Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny- z zaskoczenia czy zaplanowane?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zaaranżował Waze zaręczyny?
Partner z zaskoczenia
56%
 56%  [ 65 ]
Partner, ale wiedziałam o tym wczesniej
37%
 37%  [ 44 ]
To był mój pomysł
6%
 6%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 116

Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 24 Sty 2015, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy zaręczyny w obecności rodziców. Zorganizowaliśmy kolację, żeby rodzice mogli też się poznać. Dla mnie te zaręczyny to był tylko rodzaj formalności, bo od bardzo dawna rozmawialiśmy na temat ślubu i sto razy padało pytanie, czy zostanę jego żoną Very Happy Jakoś nie żałuję, że nie miałam oświadczyn z zaskoczenia oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lerrea
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 57
Skąd: miasto piernika

PostWysłany: Sob 24 Sty 2015, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Dla mnie te zaręczyny to był tylko rodzaj formalności, bo od bardzo dawna rozmawialiśmy na temat ślubu i sto razy padało pytanie, czy zostanę jego żoną Very Happy


U nas podobnie. uśmiech Nie zliczę, ile razy pytał mnie o rękę. język

Poza tym, odbyliśmy bardzo szczerą rozmowę o naszym związku i po niej stwierdziliśmy, że chcemy być razem już do końca. Można więc powiedzieć, że to były nasze "oświadczyny we dwoje". uśmiech

Oczywiście nie mówię, że takie zaręczyny z zaskoczenia są czymś złym. Wręcz przeciwnie. To po prostu zależy od pary.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia31
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie 25 Sty 2015, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaplanowane krok po kroku - dla rodziców. Z zupełnego zaskoczenia - dla Nas. Bardzo cieszy mnie to, że mój narzeczony potrafi spontaniczny, ale doceniam go przede wszystkim za umiejętność planowania.
_________________
http://videopiksel.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adaś Stówa
Gość





PostWysłany: Pon 26 Sty 2015, 23:41    Temat postu: Mój pomysł Odpowiedz z cytatem

Moje mojsze jest niż twojsze, bo moje jest zawsze najmojsze. Tak było z moim pomysłem, poprostu tradycyjnie - kwiaty, całusy, garnitur, komplet rodzina wódka i oświadczyny
Powrót do góry
nataliapstryk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam cudowne zaręczyny, jak z bajki.. Jak się później dowiedziałam firma aj-event zorganizowała nam zaręczyny, tak wypadły cudownie, że zdecydowaliśmy się później na zorganizowanie ślubu w plenerze, efekt .. powalający. polecam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 5 Maj 2015, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po latach jest co wspominać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelicar
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Cze 2015, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zaskoczenia oczywiście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 3 Lip 2015, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierścionek już czekał i miałam mu tylko powiedzieć kiedy mniej więcej bym chciał go dostać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Lip 2015, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było mega z zaskoczenia. Kompletnie się nie spodziewałam. Dostałam pierścionek po 5 latach. I to dokładnie taki sam jak kiedyś wspólnie oglądaliśmy na zakupach. Często sobie w sten sposób żartowaliśmy, ze jak będziesz mi się oświadczał to ja chce taki pierścionek a muzykę taka itp Very Happy
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie pozostaje zazdrościć pamięci narzeczonemu,że wiedział jaki pierścionek chcesz dostać i pamiętał o tym wraz z całą otoczkąuśmiech Właśnie takie niespodziewane zaręczyny są wg mnie najlepsze,nie te specjalnie aranżowane:)
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group