Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Motocyklem do ślubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oluss89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 530
Skąd: z Wenus :)

PostWysłany: Pon 20 Maj 2013, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zdecydowałabym się ani na motocykl (chociaz to nasza wspolna pasja) ani na wóz strażacki (mój luby jest w OSP).. nie wyobrażam sobie w sukni z kołem czy rolozystej wejsc po malutkich schodkach w wozie strażackim i wcisnąć się tam do środka. Jechałam wozem duzym kilkakrotnie ale zeby jechac jako panna młoda? co to to nie.. tak samo jak tirem - mój ojciec jest zawodowym kierowcą.. pięknie wyglądają tiry przystrojone które jadą z młodymi w asyście;) tak samo pieknie jak straż, radiowóz czy motocykle(w motocyklowym orszaku jechałam z moim lubym dwa lata temu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makilonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon 27 Maj 2013, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze się zastanawiałam jak to jest od strony technicznej możliwe, żeby jechać na ślub motocyklem Very Happy
Osobiście sobie tego nie wyobrażam, chociaż mój Luby usiłował mnie przekonać do takiego pomysłu...

Ale ostatecznie wyszło, że zrobimy małe przedstawienie i On podjedzie motocyklem, ja samochodem, a spotkamy się kawałek przed kościołem i dojedziemy bryczką. Jak szaleć to szaleć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anecia1881
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sob 27 Lip 2013, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można jechać trajką (kasków nie trzeba). Załatwialiśmy znajomym taka do ślubu. Ostatecznie zrobiliśmy tylko obstawę motycyklową bo padało i trajka została odwołana..
http://zabytkowe-motocykle.eu/pl/galeria/uslugi-okazjonalne
Tu jest galeria z tego typu motpcyklem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 22
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pią 16 Sie 2013, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trajka to fajny motor, ale mój narzeczony wpadł na pomysł, że pojedziemy jego Yamahą. Wszystko fajnie tylko ciekawe jak mam się z suknią zmieścić na ścigaczu pytajnik? Co innego coś w stylu Harleya.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 22
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Nie 18 Sie 2013, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniałam sobie, że kilka lat temu moja przyjaciółka jechała do ślubu komarem ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2013, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jechanie do ślubu motorem musi wyglądać bajerancko!! uśmiech Tylko jak zmieścić suknię, zwykle księżniczkę?uśmiech W ogóle jakąkolwiek suknieę przecież wszystkie są długie i/lub szerokie.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beny
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2013, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie zdecydowałbym sie na cos takiego ale jesli ktos miałna tyle odwagi i mu sie udało to naprawde gratuluje ;D
_________________
Fotowoltaika Zapraszam! Kliknij!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
piotr.f
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

motocyklem do ślubu ? moim zdaniem ekstra. Fakt ścigacz to może być problem przydał by się jakiś z sidecartem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sob 14 Mar 2015, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony ma motocykl, ale nie zdecydowałabym się pojechać na nim do ślubu. Bałabym się o sukienkę. I w ogóle o siebie :O
Ale jakaś eskorta, sesja z motocyklem - czemu nie uśmiech
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annawloska
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Mar 2015, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę wam dziewczyny że pojedziecie na motorze. Ja bardzo chciałam ale niestety sukienka i welon które byly wymarzone niestety nie pozwolą mi na to smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group