Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjaciółka - skarb czy raczej złe wspomnienie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dla mnie to przyjaźń nie istnieje..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
A jak dla mnie to przyjaźń nie istnieje..


To jak nazwać możliwość polegania na osobie o każdej porze dnia i nocy świadomość , że nie jesteś sama i masz się komu wypłakać pogadać zarówno o facetach jak i chorobach układu moczowego np.
możemy to nazywać jak chcemy ale słowo przyjaźń chyba tutaj pasuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomość, koleżeństwo to tak. Ale nie przyjaźń. Co to za przyjaźń skoro zawiść i zemsta wszędzie wkoło.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie racje dużo zawiści i zemsty w okół nas ja też czasem zazdroszczę nawet mojej przyjaciółce ale wiecie co wtedy robię mówię jej o tym i nagle ta zazdrość która normalnie była by zła jakoś tak łagodnieje... naprawdę więcej wiary w człowieka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy żyje w innym środowisku. Niektórzy mogą sobie pozwolić na nazywanie ludzi przyjaciółmi. Ja niestety nie. Przykładowo zapraszając "przyjaciółkę" na moje wesele najpierw mnie zwodziła a później perfidnie odmówiła chociaż w sumie zapraszałam ją zanim dostała pracę i spokojnie mogła powiedzieć szefowej. Albo jak mnie pytała o to co już mam do wesela to mogłam to traktować jak pytanie retoryczne bo ją to guzik obchodziło a chciała się swoim pochwalić. Albo jak am pecha albo ludzie są tacy.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domcia192 napisał:
Każdy żyje w innym środowisku. Niektórzy mogą sobie pozwolić na nazywanie ludzi przyjaciółmi. Ja niestety nie. Przykładowo zapraszając "przyjaciółkę" na moje wesele najpierw mnie zwodziła a później perfidnie odmówiła chociaż w sumie zapraszałam ją zanim dostała pracę i spokojnie mogła powiedzieć szefowej. Albo jak mnie pytała o to co już mam do wesela to mogłam to traktować jak pytanie retoryczne bo ją to guzik obchodziło a chciała się swoim pochwalić. Albo jak am pecha albo ludzie są tacy.


Myślę , że tacy są ludzie ale nie wszyscy więc jest jeszcze nadzieja... a najgorsze co my możemy zrobić to się zamykać...uważam , że w życiu najważniejsze to DOŚWIADCZAĆ ... wszystkiego
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka mam nadzieje że masz racje i spotkam kiedyś osobę którą będę mogła nazwać se spokojnym sercem swoją "przyjaciółką". Żadnej zawiści, zazdrości.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 6 Wrz 2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie przyjaźń to zdecydowanie złe wspomnienie.
Miałam przyjaciółkę, a raczej mi się wydawało. Bo jak tylko zaczęło mi się świetnie układać z Połówkiem to w niej przemówiła zazdrość.... i tak, niby przyjaciółka się odwróciła i do dnia dzisiejszego ma mnie głęboko.... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwie przyjaciółki na których mogę polegać i dzięki którym przetrwałam gorsze chwilę. Ale było też kilka takich na których się bardzo zawiodłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 27 Sie 2015, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze ostrożnie nazywałam przyjacielem, ale miałam jednak taką małą garstkę przyjaciółek.
Zostały dwie, a jedna z jakiegoś powodu po prostu się ode mnie odwróciła. Nigdy nie wyjaśniła, nie wyrzuciła mi nic. Nie wiem co się stało.
Przyjaźń trwa, dopóki jest dobrze, często złe wydarzenia weryfikują i przyjaźń znika.
Wierzę w przyjaźń, ale nie wierzę w przyjaźń na wieki. Może się tak zdarzyć, ale nigdy nie będę nikogo pewna.
Już kilka razy byłam...
Mama zawsze mi powtarzała, żebym nie ufała bezgranicznie przyjaciółce, bo nigdy nie wiesz, kiedy się zmieni, kiedy zmienią jej się priorytety i kiedy po prostu odejdzie. Denerwowałam się jak tak mówiła, dopóki ta, którą tak zaciekle broniłam po prostu odeszła.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group