Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA - z personalizacją, czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola 87
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 90
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda_wiewiórka napisał:
karoli chodzi chyba o to, czy ma napisać na zaproszeniu że: "mają zaszczyt zaprosić szanownych rodziców" ale de facto karola ma mamę i ojczyma i nie wie jak to ująć, tak? dobrze rozumiem?


Tak o to mi chodziło, nie wiedziałam jak to opisać.
Jeszcze muszę to przemyśleć, moje relacje są dobre z ojczymem, ale nie na tyle, zeby pisać rodziców.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam Waszych relacji, ale myślę, że ojczymowi (no i mamie) zrobiło by się bardzo miło gdyby zobaczyli taki wpis. Przecież to tylko kilka słów, nic zobowiązującego, każdy i tak wie, że to nie Twój rodzony tata. Jeżeli Wasze relacje są w porządku zostawiłabym słowo "rodziców".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym napisała Sz.P., a później imiona i nazwiska, jak normalnych gości uśmiech Takie eleganckie to jest moim zdaniem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki005
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 136

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karola 87 napisał:
Moje Drogie mam do Was pytanie, a chodzi mi o treść zaproszenia dla rodziców.
Moja sytuacja wygląda tak, ze mój tato nie żyje, a mama wyszła za mąż drugi raz. Zastanawiam się jak mam zwrócić się do nich w zaproszeniu. Ma ktos taka sytuacjępytajnik

To zależy od sytuacji, jak zwracasz się do ojczyma? czy ojczym cię wychowywał? napisz coś więcej to łatwiej będzie coś doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Nie znam Waszych relacji, ale myślę, że ojczymowi (no i mamie) zrobiło by się bardzo miło gdyby zobaczyli taki wpis. Przecież to tylko kilka słów, nic zobowiązującego, każdy i tak wie, że to nie Twój rodzony tata. Jeżeli Wasze relacje są w porządku zostawiłabym słowo "rodziców".


Ja też tak uważam. A mamie pewnie zrobiło by się przykro, gdybyś ją zakwalifikowała jako szanowną panią a nie rodzica Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moja przyszła teściowa stwierdziłą że rodziców sie nie zaprasza na wesele i nie chce zaproszenia Rolling Eyes dziwne ale jak nie to nie. W każdym razie moi rodzice dostaną.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503 napisał:
a moja przyszła teściowa stwierdziłą że rodziców sie nie zaprasza na wesele i nie chce zaproszenia Rolling Eyes dziwne ale jak nie to nie. W każdym razie moi rodzice dostaną.


Że niby rodzice to z automatu są zaproszeni? A jeśli faktycznie bym nie chciała ich zaprosić, to co? Very Happy hahahaha
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w zaproszeniu mamy tekst, że ja i narzeczony wraz z rodzicami zapraszamy... więc nie wyobrażam sobie jak miałyby wyglądać zaproszenia dla rodziców uśmiech poza tym nie zaprasza się chyba na ślub osób które współfinansują całą imprezę. Ostatnio dostaliśmy dwa zaproszenia na śluby w których jestem osobą towarzyszącą mimo że jesteśmy już zaręczeni. Nie robię z tego problemu, ale myślę że to jest bardzo nieeleganckie. Tym bardziej. że my te pary zaprosiliśmy z imion i nazwisk oboje, mimo że ją też ledwo znam...Widać nie chciało im się włożyć wysiłku w to żeby się dowiedzieć jak mam na nazwisko. A było im trochę głupio ( i słusznie ) i zaczęli się tłumaczyć że " nie chcieli zapeszać"... już lepiej jakby nic nie mówili ... język
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heart_bibish napisał:
My w zaproszeniu mamy tekst, że ja i narzeczony wraz z rodzicami zapraszamy... więc nie wyobrażam sobie jak miałyby wyglądać zaproszenia dla rodziców uśmiech poza tym nie zaprasza się chyba na ślub osób które współfinansują całą imprezę.

