Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TAK dla ślubów w plenerze!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 5 Sie 2015, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są jeszcze śluby humanistyczne to jest dopiero ciekawa sprawa oczywiście dla osób niewierzących których instytucja kościoła mało interesuje. I można go zorganizować gdzie się chce uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmi
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 31 Sie 2015, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za, trochę nowości nie zaszkodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda12
Gość





PostWysłany: Wto 29 Wrz 2015, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śluby w plenerze do bardzo ciekawy pomysł. Oczywiście trzeba wybrać odpowiednie miejsce albo zrobić wesele w swoim ogrodzie. Fachowcy zajmą się aranżacją i zakładaniem ogrodu a ślub będzie niesamowity.
Powrót do góry
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele możliwości. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest przygotowanie tej ceremonii przez obsługę sali weselnej. Wiem, że w pałacu, gdzie my mieliśmy wesele, jest taka usługa. W parku ustawiane są krzesła, kwiaty i przeróżne ozdoby, a po zaślubinach można przejść się spacerkiem do sali. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią 9 Paź 2015, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naogladali się zagranicznych seriali i wydziwiają. Mi możliwości zawarcia małżeństwa w kościele lub w urzędzenie w 100% wystarczają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Nie 11 Paź 2015, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie jestem do tego przekonana uśmiech Ślub w plenerze kojarzy mi się jedynie z filmami... być może dlatego, ze jestem tradycjonalistką! Tak też zdecydowałam się na ślub w moim rodzinnym kościele, a wesele z kolei w hotelu http://www.pogoriaresidence.pl/uroczystosci/wesela/, gdzie znalazłam niesamowitą salę uśmiech Dla mnie tradycje są najlepsze!
Powrót do góry
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Sro 14 Paź 2015, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby wszyscy brali ślub w plenerze, nie byłoby to takie wyjątkowe. A tak mamy różnorodność uśmiech Część tradycyjnie w USC a część gdziekolwiek sobie wymarzy. Ja też trzymam się tradycji i ślubowałam w kościele, ale nie mam nic przeciwko ślubom w plenerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyszlapannamloda
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 38

PostWysłany: Pią 1 Sty 2016, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że teraz jest łatwiej z tym uśmiech
_________________
http://www.conrad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rkowalczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 45
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia Ślubna Nowy Sącz i jedziemy wszędzie, tu znajdziesz wszystkie inf.
http://fotograf-slub-nowy-sacz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Sob 16 Sty 2016, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od lat marzyłam o ślubie w plenerze, w ogrodzie pełnym kwiatów i mam nadzieję, że tak się stanie i wszystko wyjdzie zgodnie z planem uśmiech Wiadomo, że pogoda u nas bywa różna i pod gołym niebem zupełnie się nie da, więc będziemy mieć popularny teraz namiot. Ale żeby nie było tak typowo (lubię trochę poszaleć wesoły namiot będzie sferyczny, o takie coś: http://www.tent.com.pl/hale_sferyczne.html Nieco kosmiczny, prawda? uśmiech A tak serio to nie chodzi o wydziwianie i inspirację filmami, tylko o spełnienie marzenia. Ja nie oceniam, że ktoś robi wesele w knajpie czy sali weselnej albo marzy o konkretnej sukience, więc niech ktoś też nie ocenia moich innych niż większość pomysłów. Cieszmy się pięknymi chwilami, które były lub nadejdą a nie krytykujmy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group