Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjaciółka - skarb czy raczej złe wspomnienie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mapia no zupełnie jakbyś wypisała myśli z mojej głowy Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam przyjaciółkę , jedną jedyną a reszta to poprostu koleżanki spotkane po drodze. Z Kasią znamy się 30 lat , tak tak , to już 30 poznałyśmy się przez mojego brata są z jednego rocznika najpierw podstawówki pół bo w połowie 5 klasy przeprowadziłam się na inną dzielnicę i tak jakoś kontakt się chwilowo urwał bo zmieniłam też szkołe , kiedyś szłam do swojej nowej szkoły i przez przypadek ją spotkałam , ale byłą radość , potem była wspólnie zawodówka jedna ławka( bo ona zawaliła rok więc trafiłyśmy do jednej klasy) potem poszłyśmy do pracy , ale kontakt nadal miałyśmy , ona wyszła za mąż i miała trochę mniej czasu dla mnie , ale spotykaliśmy się w gronie poszeżonym o jej męża , potem ja wyszłam za mąż ale mój mąż jakby to powiedzieć miał inne priorytety i w czwórkę spotkaliśmy się tylko raz , ( nie chciałam sobie robić obciachu) po tem był mój rozwód , a ona była przy mnie , ja wyjechałam na rok do UK , ale kontakt nadal miałyśmy dobry wielogodzinne rozmowy przez skypa, po powrocie znalazłam fajnego faceta poznałam ich ze sobą i jakoś tak spotkania w większym gronie ale żadko w 4 , jej mąż miał innych znajomych a mój T też do rozrywkowych nie należy . Nasz ślub , potem ciąża i wspólne zakupy dla małej , w międzyczasie pogrzeb mojego pierwszego męża , narodziny Patrycji.
Ostatnio ona potrzebuje wsparcia 2 tygodnie temu zmarł jej mąż , i choć od kilku lat żyli raczej obok siebie niż z sobą to wiem że jest jej ciężko .
Więc wspieram ją jak mogę , miałam przez to małe spięcie z T ale powiedziałam mu wprost "ty jesteś w moim życiu 3 lata ona 30 i zawsze pojadę jej pomóc , mimo iż będziesz miał inne zdanie" i chyba zrozumiał.
I taka jest w skrucie historia naszej przyjaźni , która mam nadzieje że będzie trwała nadal oczko


ps , ale się rozpisałam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Sob 11 Cze 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kiedyś przyjaciółkę, ale kiedy sie wyprowadziła na drugi koniec Polski z czasem kontakt sie urwał, nie z mojej winy, potem miałam kolejną przyjaciółkę, z nią to naprawdę dogadywałam się super, chodziłyśmy razem do szkoły ale dopiero po 2 latach zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać i zaprzyjaźniłyśmy sie na dobre, ale niestety rok temu zerwałyśmy kontakt z pewnych powodów. Teraz mam przyjaciółkę, ale ona niestety mieszka na drugim końcu Polski, ale nie przeszkadza to nam rozmawiać codziennie:) dobrze się dogadujemy i wzajemnie wspieramy:)i wiem ze nawet jeśli byśmy się pokłóciły, niczego bym jej nie wypomniała, przyjaźń jest na dobre i złe
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilea_com
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Sie 2011, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierzę w przyjaźń. W moim życiu było wiele osób, których uważałam za przyjaciół. Wszyscy odeszli w mniej lub bardziej cywilizowany sposób.
_________________
www.lilea.com - galeria włoskich sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 6 Sie 2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam przyjaciółkę ponad 5 lat. Byłam oddaną przyjaciółką, zawsze pomagałam w potrzebie. Uważałam nawet w tamtym okresie że przyjaźń jest ważniejsza od chłopaka i przez to rozpadł się mój związek. A przyjaźń zakończyła się gdy dotarło do mnie że jestem wykorzystywana przez przyjaciółkę a moje potrzeby się nie liczą.
Teraz mam przyjaciółkę od 4 lat. Znamy się od podstawówki, razem też chodziłyśmy do gimnazjum a licea wybrałyśmy inne i to właśnie w 3 klasie liceum jakoś z koleżeństwa nawiązała się przyjaźń między nami. uśmiech
Poza tym mam dużo bardzo dobrych koleżanek i super kolegów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: kujawsko-pomorskie/Inowrocław

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my tworzyłyśmy trio. uśmiech
Z Ewą od początku podstawówki. Ta sama ulica, ta sama klasa, podobne upodobania muzyczne itd.... oczko
Później dołączyła do nas Marta... Gdzieś pod koniec podstawówki. Z nią mam bardzo fajne wspomnienia. uśmiech
Niestety z biegiem czasu nasze drogi troszkę się rozeszły i nie widzimy się tak często jak byśmy chciały. Marta mieszka z chłopakiem w innym mieście, "kilka" kilometrów ode mnie. Mi do niej nie po drodze (praca, obowiązki), a ona też za często nie bywa w naszym rodzinnym mieście. Ewa ma męża i małą córeczkę i też mieszka już sporo ode mnie... Mimo wszystko kontakt mam do dziś z obydwiema. Mało tego - Marteczka zgodziła się być moją świadkową... uśmiech z czego bardzo się cieszę, a Ewa, mam nadzieję, też przyjedzie na mój ślub. uśmiech
Koleżanek mam sporo... Z pracy wcześniejszej, obecnej, ze szkoły, podwórka itd... Jednak te dwie dziewczyny będą dla mnie zawsze ważniejsze niż pozostałe. uśmiech
_________________
"Moje serce jest pełne miłości..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wierze w przyjaźń między kobietami, prędzej czy później i tak pojawi się rywalizacja. Ja ma przyjaciela mężczyznę i wychodzę za niego za mążjęzyk
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedną przyjaciółkę taką od serca... Znamy się 16 lat, przyjaźnimy z 9 - 10 lat. Bywały gorsze i lepsze dni ( zdarzyło się, że jedna drugą zrugała lol ) I tak bez siebie nie możemy żyć. Mimo, że codziennie się nie widujemy, wiadomo każdy ma swoje zajęcia. Ale zawsze możemy na siebie liczyć Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilea_com napisał:
Ja nie wierzę w przyjaźń. W moim życiu było wiele osób, których uważałam za przyjaciół. Wszyscy odeszli w mniej lub bardziej cywilizowany sposób.



podpisuję się niestety. Obecnie chyba jedynym moim przyjacielem jest P.
Najgorsze, jak mam właśnie problemy ze związkiem.
Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
podpisuję się niestety. Obecnie chyba jedynym moim przyjacielem jest P.
Najgorsze, jak mam właśnie problemy ze związkiem.
Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać.

Oj Karolina, wiem o czym mówisz, też nie mam właściwie takiej przyjaciółki do której mogłabym w takich chwilach zadzwonić/pójść pogadać. Moja przyjaciółka mieszka w Krakowie i uwielbiam ją nadal w takim samym stopniu, tylko, że nie widząc się na codzień, nie przeżywając swoich spraw tak na bieżąco, nie możemy na siebie liczyć, nie wszystko rozumiemy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group