Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TAK dla ślubów w plenerze!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, czy mi się to podoba. Kojarzy mi się z takimi plenerowymi mszami, rekolekcjami bądź pielgrzymkami, gdzie msze pod chmurką są na porządku dziennym oczko
Niby fajnie, niby jest klimat, ale nie ma tej podniosłości, która jest w Kościele uśmiech

Co zaś do wesela w plenerze, nie tylko pogoda może nawalić. Trzeba pamiętać również o owadach, muchy przy jedzeniu i piciu, osy przy ciastach czy goście odpędzający się od komarów- to kadry, których się nie pokazuje na filmach język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:


Co zaś do wesela w plenerze, nie tylko pogoda może nawalić. Trzeba pamiętać również o owadach, muchy przy jedzeniu i piciu, osy przy ciastach czy goście odpędzający się od komarów- to kadry, których się nie pokazuje na filmach język


Święte słowa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosiasamosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 41

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:

Co zaś do wesela w plenerze, nie tylko pogoda może nawalić. Trzeba pamiętać również o owadach, muchy przy jedzeniu i piciu, osy przy ciastach czy goście odpędzający się od komarów- to kadry, których się nie pokazuje na filmach język


I w tym momencie straciłam całą ochotę na wesele w plenerze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guniaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: woj. małopolskie

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub w plenerze to przez długi czas było moje marzenie ale obawy o pogodę wzięły górę Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaG
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 6 Lis 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guniaa napisał:
ślub w plenerze to przez długi czas było moje marzenie ale obawy o pogodę wzięły górę Sad


A nie potrzebnie. Przyjaciółka miała te same obawy, ale jednak marzenie o ślubie jak z amerykańskiego filmu romantycznego było silniejsze oczko Początkowo chciała wynająć tylko hale namiotową (na wypadek brzydkiej pogody) i sama sobie wszystko resztę zorganizować (wystrój, catering, itp), ale jak zobaczyła ich realizacje z organizowania ślubów to przepadła Very Happy
Generalnie wesele jak z bajki (pierwszy raz byłam na takim ślubie), pogoda dopisała tego roku, więc hala bardziej ochraniała przed słońcem, niż deszczem oczko

łzy stanęły mi w oku, że jesteś tak oddaną przyjaciółką, że aż polecisz na forum jakąś szemraną firemkę, która nie wykupi legalnej reklamy, tylko w ten sposób próbuje cokolwiek przemycać...
Błagam. Żenujące.
Nhele
[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 6 Lis 2013, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to wcale nie jest reklama tylko życzliwa rada..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 6 Lis 2013, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no przecież, na forum są same głuptaski, którym nawet do głowy by nie przyszło, że ten post może być reklamą Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 6 Wrz 2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam to już od 1 stycznia może wejść ustawa o ślubach w plenerze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malvina
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:56    Temat postu: ślub w plenerze Odpowiedz z cytatem

To jest rewelacyjna rzecz, tez planujemy slub w plenerze, oby tylk pogoda dopisała Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marti1987 napisał:
Z tego co słyszałam to już od 1 stycznia może wejść ustawa o ślubach w plenerze uśmiech


Super. Uwielbiam takie śluby.
Sami też chcieliśmy w plenerze i z namiotem ale zjadły nas koszta namiotu.
Na szczęście wiele sal posiada ogród w którym można zorganizować i udekorować ceremonie, a późniejszy posiłek odbywa się normalnie na sali w związku z tym nie ma problemu z owadami jak to ktoś wspomniał Wink

Po warszawą w piasecznie jest Villa Park Julianna gdzie miałam okazję być.

Adres strony:
http://www.villajulianna.pl/
I jak może wyglądać taka ceremonia w plenerze:
http://www.youtube.com/user/InFloralMalgorzata/videos

W Sochaczewie jest dom weselny Arkadia z pięknym ogrodem gdzie też organizują ceremonie zaślubin.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group