Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPROSZENIA - z personalizacją, czy nie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pon 14 Lut 2011, 18:21    Temat postu: ZAPROSZENIA - z personalizacją, czy nie? Odpowiedz z cytatem

.......

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 17:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Pon 14 Lut 2011, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My stwierdziliśmy ze personalizacje gości wpiszemy sami własnoręcznie wtedy czyje się ze to są nasze zaproszenia i goście widzą ze włożyliśmy w to trochę serca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl, nie wyobrażam sobie wręczenia zaproszenia bez personalizacji w samym zaproszeniu. Niby drobiazg, ale moim zdaniem robi on ogromną różnicę.

Podobnie nie lubię, jeśli w zaproszeniu jest użyte określenie "osoba towarzysząca" w sytuacji, kiedy para jest już ze sobą dłuższy czas (i nie mówię tu o kilku miesiącach). Jak dla mnie to brak szacunku dla owej "osoby towarzyszącej".

Co do metody wpisywania - mój połówek uparł się na druk. Twierdząc, że wygląda to profesjonalniej. Mi nie robi to różnicy więc się zgodziłam uśmiech

Dodatkowo zamówimy jednak kilka zaproszeń z wykropkowanym miejscem. Na wypadek, gdybyśmy zdecydowali się doprosić kogoś w ostatnim momencie.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka86
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 280
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:

Podobnie nie lubię, jeśli w zaproszeniu jest użyte określenie "osoba towarzysząca" w sytuacji, kiedy para jest już ze sobą dłuższy czas (i nie mówię tu o kilku miesiącach). Jak dla mnie to brak szacunku dla owej "osoby towarzyszącej".


Też się nad tym zastanawiałam ale stwierdziłam że napiszemy normalnie imie i nazwisko i chłopaka i dziewczyny bo są razem,my o tym wiemy i wydaje mi się że tak jest ładniej uśmiech

W zeszłym roku kuzyn mojego B. się żenił.. zapraszając nas na ślub zaprosili nas do restauracji i wręczyli NAM zaproszenie na którym widniał tylko mój B. a ja byłam osobą towarzyszącą Shocked a wiedzieli że jestemy po zareczynach ponad rok i mieszkamy ze sobą. Jak zobaczyłam to zaproszenie poczułam (nie wiem czemu - ale zabolało mnie to) ogromy nie smak do nich. Tak jak napisała Yenna też uważam to za brak szacunku i wielki nie takt.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię Ci się Natka. Gdybyś spotykała się ze swoim narzeczonym, powiedzmy 3 miesiące i rodzina by Cię nie znała - ok. Ale rok po zaręczynach to już faktycznie nietakt ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Pon 16 Sty 2012, 17:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wtedy osobę towarzyszącą się zaprasza, ale to akurat wyjątkowa sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wyszliśmy z założenia, że jak ktoś jest zaręczony to zapraszałam osobę towarzyszącą z imienia i nazwiska, jeżeli tylko się spotykają to pisaliśmy, że z osobą towarzyszącą.

Ja sama byłam w sytuacji, że na miesiąc przed weselem kuzynki rozstałam się z ówczesnym facetem no i na wesele poszłam z kimś innym....głupia by była ytuacja jakby mnie zaprosi konkretnie z tamtym chlopakiem język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze jak najbardziej spersonalizowane zaproszenia, też nie wyobrażam sobie inaczej. Po drugie praktycznie wszyscy oferują teraz wydruk nazwisk w cenie zaproszeń, a mnie bardziej takie się podobają niż wypisywane ręcznie (trzeba iść z duchem czasu). Po trzecie z imienia i nazwiska zapraszam tylko jedną parę, reszta to osoby towarzyszące (wśród nich znajomy, który na naszym ślubie będzie już żoną, w chwili rozdawania zaproszeń jeszcze z narzeczoną). Rozumiem, że komuś może się nie podobać taki zwrot, ale my akurat jesteśmy po konsultacjach z rodziną, znajomymi i samymi zainteresowanymi, nikt nie ma z tym problemu. Ja też nie czuję potrzeby roztrząsać się nad czymś, co zaraz pójdzie do kosza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 15 Lut 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Po trzecie z imienia i nazwiska zapraszam tylko jedną parę, reszta to osoby towarzyszące


damo zabrzmiało to tak jakbyś wszytskich gości zaprosiła jako osoby towarszyszące (z wyjąktkiem tej jedenej pary), tzn...."Mamy zaszyt zaproszić Sz.P. Osoby towarzyszące"

lol lol lol lol lol


ale raczej wiem co masz na myśli.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group