Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADY I OSTRZEŻENIA DLA NOWOŻEŃCÓW...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
felekmis
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 10 Lip 2017, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyda się na pewno Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina83
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20 Paź 2017, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuwanie postów, bo ktoś się kłóci to chyba przesada... Pamiętaj, że im więcej dyskusji na forum, tym ciekawsze ono jest. Nie zdążyłam zobaczyć tej kłótni, bo już pousuwałeś posty... Wracając do tematu. Ja mogę zarzucić poradą, żeby zaszaleć na weselu. W końcu to najważniejszy dzień w życiu, więc lepiej nie oszczędzać. Na swoim zamówiłam fotobudkę. Nie żałuję tej decyzji, bo goście chwalili pomysł, a dzieciaki miały co robić. Wink

Link aktywny do strony fotobudki usunięty. Proszę nie spamować reklamami./ mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michal Biol
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 8 Sie 2021, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas przysłania zdjęć po ślubie to jest mega ważna kwestia. U nas to chyba trwało 3 tygodnie, więc jeszcze ujdzie, ale kuzynka miała fotki po 4... miesiącach, a sam film po 8 miechach. Z jednej strony fajnie, bo można sobie to zobaczyć i wrócić do wspomnień po dłuższej perspektywie, ale z drugiej strony przecież chcemy się tym też podzielić jak najszybciej, pokazać światu jak się dobrze bawiliśmy i jacy jesteśmy szczęśliwi, więc takie czekanie to mordęga moim zdaniem.
_________________
Doświadczony po ślubie
Codziennie zakochuję się w niej na nowo
Prywatnie miłośnik sportu, historii, polityki
A zawodowo polecam www.pharmsupply.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group