Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Spanie czy autobus?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piter30wawa
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 13:41    Temat postu: Spanie czy autobus? Odpowiedz z cytatem

Widze że na forum same kobiety. Może zatem koleżanki coś doradzicie biednemu facetowi. Otóż sprawa wygląda następujaco: wesele jest w Osielsku pod Bydgoszczą, możemy wynająć pokoje w hotelu, nie jest ich dużo ale pomieszczą ok 45 osób. Tak czy siak muszę wynająć autokar żeby przewieść całą rodzinę spod Warszawy. Czy może nie zapewniać autokaru i wynająć więcej pokoi? Co Wy na to?
_________________
Piter
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też myślimy nad autobusem dla znajomych, sporo ich będzie z Krakowa i ok 2-3 w nocy można by było busa podstawić. Ale musimy to jeszcze przeliczyć co będzie lepsze uśmiech u Ciebie to też myślę dużo zależy od tego dla kogo ten bus i jaka to odległość będzie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DomWeselny_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę napisac,że wynajęcie pokoi dla gosci jest bardzo komfortowe i wygodniejsze. Musisz przeliczyć też koszty,pokoje na pewno wyniosą znacznie drożej niz autokar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka wynajĘła pokoje dla gości i autokar bo było sporo dojeżdzających, jak sie okazało większość wolała pojechać do domu mimo iż mieli ok 200km.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym była za autokarem. Moim zdaniem umożliwia jeszcze jedną rzecz - goście mogą sobie pozwolić na większe dawki alkoholu. My 1,5 roku temu byliśmy na weselu oddalonym od miejsca zamieszkania większości gości o 100 km. Zarezerwowane były pokoje (doba kończyła się o 10), braku busa. Zostawał więc tylko samochód. Mój połówek od 19 nie wlał do ust ani kropli alkoholu, ja solidarnie mu towarzyszyłam. Takich jak my było więcej... Po 1 większość gości poszła się do pokojów.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardziej suche wesele mieliście Yenna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolałabym pokój, bo nigdy dużo nie piję. Ale Yenna ma rację, goście nie mogą się porządnie zabawić, jak rano trzeba sie zbierać do domu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Altea
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 3

PostWysłany: Pon 7 Mar 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robimy wesele że tak powiem w połowie drogi, z każdej strony goście będą mieć około 80-100km i zastanawiam się nad noclegiem ??myśleliśmy z narzeczonym, aby zapewnić i nocleg i autobus, bo chciałabym żeby wszyscy sie dobrze bawili i mogli spokojnie napić. np. wesele się kończy ludzie idą do pokoi , wstają około 11 (pewnie jeszcze będąc pod wpływem ) jedzą śniadanie i wsiadają do autobusu . taki mam plan ,co o tym myślicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 8 Mar 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altea, wariant najdroższy, ale moim zdaniem idealny Very Happy
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 8 Mar 2011, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie zamykam na opcje pokoi ale możliwie tylko dla rodziny. Sporo ludzi przyjedzie z Krakowa, więc będzie jakieś 80km, jakoś może uda się znajomy bus sprowadzić, kwestia kosztów ile będzie kosztować tam i z powrotem oczko bo jednak ludzie nie bedą mieli pokoju żeby się przebrać itp, więc zmuszanie ich żeby tłukli się pkp byłoby... HMMM oczko
Bus ma jeszcze jedną zaletę: podstawia się go o określonej godzinie (ok 2 może, najdalej 3) czyli unika się stadium umierającej imprezy oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group