety myje włosy codziennie... wielu szamponów już próbowałam i żadnych widocznych efektów. Miałam nawet jakieś tam apteczne...też NIC.

Próbowałam już wielu metod...płukanie w lodowatej wodzie, niesuszenie suszarką, przetłuszczenie włosów(np w czasie choroby) nic niestety nie pomogło.

Chyba nie pozostaje nic innego jak myć je codziennie...ale niestety są suche i moja zmorą są rozdwojone końcówki mimo że po każdym umyciu stosuje odżywki i płynny jedwab z Biosilku. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 3 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group