Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wizyty u stomatologa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kanahita
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego przed ciążą (planowaną) rok wcześniej zadbałam o zęby w Titanium Dental
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niezawolny
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak wyżej. Dlatego polecam https://wolniewicz.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kormoranek11
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wolę zapobiegać niż leczyć dlatego wybieram Smart Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 28 Paź 2018, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że jeśli planujecie ciąże to warto wyleczyć wcześniej zęby. W ciąży leczenie jest także możliwe ale możliwości są trochę ograniczone więc jeśli macie czas aby to zrobić to zajmijcie się przed poczęciem dzidziusia. Jeśli szukacie sprawdzonego gabinetu to polecam zajrzeć do doktor Świątkowskiej. U niej można skorzystać z takich metod leczenia jak endodoncja mikroskopowa. W Krakowie to jeden z najlepszych gabinetów oferujących tego typu leczenie. Dzięki użyciu mikroskopu można szybciej i skuteczniej zdiagnozować zęba a także dobrać lepsze leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pjetro1
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na jakości, komfortowej atmosferze i satysfakcji po zabiegu to warto umówić się na wizytę https://broniecki.eu/ [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 16

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest też zadbać o odpowiedni kolor uzębienia. Ja tak zrobiłem. Zęby zawsze były moim najsłabszym ogniwem, dlatego też przed ślubem zapadła decyzja, że trzeba coś z tym zrobić. Wybór padł na wybielanie zębów Lublin. Nie ukrywam, że nie trwało to 10 minut, jednakże efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Teraz nie wstydzę się uśmiechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2019, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zęby to na pewno przyda się dobry stomatolog warszawa to duze miasto ale z pewnoscią uda Ci sie znaleźć tutaj dobrego specjalistę który bez problemu pomoże Ci z problemami zwiazanymi z twoimi zebami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Wto 7 Maj 2019, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zmieniłam stomatologa. Zaczęłam chodzić do Ratyńscy Dental Clinic W Józefowie na Granicznej.Koleżanka poleciła mi ten gabinet. I jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjnie urządzony gabinet no i podejście do pacjenta pierwsza klasa. Mają skaner wewnętrzny ustny, co dla mnie jest dużym plusem bo nie znoszę tych wycisków które trzeba robić, przy zakładaniu chociażby mostów stałych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluns
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, ostatnio przeglądając internet natrafiłem na takiego stomatologa https://kristalum.pl/stomatologia-warszawa-bemowo/. Zastanawiam się czy się tam przejść czy poszukać czegoś innego. Może ktoś z was go zna i ma jakieś opinie na jego temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie nie jest to nic miłego, ale niestety jak mus to mus ;D Na pewno jeżeli będziecie wybierać się do miłych dentystów i nowoczesnych gabinetów to znacznie łatwiej będzie się wybrać na leczenie Very Happy Dlatego też może wybierzcie się do centrum stomatologicznego w Szczecinie https://jadczyk.pl/ Tu możecie liczyć na pomoc na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group