Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolor dekoracji

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jutka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: BRZ

PostWysłany: Pon 21 Lut 2011, 15:16    Temat postu: Kolor dekoracji Odpowiedz z cytatem

Szukałam, szukałam i nie znalazłam podobnego tematu... moze nie dowidze bo lekko chora jestem , jesli taki byl to prosze mnie poprawic i linka podeslac...uśmiech

A wiec mianowicie zastanawiam sie nad kolorem przewodnim na moim weselu.wesle bedzie na wsi, ale odrazu powiem ze nie interesuje mnie zadnego rodzaju dekoracje w ten deseń. wprawdzie do wesela jeszcze duzo czasu bo dopiero czerwiec 2012 , ale musze juz niedlugo sie zdecydowac na co zeby dac dekoratorce znać. Przeglądałam i przeglądałam na internecie różne propozycje i powiem szczerze sama nie wiem. Jedną opcją ktora sie mnie najdluzejej trzymala jest róż-srebro-biel-elementy czarnego... ale teraz tak mysle ze róż i srebro to takie oklepane.. dlatego wpadło mi do głoowy dzisiaj takie połączenie róż i złoto zamiast tego srebra.
Co o tym sądzicie, bo ja sama nie wiem a niestety nie mam sie kogo poradzić?

róż-złoto-biel(no bo wiadomo musi być) - i te elementy czarnego

Dodam ze nie spotkałam takiej dekoracji podczas moich poszukiwań interenetowych.. wiec zostaje mi tylko wyobraźnia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Róż i srebro zamiast złota,tak? Najlepiej byłoby stworzyć taką przykładowa wirtualizację z tymi kolorami,tak abyś przekonała się jak wyglądają na żywo. Z tego co czytam to korzystasz z usług dekoratorki,prawda? Poproś ja o takie zestawienie i zobaczysz czy faktycznie Ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jutka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: BRZ

PostWysłany: Sob 26 Lut 2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieee złoto zamiast srebra i różu. tka korzystam z usług dekoratorki. a spotkał sie ktos z programem do wizualizacji? istnieje cos takiego wogole? bo moze faktycznie to nie glupi pomysl... chocicaz pomyslalam ostatnio o biało zlotej dekoracji z elementami fioletu ? a cio wy na to?;> Very Happy prosze o pomoc
_________________
A kiedy przyjdzie już ten czas,
by pójść przez życie razem,
pójdziemy zachwyceni wraz,
miłość nam będzie drogowskazem.
A więc podajmy sobie dłoń
i złączmy serc swych bicie,
Wspólny nam los i wspólny dom
Na całe nasze życie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 26 Lut 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To słabo szukałaś język

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1797
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group