Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PORADY I OSTRZEŻENIA DLA NOWOŻEŃCÓW...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o cenzurę, ale sama widziałaś co tu było.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że posty były nie temat, nie uprawnia Cię do ich usunięcia. Jako mod możesz chyba je przesunąć do innego tematu?
Dyskusja, nawet burzliwa, nie jest czymś karygodnym, wręcz cudownie, że mamy tu taką różnorodność opinii i poglądów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Tu nie chodzi o cenzurę, ale sama widziałaś co tu było.
A o co chodzi?
WIDEOFILM w ten sposób zamordujesz to forum. Bo na niemieckie, przedwojenne gimnazjum raczej nie przerobisz... Ja się wypisuję...
Na koniec moja (zgodnie z tematem) rada:)
Nie spinajcie się za mocno w czasie przygotowań. Określcie kilka ważnych rzeczy, resztę potraktujcie na luzie. Moim zdaniem najważniejsza jest oprawa muzyczna i wodzirej, następnie - jedzenie i lokal. Reszta to dodatki.
Gdyby ktoś coś... Foto lub samochodem w kałużę... Przez kilka dni nie likwiduję jeszcze profilu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia (z niektórymi) na uroczystościach:)
Krzysztof
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale takie utarczki słowne na forum publicznym to nie robią dobrej atmosfery na forum.Dlatego usunąłem. Ale są osoby na forum nie związane z branżą, które właśnie taki kij w mrowisko wsadzają i potem są takie sytuacje. Wiecie o kogo chodzi.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm, to, że usuniesz posty (w Twojej opinii) psujące atmosfere, nie wprowadzi ładu i spokoju. To zamiatanie pod dywan problemu, który się w pobocznym wątku dyskusji pojawił.
Nie wiem o kogo Ci chodzi, dla mnie wszyscy dyskutowali w miarę merytorycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
Wideofilm, to, że usuniesz posty (w Twojej opinii) psujące atmosfere, nie wprowadzi ładu i spokoju. To zamiatanie pod dywan problemu, który się w pobocznym wątku dyskusji pojawił.
Nie wiem o kogo Ci chodzi, dla mnie wszyscy dyskutowali w miarę merytorycznie.


Pewnie o mnie, bo próbuję zwrócić uwagę na to, że nie każdy oczekuje super profesjonalnej usługi i jest w stanie zapłacić za nią 10 tysięcy.. A przecież im się to należy i każdy powinien wybrać tylko takich profesjonalistów oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Elmuszka napisał:
Wideofilm, to, że usuniesz posty (w Twojej opinii) psujące atmosfere, nie wprowadzi ładu i spokoju. To zamiatanie pod dywan problemu, który się w pobocznym wątku dyskusji pojawił.
Nie wiem o kogo Ci chodzi, dla mnie wszyscy dyskutowali w miarę merytorycznie.


Pewnie o mnie, bo próbuję zwrócić uwagę na to, że nie każdy oczekuje super profesjonalnej usługi i jest w stanie zapłacić za nią 10 tysięcy.. A przecież im się to należy i każdy powinien wybrać tylko takich profesjonalistów oczko

Nikt nie namawia na usługi za 10 000, natomiast próbujemy zasugerować, że firmy specjalistyczne zrobią lepszy film niż producenci z szarej strefy, którzy na co dzień zajmują się czymś innym.
Korzystając z okazji zasugeruj nam działy w których powinniśmy się wypowiadać i w jaki sposób. Czy kwestia doboru stanika lub współżycia przedślubnego to odpowiednie dla nas tematy?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Sro 14 Lis 2012, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:

Nikt nie namawia na usługi za 10 000, natomiast próbujemy zasugerować, że firmy nieprzypadkowe zrobią lepszy film niż producenci z szarej strefy, którzy na co dzień zajmują się czymś innym.
Alicjamedia ale to chyba jest oczywiste i nie ma co tego roztrząsać uśmiech Wg mnie to logiczne, że osoba, która zajmuje się tylko kręceniem filmów, ciągle ulepsza swój sprzęt i warsztat zrobi to lepiej niż ktoś, dla kogo filmowanie wesel jest tylko dorabianiem w weekendy. Każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę.

Gorzej jest z tym, że niektórzy starają sie nam na siłę wcisnąć, że tylko zatrudnianie profesjonalnego filmowca za 6-8 tys ma sens, inaczej to najlepiej w ogóle nie brać. I jak ktoś ma czelność narzekać na poziom czy wykonanie swojego filmu ze ślubu to czasami pierwsze pytanie to: ile zapłaciliście za usługę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
ewelinka89 napisał:
Elmuszka napisał:
Wideofilm, to, że usuniesz posty (w Twojej opinii) psujące atmosfere, nie wprowadzi ładu i spokoju. To zamiatanie pod dywan problemu, który się w pobocznym wątku dyskusji pojawił.
Nie wiem o kogo Ci chodzi, dla mnie wszyscy dyskutowali w miarę merytorycznie.


Pewnie o mnie, bo próbuję zwrócić uwagę na to, że nie każdy oczekuje super profesjonalnej usługi i jest w stanie zapłacić za nią 10 tysięcy.. A przecież im się to należy i każdy powinien wybrać tylko takich profesjonalistów oczko

Nikt nie namawia na usługi za 10 000, natomiast próbujemy zasugerować, że firmy nieprzypadkowe zrobią lepszy film niż producenci z szarej strefy, którzy na co dzień zajmują się czymś innym.
Podobnie jak buciki z salonu będą odpowiedniejsze dla panny młodej niż atrakcyjniejsze cenowo kupione od Wietnamczyka przy drodze.
Korzystając z okazji zasugeruj nam działy w których powinniśmy się wypowiadać i w jaki sposób. Czy kwestia doboru stanika lub współżycia przedślubnego to odpowiednie dla nas tematy?



A fotograf to majtek nie nosi i seksu nie uprawia?

Masz rację, tylko czasem można przekazać tą tajemną wiedzę w sposób delikatny i obiektywny. Bez krytyki i najeżdżania. Szczególnie, że często sytuacje są nieprzyjemne, bo ktoś kto nie ma nie wyczaruje, a tylko zniechęcacie go do wszystkiego. Jak ktoś szuka filmu za 1500 możecie doradzić na co zwrócić uwagę przy takim wyborze (a na pewno znajdzie się kilka rzeczy, na które warto zwrócić) zamiast od razu krzyczeć, że to gówno, psucie rynku i gwarantowany kiepski film.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOKŁADNIE wykrzyknik
Ja powiem szczerze,że w ogóle nie biorę ani foto, ani kamerzysty- we względu na koszty właśnie. dodanie do budżetu chociażby 2000zł na te cele- ów budżet rozwaliłoby. I jest dla mnie ceną kosmiczną wykrzyknik

Ale gdybym np wzięła kamerzystę, za 1500zł, owszem, oczekiwałabym żeby usługa była dobrze zrobiona. Bo przepraszam- 1500zł to ja miesięcznie NIE zarabiam, więc jeśli jedna osoba bierze ode mnie tyle za jedną noc..... to chyba mam prawo się spodziewać czegokolwiek??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group