Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADY I OSTRZEŻENIA DLA NOWOŻEŃCÓW...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalinka: Ale jednak do tego się wraca. Pewnie,że można zrezygnować z wielu rzeczy przy organizacji wesela, ale świat idzie z postępem.Zobacz ,przez te 5 lat wstecz ile się zmieniło.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście z tym się zgadzam, ale nie dajmy się zwariować co do kamerzysty ... jak napisała Juliette
Cytat:
Nie kupi się dobrych jakościowo butów za 50 zł. Ale za 200-300 zł już tak. Są też takie za 1000 zł, ale to nie oznacza, że ich jakość jest automatycznie wyższa, bo na cenę składa się wiele rzeczy, chociażby reklama, koszty utrzymania firma, ale też celowe windowanie ceny, aby stworzyć otoczkę firmy "luksusowej".
Zdaje sobie sprawę, że fotograf pracujący za 500 zł nie jest godny zaufania, ale ten za 1500 zł może być równie dobry, co ten za 2500, bo ma po prostu niższe "koszty operacyjne".

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(=KaLinka=) napisał:
Oczywiście z tym się zgadzam, ale nie dajmy się zwariować co do kamerzysty ... jak napisała Juliette
Cytat:
Nie kupi się dobrych jakościowo butów za 50 zł. Ale za 200-300 zł już tak. Są też takie za 1000 zł, ale to nie oznacza, że ich jakość jest automatycznie wyższa, bo na cenę składa się wiele rzeczy, chociażby reklama, koszty utrzymania firma, ale też celowe windowanie ceny, aby stworzyć otoczkę firmy "luksusowej".
Zdaje sobie sprawę, że fotograf pracujący za 500 zł nie jest godny zaufania, ale ten za 1500 zł może być równie dobry, co ten za 2500, bo ma po prostu niższe "koszty operacyjne".

O tym, czy firma jest "luksusowa" czy nie decyduje produkt, który oferuje, a nie otoczka.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
(=KaLinka=) napisał:
Oczywiście z tym się zgadzam, ale nie dajmy się zwariować co do kamerzysty ... jak napisała Juliette
Cytat:
Nie kupi się dobrych jakościowo butów za 50 zł. Ale za 200-300 zł już tak. Są też takie za 1000 zł, ale to nie oznacza, że ich jakość jest automatycznie wyższa, bo na cenę składa się wiele rzeczy, chociażby reklama, koszty utrzymania firma, ale też celowe windowanie ceny, aby stworzyć otoczkę firmy "luksusowej".
Zdaje sobie sprawę, że fotograf pracujący za 500 zł nie jest godny zaufania, ale ten za 1500 zł może być równie dobry, co ten za 2500, bo ma po prostu niższe "koszty operacyjne".

O tym, czy firma jest "luksusowa" czy nie decyduje produkt, który oferuje, a nie otoczka.



Dobre, szkoda, że często mija się z prawdą oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tu dyskusji... Poważnych..
Jestem przeciętnym zjadaczem chleba. Zdjęcie jest dla mnie ładne jak.. jest ładne. Jak mogę rozróżnić na nim twarz cioci od wujka, jak na nim ktoś ładnie wygląda a nie np rozdziawia usta bo akurat coś przeżuwa...

Na początku mieliśmy w ogóle nie mieć fotografa no bo przecież każdy teraz ma aparat i na pewno zdjęcia będą. Ale się stało tak, że zmieniliśmy zdanie i teraz poszukujemy kogoś kto w tym dniu będzie zajęty tylko i wyłącznie lataniem z aparatem i zaczęły się problemy..

Bo tak ten daje 50 zdjęć a ten aż 100 ten da 3 płyty dvd a ten tylko cd
ok to może jest mały problem ale naoglądaliśmy się chyba z tysiąc zdjęć i różnych ofert a ja nadal nie wiem czy to zdjęcie, które oglądam na stronie to jest ładne bo fotograf jest genialny i tak umiał dobrać aparat i te inne rzeczy co się w aparacie ustawia czy dlatego, że siedział nad Zdjęciem 7h w photoulepszaczu i dlatego jest takie piękniaste.