My zaprosiliśmy, obie mamy nie mogły się doczekać zaproszeń. Wersja dla rodziców jest po prostu uboższa o słowa "w imieniu swoim i rodziców".

heart_bibish napisał:
Ostatnio dostaliśmy dwa zaproszenia na śluby w których jestem osobą towarzyszącą mimo że jesteśmy już zaręczeni. Nie robię z tego problemu, ale myślę że to jest bardzo nieeleganckie. Tym bardziej. że my te pary zaprosiliśmy z imion i nazwisk oboje, mimo że ją też ledwo znam...Widać nie chciało im się włożyć wysiłku w to żeby się dowiedzieć jak mam na nazwisko. A było im trochę głupio ( i słusznie ) i zaczęli się tłumaczyć że " nie chcieli zapeszać"... już lepiej jakby nic nie mówili ... język


Wiesz co, to wszystko zależy. Kuzyn Połówka jest zaręczony, ba! wesele ma w sierpniu na tej samej sali co my. Dowiedzieliśmy się o tym, że w ogóle kogoś ma w grudniu. W tej sytuacji nie widzę potrzeby aby dopytywać się jak jego narzeczona się nazywa. Wiemy, że kogoś ma i tyle. Na zaproszeniu jest "z osobą towarzyszącą". Jeśli byśmy chociaż raz ją poznali to byłaby z nazwiska, a tak to sorry. Natomiast wszystke inne pary, które znamy, czy zaręczone czy też nie, obie osoby wymienione są z imienia i nazwiska.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heart_bibish
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 608
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
heart_bibish napisał:
My w zaproszeniu mamy tekst, że ja i narzeczony wraz z rodzicami zapraszamy... więc nie wyobrażam sobie jak miałyby wyglądać zaproszenia dla rodziców uśmiech poza tym nie zaprasza się chyba na ślub osób które współfinansują całą imprezę.

My zaprosiliśmy, obie mamy nie mogły się doczekać zaproszeń. Wersja dla rodziców jest po prostu uboższa o słowa "w imieniu swoim i rodziców".

Ostatnio dostaliśmy dwa zaproszenia na śluby w których jestem osobą towarzyszącą mimo że jesteśmy już zaręczeni. Nie robię z tego problemu, ale myślę że to jest bardzo nieeleganckie. Tym bardziej. że my te pary zaprosiliśmy z imion i nazwisk oboje, mimo że ją też ledwo znam...Widać nie chciało im się włożyć wysiłku w to żeby się dowiedzieć jak mam na nazwisko. A było im trochę głupio ( i słusznie ) i zaczęli się tłumaczyć że " nie chcieli zapeszać"... już lepiej jakby nic nie mówili ... język


Wiesz co, to wszystko zależy. Kuzyn Połówka jest zaręczony, ba! wesele ma w sierpniu na tej samej sali co my. Dowiedzieliśmy się o tym, że w ogóle kogoś ma w grudniu. W tej sytuacji nie widzę potrzeby aby dopytywać się jak jego narzeczona się nazywa. Wiemy, że kogoś ma i tyle. Na zaproszeniu jest "z osobą towarzyszącą". Jeśli byśmy chociaż raz ją poznali to byłaby z nazwiska, a tak to sorry. Natomiast wszystke inne pary, które znamy, czy zaręczone czy też nie, obie osoby wymienione są z imienia i nazwiska.[/quote]

no potrzeby nie ma, ale ja akurat uważam że wypada ( ale to moje zdanie) , szczególnie jak ktoś jest zaręczony i o tym się wie . To tak wiele nie kosztuje, a tej osobie jest miło. Ja tak uważałam i tak zrobiłam, ale to są moje osobiste odczucia. Być może ona nie będzie się czuła w żaden sposób urażona.
_________________


zapraszam na mojego bloga www.white-bride.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group