Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TAK dla ślubów w plenerze!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bardzo chcemy ślub poza kościołem. Może być kościelny, bo inaczej nie dadzą nam żyć... byleby tylko znaleźć księdza, który się zgodzi na odprawienie ślubu poza właśnie kaplicą...
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniak80
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro 10 Cze 2015, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że weszła w końcu ta ustawa o ślubach cywilinych w plenerze. Ogród, jakaś ładna sala itp to o wiele bardziej romantyczne otoczenie niż urząd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sabikja91
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 11 Cze 2015, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś pięknego taki ślub. Marzy mi się ogormnie, najlepiej na jakiejś Greckiej wyspie.. ahh.. oczko
_________________
http://brm-med.pl/borelioza-objawy-badanie-leczenie/


Ostatnio zmieniony przez sabikja91 dnia Sro 24 Cze 2015, 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejkama
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może orientację ile kosztuje zorganizowanie takiego śłubi za granicą, powiedzmy w grecji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia128
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto 30 Cze 2015, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
Nie do końca od księdza. Ślub kościelny można zawrzeć poza kościołem czy kaplicą jeśli uzyska się od biskupa dyspensę, potrafi się tą decyzję odpowiednio uargumentować oraz gdy miejsce jest godne.


Nie jest to do końca prawdą. Taka sytuacja zdarza się wtedy, kiedy ksiądz nie chce się zgodzić na ślub poza kościołem. Moim zdaniem to chyba z lenistwa... Uważa, że zniechęci to osoby, które chcą wziąć ślub poza kościołem i nie będzie musiał udawać się gdziekolwiek oczko

Myśleliśmy o zorganizowaniu takiej uroczystości, ale nasz klimat jest zbyt nieprzewidywalny, więc raczej odrzuciliśmy ten pomysł, chociaż gdybyśmy mieszkali na południu Europy, to pewnie byśmy mieli ślub w pięknym ogrodzie. Podobnie jak wesele uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Pią 10 Lip 2015, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się dowiedziałam, że pałac, w którym wynajmuję salę weselną, oferuje organizację ślubów w plenerze. Wystarczy, że przyjedzie urzędnik USC i możemy wziąć ślub w parku lub w samym pałacu uśmiech I nie musimy bać się pogody, bo do sali będzie blisko!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14 Lip 2015, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiunia napisał:
A ja się dowiedziałam, że pałac, w którym wynajmuję salę weselną, oferuje organizację ślubów w plenerze. Wystarczy, że przyjedzie urzędnik USC i możemy wziąć ślub w parku lub w samym pałacu uśmiech I nie musimy bać się pogody, bo do sali będzie blisko!


O a gdzie wynajmowaliście? Co prawda my mieliśmy tylko wesele w plenerze w namiocie w Rozalinie, ale tam też takie możliwości były. Jednak nie chciało nam się bawić w te formalności a jak powiedzieliśmy o tym naszemu księdzu lokalnemu to wiadomo jaka była reakcja i stanęło na kościele.
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 51

PostWysłany: Pią 17 Lip 2015, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Wynajmujemy w Pałacu Brzezina pod Wrocławiem. Tak się zastanawiam, czy z tej możliwości nie skorzystać, ale zobaczymy, jak wyjdzie z tą masą dokumentów i formalności. Ważne, że sala na wesele załatwiona uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spiid
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super takie coś! Nie wiedziałem nawet, że tak można. Planuję brać ślub cywilny, ale jak tak, to musimy pomyśleć jeszcze o czymś w plenerze! język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie każdy dom weselny organizuje ślub cywilny, ale warto popytać. Będzie bardziej romantycznie niż w USC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group