Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 14:14    Temat postu: jak dbacie o włosy Odpowiedz z cytatem

szukam, szukam i nie mogę znaleźć tematu o włosach

jak dziewczyny dbacie o włosy przed ślubem? maseczki, odżywki? sauna? domowe sposoby? a może suplementy diety?
co zrobić, żeby szybko rosły i były błyszczące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to masz fajnie, tez bym tak chciałauśmiech moje stały się ostatnio matowe i łamliwe, stąd szukam porad,
czytałam ostatnio o płukankach z kawy i się poważnie nad nimi zastanawiam:) jak wypróbuje to dam znaćuśmiech z wypadaniem już sobie poradziłam i szczerze polecam seboradin w ampułkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris ja Ci polecam sięgnięcie po inne serie Seboradinu. Mnie też pomógł na wypadające włosy (lotion+szampon) i zachęcona działaniem zaczęłąm używać innych serii i moje włosy są teraz o wiele mocniejsze i lśniące. Polecam serię z naftą kosmetyczną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyśka
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 14

PostWysłany: Sob 12 Mar 2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to bardzo się staram aby mi szybciej rosły,bo idzie im to bardzo słabo.
W sumie po tym co przeżywają różne farby głównie teraz blondy,prostowanie rozjaśnianie to im się nie dziwie Rolling Eyes Ale może znacie jakieś dobre sposoby?
Ja zaczęłam brać falvit super działa na paznokcie,włosy też są lepsze ale czy rosną szybciej sama nie wiem,jest też dobry na cere.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sob 12 Mar 2011, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje włosy co prawda malowania nie muszą przeżywać (podobno mam całkiem niespotykany kolor włosów i moja fryzjerka chyba by mnie utłukła jakbym pomalowała - ja się przyzwyczaiłam), ale za to codzienne prostowanie... ehhh stały się suche, rozdwajały mi się końcówki a do tego nie chciały rosnąć... do czasu. Mamuśka jest konsultantką Avonu i zaczęłam zamawiać różne kosmetyki na próbę - niektóre się sprawdziły a inne nie. Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić eliksir na zniszczone włosy i rozdwajające się końcówki, serum do końcówek a także różne maseczki nawilżające włosy. Czasem używam też nabłyszczacza i nawilżającego sprayu przeciwko elektryzowaniu się włosów. I oczywiście przed każdym prostowaniem używam termoochronnego kremu wygładzającego do prostowania włosów. Jeśli chodzi o szampony to mi osobiście bardzo odpowiadają najróżniejsze rodzaje marki Nivea. No to się rozpisałam uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 12 Mar 2011, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatt, dzięki z informacje odnosnie seboradinu, nie wiedziałam że mają coś wiecej, na pewno jak będę następnym razem w aptece to kupięuśmiech

Fantazja słyszałam dużo pozytywnych rzeczy o tym serum na końcówki, i chyba też się na nie skusze, a powiedz mi czy ten termoochronny krem wygładzający do prostowania włosów też jest z avonu?

zastosowałam dzisiaj płukankę z kawy a później jeszcze zrobiłam końcową z pokrzywy i skrzypu:) moje włosy są bardzo mięciutkie i błyszczące,
będę stosować nadal te mikstury i dam wam znać czy włosy szybciej rosną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iris30 ten krem do prostowania jest z Avonu i dokładnie nazywa się "wygładzający balsam do prostowania włosów" (z serii Advance Techniques), kiedyś z tej serii był jeszcze termoochronny spray - łatwiejszy w nakładaniu jak to spray, a po tym balsamie niestety ciężko spłukać ręce (mam czasem wrażenie, że podobnie jak np. po oleju), ale generalnie jest w porządku i dobrze chroni włosy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja, a włosy po nim nie są tłuste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 13 Mar 2011, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iris30, nie są tłuste, ten balsam odparowuje podczas prostowania włosów (normalnie się jakby "dymi") - ale ja też nigdy nie użyłam go od nasady włosów bo nie miałam takiej potrzeby, także nie wiem jak zachowałby się w sytuacji kiedy byłby nałożony przy samej skórze głowy lub nawet na niej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 1 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group