Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tort mięsny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika34
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 20

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tortu mięsnego jeszcze nie miałam okazji spróbowaćuśmiech za to jadłam pyszny tort z naleśników, szpinaku i gorgonzoli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szachrajka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 29

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O fuu też nigdy czegoś takiego nie próbowałam. Może bym sie skusiła jakby mi kto dał. Jednak na weselichu nie chciałabym takiego czegoś. Wolę tradycyjnie tort z cukierni.
_________________
Turururu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sro 6 Lis 2013, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torty mięsne... jedyne skojarzenie jakie od razu przyszło mi do głowy, to słynny "mięsny jeż ;p szczerze myślę, że to nie wypał i po chwili będzie wyglądał średnio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warmit
Gość





PostWysłany: Pon 2 Gru 2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha nooo faktycznie język jak dla mnie to tort jedynie na sodko
Powrót do góry
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie chyba większość z nas ma podobne zdanie na ten temat,jeżeli tort to tylko na słodko,chyba to też kwestia tradycji:)
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sądzę żeby taki tort był dobrym rozwiązaniem

his explanation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka.ja
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 8

PostWysłany: Wto 19 Gru 2017, 10:43    Temat postu: Tort mięsny Odpowiedz z cytatem

Już samo połączenie słów tort i mięso brzmi dla mnie przerażająco uśmiech Moim zdaniem lepszy będzie wiejski stół, na swoim weselu się na taki decyduję. Czyli różnego rodzaju mięso, chleb ze smalcem, ogórki kiszone i oczywiści bimberek oczko Zawsze jest oblegany przez gości. To oczywiście dodatkowa pozycja, nie zamiast normalnego stołu dla wszystkich gości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofiaczartoryska
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 52

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 13:45    Temat postu: Re: Tort mięsny Odpowiedz z cytatem

Marylka napisał:
Słyszałam, że ostatnio popularne robią się tzw. torty mięsne, czyli mięsko przekładane warzywami i sosami w formie tortu. Ciekawa jestem czy któraś z Was może coś takiego jadła. Co o tym myślicie?


Może jako forma przekąski, albo na swojskim stole podałabym taki tort. W innym przypadku mocno bym się wahała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hossa
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulaaa napisał:
Torty mięsne... jedyne skojarzenie jakie od razu przyszło mi do głowy, to słynny "mięsny jeż ;p szczerze myślę, że to nie wypał i po chwili będzie wyglądał średnio.

Ja też o tym pomyślałam Very Happy
Ale ktoś tu wspominał, że można "takie coś" ustawić na wiejskim stole. I to jest myśl! uśmiech Pomimo nazwy i skojarzeń, wzięłabym takie rozwiązanie pod uwagę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przystan_eu
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, tort mięsny znakomicie sprawdzi się na wiejskim, biesiadnym stole i powinniśmy go tam umieścić. Sama propozycja jest bardzo ciekawa, pozostaje tylko skład takiego tortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group