Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna BALKON we Wrocławiu - proszę o opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiriko
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 1 Sty 2013, 13:03    Temat postu: Sala weselna BALKON we Wrocławiu - proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Wszystkich, którzy organizowali wesele lub byli gośćmi w Balkonie - na ul. Krakowskiej we Wrocławiu, proszę o szczere opinie.

Sala bardzo mi się podoba, ale trochę minusem jest dla mnie brak noclegów - czy ktoś rozwiązał to w jakiś sposób, może wynajmując coś niedaleko?

Pozdrawiam i dziękujęSmile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Nie 11 Lis 2018, 13:07    Temat postu: POLECAM ! Odpowiedz z cytatem

OOo bardzo się ciesze, że ten szczególny dzień się tobie udał ! Ja wybrałam hotel na obrzeżach wrocławia. Miejsce zachwyciło mnie swoim urokiem. Dodatkowym plusem był fakt, że obsługa stanęła na wysokości zadania. U mnie problemu z noclegami nie było. Jeśli szukacie fajnej i niedrogiej salki, to Stara Garbarnia sprosta waszym oczekiwaniom . lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz takie czasy, że coraz więcej osób decyduje się na organizowanie wesela poza miejscem zamieszkania. Ostatnio jechaliśmy do Bohumina na wesele znajomych, tam jest piękny lokal Pod zielonym Debem uśmiech pięknie miejsce i nie dziwię się że młodzi chcieli spędzić właśnie tam ten dzień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forfiterka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wroclawiu to ja Ci szczerze polecam http://glamour-wroclaw.pl/ - piekne, eleganckie miejsce. Maja tam naprawde swietna kuchnie, a samo przyjecie bylo zorganizowane perfekcyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2019, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi z Wrocka znowu w Bielsku robili w sali Wróblówka - http://wroblowka.com.pl/ wszyscy goście mieli nocleg więc bawiliśmy się do samego rana Very Happy a miejsce naprawdę jest tak urządzone i udekorowane że robi wrażenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o-krysia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2019, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wiesz co - nie masz się co martwić noclegami. Po prostu postaraj się załatwić gościom transport, który zawiezie ich do miejsca zakwaterowania.. My także mieliśmy mały problem z noclegami, ale postanowiłam że mimo, iż sala jest na obrzeżach miasta to gościom zarezerwuję nocleg w centrum (polecam https://www.apartments-wroclaw.com/dla-biznesu) żeby rano mieli gdzie pójść na kawę/obiad uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group