Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA - z personalizacją, czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od podejścia.

Kuzynka mojego chłopa bierze ślub w sierpniu z człowiekiem, którego nigdy na oczy nie widzieliśmy. Ale zadzwoniłam do przyszłej szwagierki i ona podała mi jego dane, akurat znała. Gdyby jednak nie znała nie wiem czy zadzwoniłabym do tej kuzynki z pytaniem o jego dane skoro ona nigdy nie czuła potrzeby przedstawienia go nam (choć okazje były).
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ellenai napisał:
Wszystko zależy od podejścia.

Kuzynka mojego chłopa bierze ślub w sierpniu z człowiekiem, którego nigdy na oczy nie widzieliśmy. Ale zadzwoniłam do przyszłej szwagierki i ona podała mi jego dane, akurat znała. Gdyby jednak nie znała nie wiem czy zadzwoniłabym do tej kuzynki z pytaniem o jego dane skoro ona nigdy nie czuła potrzeby przedstawienia go nam (choć okazje były).


wiadomo, że nie ma co stawać na rzęsach, żeby wszystkich mieć z imienia i nazwiska uśmiech Też w kilku przypadkach wpisuję osoby jako "towarzyszące " uśmiech U mnie akurat było tak, że spotkaliśmy się w 6 par, 4 po ślubie i dwie przed ( my i Ci znajomi ) i jako jedyna byłam zaproszona jako osoba towarzysząca językjęzyk Fakt, że najmniejszy mamy z nimi kontakt z tych par które były obecne, ale nasze rodziny się przyjaźnią, ich rodzice będą u nas na ślubie itp. Więc przyznam, że się trochę dziwnie poczułam uśmiech Tym bardziej że osobiście się pofatygowaliśmy na spotkanie i na tym samym spotkaniu my dawaliśmy zaproszenia bo mamy tych samych znajomych uśmiech Także ja im daję zaproszenie z imieniem i nazwiskiem, a oni mi z osobą towarzyszącą... językjęzyk
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzwoniłam do jednej kuzynki zapytać jak jej chłopak ma na nazwisko, bo mimo, że go znam i mamy dobry kontakt to nazwisko jakoś mi wyleciało a nie chciałam pisać z osobą towarzyszącą, skoro go znam i oni są ze sobą kilka już lat. Z resztą do mnie też pisała narzeczona kuzyna (teraz już żona) z prośbą o napisanie jej imienia i nazwiska D., bo nie chcieli popełnić błędu. Ja uważam, że to miłe że zadali sobie trud żeby zapytać, bo mogli iść na łatwiznę i napisać z os. towarzyszącą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiałyście się nad przypadkiem, kiedy partner zapraszanej osoby nie będzie mógł przyjechać? Koledze było głupio pytać się, czy zamiast wypisanej dziewczyny może przyjść z kimś innym. Ja pisałam z osobą towarzyszącą, chyba że to narzeczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

związki mają to do siebie , że czasem nagle się rozpadają
dlatego my imię i nazwisko wpiszemy tylko dla tych co mieszkają razem albo są narzeczeństem i to wszyscy wiedzą
w innych przypadkach nie
mam nawet koleżanki, które już nie są ze swoimi partnerami, ale w otoczeniu sie wydaje że ciągle są bo do tego każdy przywykł, do tej jednej osoby, jak 7 lat były w związku, to ten związek dalej trwa, przecież na czole nie napiszą " jestem singlem' i nie będą każdego z osobna informować, że to już skończone i to też może powodować smutek osoby zapraszanej .. bo np nie wiemy , że ze sobą zerwali... i wpisujemy Ania i Piotrek, a Piotrek juz o ani zapomnial ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to się nie zastanawiałam nad tym. Jedna kuzynka o której pisałam jest ze swoim chłopakiem już dobrych 6-7 lat i sądzę, że prędzej przyszłaby sama niż z innym chłopakiem. Pozostałej młodzieży piszę z os. towarzyszącą, bo wiem, że kuzynki i kuzyni zmieniają chłopaków/dziewczyny często, więc mogłabym nie trafić. Za to mam taką historię, że moja koleżanka z pracy miała mieć ślub po mnie i zaproszenie zrobione mam dla niej i jej narzeczonego (wypisane imiennie ona i on). Jednak się okazało, że ślub cywilny wzięli już w tym miesiącu, no i ona ma teraz nazwisko podwójne. Nie wiem czy mam zmieniać zaproszenia czy nie obrazi się jak będzie napisane po staremu. Co sądzicie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leniczka napisał:
A zastanawiałyście się nad przypadkiem, kiedy partner zapraszanej osoby nie będzie mógł przyjechać? Koledze było głupio pytać się, czy zamiast wypisanej dziewczyny może przyjść z kimś innym. Ja pisałam z osobą towarzyszącą, chyba że to narzeczeństwo.



U nas niedługo przed ślubem rozstali się znajomi (swoją drogą.. za kilka miesięcy ich ślub ;p). Nie było problemu, przyszli oboje, ale osobno. Myślę, że w takiej sytuacji jeżeli ktoś z rodziny/znajomych, z kim ma się kontakt po prostu poinformuje/podpyta o to.

Sama organizuje ślub, więc pewnie zrozumie, że zaproszenia zamawia się z wyprzedzeniem a ten ślub był nagły. Przecież nie najważniejsze jest jak napiszemy, tylko to kogo chcemy zaprosić.. No chyba, że masz awaryjne niewypisane i żadnych innych przygód nie ma, więc nie zabraknie Ci;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leniczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 187

PostWysłany: Sob 31 Mar 2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię sama, mam zapas kartek i szczerze bardzo się ten zapas przydał uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heart_bibish napisał:
Także ja im daję zaproszenie z imieniem i nazwiskiem, a oni mi z osobą towarzyszącą... językjęzyk

Zabawna sytuacja język

ewelina85 napisał:
Za to mam taką historię, że moja koleżanka z pracy miała mieć ślub po mnie i zaproszenie zrobione mam dla niej i jej narzeczonego (wypisane imiennie ona i on). Jednak się okazało, że ślub cywilny wzięli już w tym miesiącu, no i ona ma teraz nazwisko podwójne. Nie wiem czy mam zmieniać zaproszenia czy nie obrazi się jak będzie napisane po staremu. Co sądzicie?

Ja bym zostawiła, nie można się tak wszystkim przejmować oczko Sama jeszcze nie raz pewnie posłuży się "starym" nazwiskiem, więc czemu miałaby się obrazić oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapolak
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jakby personalizacja była wykonana drukiem, moim zdaniem są one bardziej eleganckie a występuje małe prawdopodobieństwo pomyłki uśmiech ja osobiście zamawiałam je tutaj i gorąco poleca !uśmiech uśmiech uśmiech https://stronawesela.pl/zaproszenia-slubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Strona 18 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group