Skąd ja mogę wiedzieć, że nad moimi zdjęciami fotograf też będzie siedział tyle? Albo, że też będą ładne?
Co fotografowie w ogóle robią ze zdjęciami? Bo mówią, że mają profesjonalne sprzęty a zaraz potem piszą, że wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce graficznej. Zaraz to po co im profesjonalny sprzęt jak i tak muszą "polepszyć" zdjęcie? Nie potrafią go obsługiwać?

Chcę mieć ładne zdjęcia z tego dnia ale nie mam zamiaru wydawać więcej jak 1500zł bo ani mnie na to nie stać ani jakoś nie rozumiem po co.. I wobec tego proszę o podpowiedź na co mam patrzeć przy takim wyborze?

Dobra rada była, żeby pokazali ostatnie swoje zrealizowane zlecenie ale teraz jak mam na oku ok10 fotografów to z nimi wszystkim mam się spotkać?

PS. Naszła mnie taka myśl w stosunku do rozmów na wcześniejszych stronach.. Mam wrażenie, że zarówno grajkowie jak i fotografowie zajmują się weselami i ślubami z tych samych powodów co aktorzy grający w reklamach.. Przecież za coś trzeba ten kredyt spłacić...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Dużo tu dyskusji... Poważnych..
Jestem przeciętnym zjadaczem chleba. Zdjęcie jest dla mnie ładne jak.. jest ładne.

... ja nadal nie wiem czy to zdjęcie, które oglądam na stronie to jest ładne bo fotograf jest genialny i tak umiał dobrać aparat i te inne rzeczy co się w aparacie ustawia czy dlatego, że siedział nad Zdjęciem 7h w photoulepszaczu i dlatego jest takie piękniaste.

Skąd ja mogę wiedzieć, że nad moimi zdjęciami fotograf też będzie siedział tyle? Albo, że też będą ładne?
Co fotografowie w ogóle robią ze zdjęciami? Bo mówią, że mają profesjonalne sprzęty a zaraz potem piszą, że wszystkie zdjęcia są poddawane obróbce graficznej. Zaraz to po co im profesjonalny sprzęt jak i tak muszą "polepszyć" zdjęcie? Nie potrafią go obsługiwać?
...

Wygląda to tak:
Dzięki programom typu Photoshop z ładnej fotografii grafik potrafi zrobić fotografię bardzo ładną. Ze złego zdjęcia zrobi zdjęcie .."mniej złe".
W przypadku, gdy pan młody ma pryszcza, można go całkowicie usunąć, można zlikwidować śmieci w tle, można poprawić chmurki na bardziej romantyczne, zamienić fotki na czarno-białe i poprawić na wiele sposobów. Nie można natomiast dodać szczęścia na twarzach fotografowanych.. do tego jest potrzebny fotograf. który się z Wami "zaprzyjaźni" i będzie potrafił wyzwolić spontaniczność i uchwycić jak cieszycie się sobą. To czy z sesji będziecie zadowoleni, zależy także od Was. Widziałem wielokrotnie znudzenie pana młodego koniecznością "pozowania" (dla facetów zdjęcia mają mniejsze znaczenie niż dla kobiet). Żadna z osób fotografowanych nie może traktować sesji jako karę, bo wtedy najlepszy fotograf i najnowsza wersja photoshopa nie pomogą.
To musi być doskonała "zabawa", wtedy fotki wyjdą wam super.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Wto 6 Gru 2011, 18:50, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Dzięki Programą typu Photoshop z ładnej fotografi

Następny, który chętnie wytyka błędy innym, sam popełnia takie gafy językowe, że aż zęby bolą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 5 Gru 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zauważyłam uśmiech, na zasadzie źdźbła w cudzym oku chyba....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia daj spokój, one zawsze mają racje a jak będziesz dyskutował to tak długo Cię będą dziobać, aż zadziobią. Jak pisałem - nie warto wchodzić do stodoły i kopać się z końmi. Lepiej poświęcić ten czas na doskonalenie warsztatu oczko
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrzejz napisał:
Alicjamedia daj spokój, one zawsze mają racje a jak będziesz dyskutował to tak długo Cię będą dziobać, aż zadziobią. Jak pisałem - nie warto wchodzić do stodoły i kopać się z końmi. Lepiej poświęcić ten czas na doskonalenie warsztatu oczko

Nie ma problemu, wszystko jest ok.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 14 Lis 2012, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group