Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Peeling kwasem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczynki, to ja jeszcze poczekam, bardzo mi się nie spieszy uśmiech Najwyżej mocny filtr nałoże przed wejściem i wyłączę lampy na twarz, bo akurat twarz to zdąże jeszcze opalić przed sierpniem uśmiech
Ale poczekam jeszcze z tydzień, dwa na wszelki wypadek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś ma doświadczenie z peelingiem kawitacyjnym?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam raz, nie bolało, przyjemny zabieg, odniosłam tylko wrażenie że za kilka dni powychodziły mi te drobniejsze zaskórniki, a potem skóra już była gładsza. Nie jest to jakiś mocny zabieg, ale na pewno wspomaga uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
ja miałam raz, nie bolało, przyjemny zabieg, odniosłam tylko wrażenie że za kilka dni powychodziły mi te drobniejsze zaskórniki, a potem skóra już była gładsza. Nie jest to jakiś mocny zabieg, ale na pewno wspomaga uśmiech


Zapisałam się na 6 takich zabiegów, tydzień po tygodniu, bo tak mi kosmetyczka zaleciła uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to moze w takiej serii coś więcej może zdziałać, powodzenia i daj znać uśmiech

ja mam fajną kosmetyczkę w mojej kamienicy, ma tak konkurencyjne ceny, że szok, więc może też się wybiorę na taką serię. A jak ten peeling w połaczeniu z solarium? teżodpada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka, a powiedz mi ja efekt? Ja zapisałam się, ale strasznie boję się przed ślubem;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Elmuszka, a powiedz mi ja efekt? Ja zapisałam się, ale strasznie boję się przed ślubem;p

ale efekt czego, Ewelinka? mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
ewelinka89 napisał:
Elmuszka, a powiedz mi ja efekt? Ja zapisałam się, ale strasznie boję się przed ślubem;p

ale efekt czego, Ewelinka? mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego?



Mikrodermabrazji.. Mam zamiar iść na dwa zabiegi, ale boję się trochę, że efekt będzie niewielki, albo coś mi po tym powyskakuje na twarzy przed samym ślubem;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci na przykładzie mojej skóry- miałam mikro dokładnie tydzień temu, po zabiegu wyglądałam normalnie, tylko bardzo było widać rozszerzone pory, ale ogólnie znośnie. Na drugi dzień na spokojnie się pomalowałam podkładem, ale zaraz jak wróciłam do domu to zmyłam, na wszelki wypadek uśmiech Ale już w niedzielę było całkiem ok, buzia była o wiele gładsza. A koło środy, czwartku zaczęła mi się łuszczyć trochę na nosie, ale to normalne po zabiegu. Pomogłam delikatnym peelingiem. A dziś już jest całkiem normalnie. Więc myślę, ze jak zrobisz sobie mikro 2 tyg przed ślubem, to na pewno nie będziesz mieć niespodzianek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
no to moze w takiej serii coś więcej może zdziałać, powodzenia i daj znać uśmiech

ja mam fajną kosmetyczkę w mojej kamienicy, ma tak konkurencyjne ceny, że szok, więc może też się wybiorę na taką serię. A jak ten peeling w połaczeniu z solarium? teżodpada?


No właśnie mi polecono w serii - zobaczymy, zaczynam od 17 czerwca uśmiech mikro mi odradziła moja kosmetyczka, powinno się robic jesienią lub zimą, ale nie jak są upały. Ja tam się nie znam, ale wierzę uśmiech Po tym peelingu nie trzeba jakoś się szczególnie chować, dlatego też ponoć zalecany jest latem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group