Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADY I OSTRZEŻENIA DLA NOWOŻEŃCÓW...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
4kfoto
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: Cieszyn, Śląsk

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ale gdybym np wzięła kamerzystę, za 1500zł, owszem, oczekiwałabym żeby usługa była dobrze zrobiona. Bo przepraszam- 1500zł to ja miesięcznie NIE zarabiam, więc jeśli jedna osoba bierze ode mnie tyle za jedną noc..... to chyba mam prawo się spodziewać czegokolwiek??

O czym my mówimy, przecież istnieją na rynku oferty za 500, 700zł itp. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Trzeba jednak wspomnieć, że nie zawsze, ale w większości przypadków cena jest wykładnikiem jakości. Wystarczy porównać zdjęcia za tyle jw. czy droższe - jest różnica. Dlatego na rynku istnieje to zróżnicowanie.

Piszemy o tym jednak, aby jak najmniej było przykładów, takich jak w sąsiednim wątku.
_________________
http://www.4kfoto.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
Z drugiej strony gdybyś była właścicielką salonu Jaguara, namawiałabyś klientów na Jaguary, czy na tanie samochody?



Pracowałam w salonie znanego projektanta. I uwierz mi, jak ktoś wpadał tam z najtańszą kanapką z mcdonalda czy reklamówką z C&A nie trułam mu, że z bluzką za 800 zł będzie szczęśliwszy.

Twoje porównanie jest trafne, więc przy nim pozostanę. Jeżeli ktoś zastanawia się między Jaguarem a Lexsusem przekonywanie ma sens. Ale są osoby, które chcą do 100 tysięcy kupić porządne, nieawaryjne auto, a także osoby, które ledwo dostał kredyt na 20 tysięcy i szukają czegoś porządnego w komisie. Taka osoba po wysłuchaniu Twoich argumentów za Jaguarem może przyzna Ci rację, ale dalej będzie szukała czegoś do 20 tysięcy. Wpajając, że tylko Jaguar jest słusznym wyborem tylko odbierasz radość z tego, co jest w zasięgu jej ręki. Uważasz, że ten, który kupi używane auto jest skazany na grata, który rozwali się po przekroczeniu granicy komisu? Ryzyko można minimalizować.. Może kupić studnię bez dna, a może dostać świetne auto, którym pojeździ wiele lat. Gorzej jak ktoś kupuje auto za 3 tysiące. Ale wtedy spodziewa się, że jaguar to to nie będzie, prawda? Myślisz, że właściciel salonu Jaguara wylewa na forach swoje frustracje, bo ktoś
kupuje tanie, używane auto?


Andrzej - jest kilka osób, które prezentują taką postawę.. Trudno przy każdym poście cytować 5 wypowiedzi (z czego często pojawiają się w innych tematach), albo wymieniać wszystkie nicki do których akurat ten post jest skierowany.
_________________


Ostatnio zmieniony przez ewelinka89 dnia Sro 30 Lis 2011, 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, mój P znalazł dla siostry i jej męża auto- za....2900zł język
Od roku jeździ bezawaryjnie, ani śladu rdzy czy korozji. Zależy od tego, jak dużo WIESZ na dany temat... Cool

Tak samo jest z zespołem, kamerzystą, fotografem.
Ja mam załóżmy muzyczną wiedzę i będę świadoma, że np ten zespół mimo iż bierze 5000zł- jest g... wart, a inny za 3000zł gra lepiej.

Myślę,że wybierając usługi foto/video - też trzeba mieć "oko" i trochę wiedzy. Choćby po to,żeby nie dać sobie wmówić,że ten pan jest lepszy od tamtej pani, bo ona bierze 2000, a on 3000zł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 30 Lis 2011, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy przy takich porównaniach... To oczywiście do pewnego momentu cena świadczy o jakości. Nie kupi się dobrych jakościowo butów za 50 zł. Ale za 200-300 zł już tak. Są też takie za 1000 zł, ale to nie oznacza, że ich jakość jest automatycznie wyższa, bo na cenę składa się wiele rzeczy, chociażby reklama, koszty utrzymania firma, ale też celowe windowanie ceny, aby stworzyć otoczkę firmy "luksusowej".
Zdaje sobie sprawę, że fotograf pracujący za 500 zł nie jest godny zaufania, ale ten za 1500 zł może być równie dobry, co ten za 2500, bo ma po prostu niższe "koszty operacyjne".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:



Twoje porównanie jest trafne.... więc przy nim pozostanę. Ale są osoby .... które szukają czegoś porządnego w komisie. ..... Uważasz, że ten, który kupi używane auto jest skazany na grata, który rozwali się po przekroczeniu granicy komisu? .... właściciel salonu Jaguara wylewa na forach swoje frustracje, bo ktoś
kupuje tanie, używane auto?

Nie ma używanych filmów ślubnych z komisów..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 14 Lis 2012, 18:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dowcip genialny się udał.... Serio, po co Ci to, bo nie rozumiem, Alicjamedia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
No dowcip genialny się udał.... Serio, po co Ci to, bo nie rozumiem, Alicjamedia.
Analogia nie była trafiona..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 14 Lis 2012, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
przyszłości dzieci oglądające swoich rodziców przy ołtarzu (dzieci są bardzo spostrzegawcze) mogą rozszyfrować próbę manipulacji.

Nie czytałam dobrze tematu ale chciałabym stwierdzić, że wszystko się zmienia i nakładanie bardzo dużego nacisku pod kontem, fotografa czy kamerzysty to wg. mnie absurd. Oglądając zdjęcia moich rodziców ( kamerzysta to był luksus) to śmiać mi się chce z ich tandetności, przywołują jedynie one u rodziców miłe wspomnienia ... BA oglądanie filmu z wesela siostry które było 5 lat temu ogarnia mnie śmiechem, wszelkie metody bowiem się zmieniają i za 10, 15 czy 20 lat nasze dzieci nie będa mogły się nadziwić jak zostały uwiecznione nasze wspomnienia ... nie ma co się tak na ten temat zarzynać bo i tak nie jest to w tym dniu najważniejsze...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy zrobione wg zasad sztuki filmowej mniej opierają się czasowi.
Cytat który przytoczyłaś dotyczył czegoś innego..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 14 Lis 2012, 18:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sob 3 Gru 2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że mniej nie oznacza, że wcale... i mimo wszystko uważam, że szkoda wydawać krocie na coś co nie jest najważniejszym elementem uroczystości weselnych...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group