Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam tylko na końcówki jedwab biosilk . Mam cienkie włosy i bardzo mi się końce niszczą smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moimi nic nie robię, oczywiście poza myciem i podcinaniem. Są błyszczące, ale to zasługa farby. Ogólnie mam gęste i grube włosy więc nic z nimi nie muszę robić, same się układają. Do czasu ślubu będę je tylko regularnie podcinać.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się jak najmniej używać suszarki, nie dotykam prostownicy ani lokówki, nakładam 3 razy w tygodniu maski nawilżające i raz w miesiącu podcinam końcówki uśmiech Działa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2011, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny zaczęłam 2 tyg temu brać tabletki na włosy vitapil i szczerze polecam, u mnie to na prawdę działa, włosy stały się bardziej lśniące i dużo zdrowsze z wyglądu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muyje włoski co 2 dni szamponem z jedwabiu i maliny na zniszczone końcówki, daję odżywke po każdeym myciu i raz w tygoniu maseczkę na 10 minut, odpócz tego po umyciu jedwab na włosy ten malutki, i prostuję
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam tabletki merz spezial,sa skuteczne a jesli ktoś chce zagęścić włoski to są do tego rewelacyjne,ja zauważyłam u siebie podczas kuracji nowe,malutkie,rosnące włosy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie cierpię moich włosów! A dokładniej ich skłonności do łupieżu smutny Co się pozbędę to za chwilę znów wraca smutny

Ostatnio skończył mi się szampon, kupiłam taki dla dzieci i koszmar. Trzeba było szybko kupować inny szampon i poprawić. Żadne nizorale i inne takie na dłuższą metę nie działają smutny Nie mówiąc już o tym, że nizoral strasznie mi włosy zniszczył.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owiraptorek, a próbowałaś szamponu Selsun Blue? Pomógł mojej siostrze po bardzo negatywnym doświadczeniu z Nizoralem. A teraz używa szamponu z czarnej rzepy, chyba Joanny i jest dużo lepiej. Na sobie nie próbowałam, bo na szczęście omija mnie ten problem.

A w temacie: jestem blondynką, naturalną język Ale mam balejaż z jaśniejszych o ton pasemek od swoich, dlatego też stosuję szampon dla blondynek. Poza tym wyłącznie maski, bo odżywki są dla moich włosów za słabe. Stosuję na przemian: głęboko regenerującą do włosów uwrażliwionych i podtrzymującą kolor. I, oczywiście, nieśmiertelny jedwab na końcówki. uśmiech Od czasu do czasu w salonie fryzjerskim robię też rekonstrukcję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się regularnie robić peeling skory glowy i podcinać końcowki, 3 razy w tygodniu nakladam maske regenerującą i czeszę się drewnianą, a nie metalową szczotką. A na końcówki nakładam jedwab
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
owiraptorek, a próbowałaś szamponu Selsun Blue? Pomógł mojej siostrze po bardzo negatywnym doświadczeniu z Nizoralem. A teraz używa szamponu z czarnej rzepy, chyba Joanny i jest dużo lepiej. Na sobie nie próbowałam, bo na szczęście omija mnie ten problem.


Próbowałam, niestety bez powodzenia smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Następny
Strona 2 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group